Partnerių turinys

Partnerių turinys

Šioje naujienų kategorijoje publikuojamas parnerių sukurtas turinys.

Sotūs patiekalai pietums: trys receptai (0)

Jei pusryčius ar vakarienę galima padovanoti priešui, nevertėtų atsisakyti sočių pietų. Juk tik sočiai pavalgius dienos metu turėsite pakankamai energijos, nekankins irzlumas, bloga nuotaika. Kartais sunku suplanuoti, kokie patiekalai turėtų būti gaminami pietums, kad mityba išliktų sveika, pilnavertiška ir vos po valandos nesijaustume išbadėję. Todėl siūlome jums tris sočių pietų receptus, kurie pravers tuomet, kai paprasčiausiai trūksta fantazijos.

(Plačiau...)

Ekonominės krizės akivaizdoje: patarimai kaip elgtis su asmeniniais finansai (0)

Dėl COVID-19 besitraukianti Lietuvos ir viso pasaulio ekonomika verčia susimastyti apie tai kaip mes elgiamės su savo asmeniniais finansais. Svetainė Finance43 paruošė finansinių patarimų sąrašą, kurie leis racionaliau elgtis su pinigais.

(Plačiau...)

Laukia pokyčiai keliuose: 5 patarimai, kaip jiems paruošti savo automobilį (0)

Dėl karantino Lietuvoje pastebimai sumažėjo eismo srautas – daugelis vairuotojų prie vairo sėda tik esant būtinybei. „Lietuvos draudimas“ primena, kad net ir retos kelionės turi būti saugios, todėl vairuotojams pataria, kaip tinkamai pasirūpinti savo automobiliu karantino sąlygomis ir paruošti jį jau nuo balandžio keliuose laukiantiems pokyčiams, kurių svarbiausias – žieminių padangų keitimas.

(Plačiau...)

Velykos – draugiškos piniginei ir atsparios verslui (0)

Kasmet Velykos skelbia pavasario pradžią ir gamtos pabudimą. Daugelis lietuvių buriasi prie šeimyninio stalo, konkuruoja margučių stiprumo rungtyje ir mėgaujasi gausiomis vaišėmis. Šiemet Velykos bus kitokios. Vykstant COVID-19 pandemijai, Velykas sutiksime karantino sąlygomis. Jokių susibūrimų, vyresnių šeimos narių lankymo. Daugeliui pavasarinę nuotaiką temdo ir nerimas dėl finansinio stabilumo. Kyla klausimas, ar esant tokiai situacija, verta švęsti Velykas? 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook