Ypatingas projektas „Isaiah Collier & the Chosen Few“ – Panemu...

Ypatingas projektas „Isaiah Collier & the Chosen Few“ – Panemunės pilyje (0)

2019-08-19

Su garsiais džiazo atlikėjais groja ir lietuvis Domas Žeromskas.

Džiazo mėgėjai bei muzikos entuziastai turėtų suklusti ir nepraleisti unikalios progos išgirsti „Isaiah Collier & the Chosen Few“ (JAV-Lietuva), kurie rugpjūčio 22 d. koncertuos V tarptautinio festivalio „Džiazo dienos Tauragė-je“ koncerte Panemunės pilyje.

Isaiah Collier – saksofonininkas, kompozitorius ir aktyvistas, gimęs ir užaugęs Čikagos pietuose, Čikagos džiazo instituto alumnas. Lietuvoje jis pasirodys su savo grupe „Isaiah Collier & the Chosen Few“, kurioje mušamaisiais groja jo jaunesnysis brolis Jeremian Collier, taip pat kontrabosininkas James Wenzel ir pianistas Domas Žeromskas.

Isaiah Collier jau yra pasirodęs Monterey, Englewood, Sons d’hiver ir Čikagos džiazo festivaliuose, tarptautinės džiazo dienos proga Isaiah koncertavo ir Baltuosiuose rūmuose. Amerikos muzikos kritikai jo grojamoje muzikoje pasisemia vilties ir įkvėpimo, to paties galės įkvėpti ir Lietuvos klausytojai. Šis muzikantas bendradarbiavo su Čikagos muzikos legendomis Willie Pickens, Dee Alexander, Maggie Brown, Robert Irving III, Charles Heath IV, scena yra dalinęsis su Rene Marie, James Carter, Chance the Rapper, Stefon Harris ir daugybe kitų žinomų atlikėjų.

Ypatingai džiugu, kad su šiuo kolektyvu groja ir lietuvis Domas Žeromskas, – aštuoniolikmetis džiazo pianistas ir kompozitorius, jau spėjęs pasirodyti daugybėje svarbiausių Lietuvos ir užsienio scenų bei grojęs su daugybe garsių atlikėjų. Savitame pianisto stiliuje susitinka daug skirtingų džiazo, gospelo ir kitos muzikos elementų, jaučiama pianistų Jacky Terrasson, Bob James, Gerald Clayton, Orrin Evans, McCoy Tyner įtaka.

Pernai D. Žeromskas dalyvavo Bostone vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse, kur jaunus muzikantus skvarbia akimi stebėjo JAV džiazo garsenybės – būgnininkė Terri Lyne Carrington ir saksofonininkas Rickas DiMuzio ir pelnė stipendiją studijoms Berklio muzikos koledže, į kurį jis išvyks iškart po pasirodymų Lietuvoje.

D. Žeromsko talento istorija dar tik prasideda ir jį tikrai verta išgirsti grojantį kartu su amerikiečiais „Isaiah Collier & the Chosen Few“.

Rugpjūčio 22 d., 18 val. Panemunės pilyje festivalio „Džiazo dienos Tauragėje“ koncertas. Bilietus platina Paysera arba 1 val. prieš koncertą. Koncerto dieną bilietai brangs.

Koncerte bus filmuojama ir fotografuojama.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook