Naujame kabinete – tik kokybiška kosmetologija

Naujame kabinete – tik kokybiška kosmetologija (0)

2020-12-07

Jurbarke pradėjusi dirbti Ernesta sako, kad pirmiausia reikia gerbti savo darbą ir klientus, suteikiant tik kokybiškas paslaugas. L. Pilecko nuotr.

Jurbarke duris atvėrė estetinės kosmetologijos kabinetas. Jame kas antrą savaitę diplomuota dermakosmetologė siūlo kokybiškas veido priežiūras. Klientai čia sulaukia ne tik profesionalia įranga bei kosmetika atliekamų procedūrų, bet ir jiems reikalingų konsultacijų.

Įsikūrė Kauno gatvėje

Kabinetą atidariusi estetinės kosmetologijos specialistė Ernesta J. iki šiol dirbo grožio salone Marijampolėje ir bendradarbiauja su įvairiomis šalies grožio klinikomis.

Tačiau šiuo metu vis daugiau laiko Jurbarke praleidžianti moteris nusprendė grožio paslaugas pasiūlyti ir jurbarkiškiams. Kauno gatvėje, Jurbarko miesto seniūnijos pastate.

Čia moteris rado tinkamas patalpas ir jose įrengė kosmetologijos kabinetą, kuriame dirba kas antrą savaitę.

Estetinės medicinos kabinete atliekamas veido valymas, rūgštiniai pilingai, valymas ultragarsu ir sonoforezė, deimantinė mikrodermabrazija, darsonvalizacija, radiodažnių procedūra bei kitos veido odos procedūros.

Nuo vaikystės

Ernesta savo profesinės sėkmės receptu įvardija pozityvumą, bega linę atsakomybę ir žinias, nuolatinį tobulėjimą. Kosmetologija ji susidomėjo dar vaikystėje, o mokykloje rinkosi tuos dalykus ir egzaminus, kad galėtų mokytis to, ko reikės studijuojant ir dirbant. Ernesta įgijo sveikatos mokslų profesinį bakalauro laipsnį ir pradėjo dirbti kosmetologe.

„Dirbu aštuonerius metus ir nuo pat pradžių žinojau, kad orientuosiuosi ne į kiekybę, ne į klientų ar paslaugų skaičių, o į kokybę. Todėl plečiu savo žinias, mokausi. Taip pat nuolat investuoju į įrangą bei siūlomus produktus. Mano paslaugos – nėra iš žemiausios kainos segmento, nes kitaip nepavyktų pasiekti rezultato, kurio reikia tiek klientams, tiek man pačiai“, – sako Ernesta.

Šviesiame ir jaukiame kabinete Ernesta dirba tik pati. Ji neabejoja, kad kokybiškoms procedūroms būtina ideali švara, maksimali higiena privaloma kokybiškai paslaugai.

Ieško priežasčių

Pasak specialistės, nors daugelio žmonių odos problemos yra panašios, jos atsiranda dėl skirtingų dalykų. Todėl džiaugtis sveika ir gražia oda įmanoma tik tuomet, kai pašalinamos priežastys ir tinkamai išgydomos pasekmės.

„Tenka susidurti su klientais, kurie lankėsi ne viename kosmetologijos kabinete, bet jų bėdos niekur nedingo. Taip yra todėl, kad buvo siūlomos galbūt ir geros, bet jiems netinkamos paslaugos ir produktai. Pirmiausia būtina išsiaiškinti, kas konkrečiam žmogui sukelia odos problemas, o tada – šalinti priežastį. Po to jau galima sutvarkyti pasekmes – tik tuomet oda bus sveika ir graži, o problemos negrįš“, – pasakojo Ernesta.

Specialistė sako, kad daug žmonių kenčia dėl užteršto organizmo. Tuomet lydi įvairiausios alergijos, bėrimai ir kiti nemalonūs simptomai.

„Todėl naudoju tik labai kokybišką kosmetiką, kuri tikrai padeda, o ne sukelia dar daugiau problemų. Buvo atvejis, kai moteris prašė šampūno nuo pleiskanų, tikrai galėjau parduoti, bet to nepadariau, nes priežastys buvo visai kitur. Niekad nesiūlau žmonėms to, ko jiems nereikia“, – tikino Ernesta.

Dermakosmetologė neabejoja, kad klientai, kaip ir Marijampolėje, apie darbą spręs ne pagal paslaugų kainą, o pagal kokybę ir aptarnavimą.

„Man darbas suteikia tik teigiamas emocijas. Net jei klientai ateina su bloga nuotaika, stengiuosi, kad išsiskirtume su šypsena. Todėl po darbo namo grįžtu laiminga ir puikios savijautos. Net tuomet, kai būnu pavargusi“, – tikino Ernesta.

ESTETINĖS KOSMETOLOGIJOS KABINETAS ĮSIKŪRĖ KAUNO G. 25, JURBARKE. 

(Įėjimas iš Vytauto Didžiojo g. pusės.)

TEL. 8 640 93 903.

Atliekamos procedūros:

Veido valymas (rūgštinis, mechaninis, ultragarsinis, kombinuotas).

Rūgštiniai pilingai (odos atnaujinimui, pigmentuotai odai, „antiaging“, esant aknei ir kitoms odos problemoms).

Ultragarsinis veido valymas ir sonoforezė (aktyviųjų komponentų įvedimas į odą).

Deimantinė mikrodermabrazija.

Darsonvalizacija.

Radiodažnio procedūra.

Kitos estetinės veido odos procedūros.

Kosmetinių priemonių parinkimas, veido odos analizė.

Dirbama su aukščiausios kokybės dermatologine kosmetika.

Užsak. Nr. 1235.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook