Kaip išsirinkti vonią?

Kaip išsirinkti vonią? (0)

2020-06-29

Išsirinkti vonią ne visada yra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl nieko keisto, kad neretai užduodamas klausimas, nuo ko vertėtų pradėti paieškas. Pigu.lt parduotuvėje visuomet galima rasti tikrai didelį produkcijos pasirinkimą, tad ir tuomet, jei svarstote apie naujos vonios įsigijimą, toks sprendimas gali būti iš tiesų palankus. Vonios šiandien yra gaminamos iš labai įvairių medžiagų, tad pirmiausia vertėtų pasidomėti, kokiomis savybėmis pasižymi populiariausi pasirinkimai, ir galbūt tai šiek tiek paspartins paieškas.

Stiklo pluoštas

Stiklo pluošto vonia yra lengva, gali būti įvairių formų ir spalvų, todėl ją pritaikyti vonios kambaryje yra ganėtinai paprasta.  Nors tokios vonios yra ganėtinai nebrangios, tačiau jos nėra labai patvarios, be to, jų dengiamasis paviršius yra ganėtinai slidus.

Akrilas

Akrilinės vonios yra gana universalios ir ilgaamžės, o jų kaina nėra labai aukšta. Prekyboje galime rasti ganėtinai nemažą akrilinių vonių pasirinkimą, tad galite būti užtikrinti, kad tokią vonią nesunkiai pritaikysite atnaujinamame vonios kambaryje. Akrilinės vonios yra lengvos, tad jas sumontuoti yra ganėtinai paprasta, tačiau svarbu žinoti, kad tokių vonių paviršius nėra labai atsparus subraižymams.

Ketus

Emaliuotos ketaus vonios yra ilgaamžės ir atsparios įbrėžimams, tad naudotis tokia vonia bus galima metų metus. Nors tokios vonios gali būti labai įvairaus dizaino ir gali būti priderinamos prie bet kokio interjero, tačiau svarbu žinoti, kad tokios vonios yra ganėtinai sunkios, todėl jų montavimas gali pareikalauti nemažų pastangų.

Plienas

Plieninės vonios gali būti emaliuotos arba padengtos porcelianu. Tokios vonios yra ganėtinai nebrangios, tačiau jos nėra atsparios įbrėžimams, o viršutinis šių vonių sluoksnis ilgainiui gali imti skilinėti. Taip pat būtina įvertinti, kad į tokias vonias vanduo teka gana triukšmingai, todėl tai gali sudaryti tam tikrų nepatogumų.

Akmens masė

Akmens masės vonios pasižymi puikia termoreguliacija, tad toks pasirinkimas puikiai tinka tuomet, kada gulėjimu vonioje norima pasilepinti kiek įmanoma ilgiau. Šio tipo vonios gali būti labai skirtingų dizainų ir spalvų, tačiau šio tipo vonių kaina yra didesnė nei kitų galimų pasirinkimų. Nors tokia vonia yra tikrai ilgaamžė, tačiau jos paviršius yra ganėtinai lengvai pažeidžiamas: jei ant vonios nukris ganėtinai sunkus daiktas, didelė tikimybė, kad tai nepraeis be pasekmių.

Vonios kaina

Renkantis tinkamiausią vonią dėmesys neretai krypsta ir į šios produkcijos kainas, todėl pirmiausia galite įvertinti, kokią pinigų sumą galite paskirti vonios įsigijimui. Rinkdamiesi vonią Pigu.lt parduotuvėje turėsite galimybę nustatyti tam tikrą kainų intervalą arba prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos – tai visada padeda atrasti tokią produkciją, kuri geriausiai atitiktų asmenines finansines galimybes.

Geriausiai įvertintos prekės

Renkantis vonią taip pat gali būti aktualu pasidomėti, kokie gamintojai yra sulaukę pačių palankiausių įvertinimų, nes būtent tai leis kur kas paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Pavyzdžiui, Pigu.lt parduotuvėje turėsite galimybę pasirinkti prekių rikiavimą pagal palankiausius klientų įvertinimus, ir tai užtikrins, kad pasirinktų prekių kokybė bus tiesiog nepriekaištinga.

Produkcija vonios kambariui internetu

Apsilankę šiuo adresu rasite itin didelį vonios įrangos prekių pasirinkimą, tad galėsite nuspręsti, kokios galimybės galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius. Nors gana dažnai manoma, kad internetu perkamų prekių gali tekti laukti pernelyg ilgai, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Prieš pateikdami užsakymą visada galite pasidomėti, kiek laiko teks palaukti, kol pasirinktos prekės bus pristatytos, taigi, tai nesudarys jokių nepatogumų.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook