Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Eismo sąlygos: didžiojoje šalies dalyje kelių dangos šlapios (0)

Lietuvos keliuose yra slidžių ruožų. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ragina eismo dalyvius būti budriais.

(Plačiau...)

Vairuoti teks visiškai blaiviems (2)

Susisiekimo ministerija, atsižvelgdama į kitų Europos valstybių reglamentavimą ir eismo sauga besirūpinančių organizacijų rekomendacijas, pateikė Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisas, kuriomis daliai vairuotojų numatyta nulio  promilių leistina alkoholio koncentracija kraujyje. Lietuvos keliuose šis reikalavimas įsigalios 2015 m. sausio 1 d.

 

(Plačiau...)

Neprasilenkė sankryžoje (2)

Gruodžio 27 d. apie 14.15 val. Jurbarke, Vasario 16-osios ir Daukanto g. sankryžoje, įvyko avarija, per kurią nukentėjo moteris.

(Plačiau...)

Užėmė abi neįgaliųjų vietas (0)

Šeštadienį į parduotuvę "Maxima" užsukęs mikroautobuso vairuotojas nusprendė nesivarginti - savo transporto priemonę nutrenkė per dvi neįgaliesiems skirtas stovėjimo vietas.

(Plačiau...)

Įvažiavo į parduotuvę (nuotraukos) (11)

Sekmadienį nuo neatsargios vairuotojos nukentėjo Dariaus ir Girėno g. esantis prekybos centras IKI.
Pirminiais duomenimis, stabdžių ir akceleratoriaus pedalus supainiojusi moteris nesuvaldė automobilio ir netikėtai  pajudėjusi transporto priemonė išmušė parduotuvės langą. Vairuotoja buvo blaivi.

(Plačiau...)

Automobilis nuskriejo nuo kelio (6)

Penktadienio vakarą sankryžoje prie Šilinės nuo kelio nulėkė Jurbarko ligoninės vyriausiojo gydytojo Aivaro Šlekio vardu registruotas automobilis „Nissan“.

(Plačiau...)

Keičiasi eismas Kalninės gatvėje (0)

Gruodžio 9 d. vyko Jurbarko rajono kelių eismo saugumo komisijos posėdis, kurio metu komisijos narių balsų dauguma nuspręsta Kalninės gatvės atkarpoje tarp Vytauto Didžiojo ir Vasario 16-osios gatvių leisti eismą tik viena kryptimi nuo Vytauto Didžiojo gatvės Vasario 16-osios gatvės link. 

(Plačiau...)

Mirė girto kelių gaidelio partrenktas vyras (video, nuotraukos) (10)

Spalio 25 d. vakare girtas vairuotojas M. S., vairuodamas dideliu greičiu lėkusią "Audi", pėsčiųjų perėjoje partrenkė vyrą. Nuo smūgio 66-erių jurbarkietis pakilo į orą ir nukrito ant asfalto už keliolikos metrų nuo automobilio. Daugybinius sužalojimus patyręs vyras buvo skubiai išgabentas į Kauno klinikas, tačiau medikams išgelbėti jo gyvybės nepavyko.

(Plačiau...)

Pėsčiuosius auklėjo baudomis (2)

Keliuose – tamsus laikas. Eismo sąlygas sunkina blogas matomumas, krituliai, slidi danga. Todėl vien spalio–lapkričio mėnesiais paprastai nukenčia trečdalis per visus metus sužalojamų pėsčiųjų. Problema itin skaudi nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose, kuriose savo pareigas dažnai pamiršta ir vairuotojai, ir pėstieji. Ne išimtis ir Jurbarkas – gruodžio 9 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per pusdienį surašė net dešimt protokolų.

(Plačiau...)

Lauko gatvėje - avarija (1)

Penktadienio vakarą Jurbarke, Lauko g., šalia "Norfos" parduotuvės įvyko avarija. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kaip iš parduotuvės aikštelės išsukęs "Škoda" automobilis užkirto kelią Lauko g. važiavusiam "Volkswagen Passat".

(Plačiau...)

Vairuotojams ir pėstiesiems - padidintas policijos dėmesys (0)

Gruodžio mėnesį Jurbarko policija vykdys keletą akcijų, per kurias bus tikrinami vairuotojai.

(Plačiau...)

Perspėjo dėl sukčių (0)

Antradienį policijos pareigūnai kartu su Atviros jaunimo erdvės savanoriais lankė nuošalias sodybas ir supažindino žmones su nusikaltimų grėsmėmis artėjant euro įvedimui.

(Plačiau...)

Tamsoje - smūgio laukiantis traktorius (0)

Antradienio vakarą Jurbarke patruliuojantys pareigūnai negalėjo patikėti savo akimis. Kelyje Jurbarkas-Skaudvilė, maždaug už kilometro nuo vietos, kur pirmadienį "Volkswagen Passat" taranavo traktorių, pakelėje, tamsoje nematomas stovėjo kitas traktorius. Transporto vairuotojas nebuvo įjungęs nei avarinės šviesos signalizacijos, nei pastatęs avarinio sustojimo ženklo. Traktorių pravažiuojantys vairuotojai pastebėdavo likus pavojingai mažam atstumui, todėl iki nelaimės trūko tik atsitiktinumo.

(Plačiau...)

Prie vairo sėdo ir žmogų numušė po dviejų degtinės butelių (video, nuotraukos) (3)

Spalio 25 d. vakarą eismo įvykis prie Jurbarko didžiosios „Maximos“ sukrėtė praeivius – 18.41 val. automobilis partrenkė pėsčiųjų perėja per gatvę ėjusį vyrą. Policijos pareigūnai netruko nustatyti, kad „Audi“ vairuotojas neblaivus. Į alkoholio matuoklį 35-erių M. S. įpūtė 2,14 promiles. Vyras ligoninėje laidos "Pagalbos skambutis" žurnalistams teigė, kad prieš sėsdamas prie vairo išgėrė du butelius degtinės, o važiuoti girtas nusprendė todėl, kad norėjo greičiau pavalgyti.

(Plačiau...)

„Regitra“ pareikalavo pavogto automobilio numerių (0)

Nuo liepos 1-osios įsigaliojusi naujoji automobilių išregistravimo tvarka ne vienam transporto priemonės savininkui pateikė nemalonių staigmenų. Į gyventojų pašto dėžutes masiškai krito laiškai su „Regitros“ pranešimais apie išregistruojamas transporto priemones, kurioms neatlikta techninė apžiūra ar pasibaigęs civilinės atsakomybės draudimas. Tačiau neseniai „Regitra“ vieną jurbarkietį paragino kuo greičiau grąžinti pavogto automobilio numerius.

(Plačiau...)

Kelių gaideliams teisę vairuoti atims dešimčiai metų (1)

Dar nedaug vairuotojų girdėjo, kad vasarą įsigaliojusiose įstatymų pataisose įtvirtinta, jog mėgstantys sėsti prie vairo išgėrę rizikuoja netekti teisės vairuoti 10 metų. Tokia perspektyva laukia pakartotinai prie vairo sėsiančių apsvaigusių nuo alkoholio ar narkotikų vairuotojų, rašo „Lietuvos žinios“.

(Plačiau...)

Girtas pasivažinėjimas baigėsi ligoninėje (0)

Antradienį neblaivus keturratininkas Antupių k. (Viešvilės sen.) nesuvaldė transporto priemonė ir nuvažiavo į griovį.

(Plačiau...)

Griežtesnės taisyklės – saugiau keliuose (0)

Spalį spaudoje ir televizijoje pasipylusi informacija apie Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimus nustebino daugelį vairuotojų. Apie netikėtai atsiradusią galimybę netekti teisės vairuoti ar gerokai paploninti piniginę transporto priemonių savininkai sužinojo iš žiniasklaidos.

(Plačiau...)

Girtutėlio vairuotojo automobilis pėsčiąjį nusviedė oru (nuotraukos, papildyta) (12)

Šeštadienio vakarą eismo įvykis prie Jurbarko didžiosios „Maximos“ sukrėtė praeivius – 18.41 val. automobilis partrenkė pėsčiųjų perėja per gatvę ėjusį vyrą. Policijos pareigūnai netruko nustatyti, kad „Audi“ vairuotojas neblaivus. Į alkoholio matuoklį 35-erių M. S. įpūtė 2,14 promiles.

(Plačiau...)

Nuo lapkričio 10 d. vasarines padangas privaloma pakeisti universaliomis arba žieminėmis (0)

Susisiekimo ministerija atkreipia dėmesį, kad šalies keliuose nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31-osios bus draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Taip pat ministerija primena, kad nuo lapkričio 1 d. bus galima važiuoti su dygliuotomis padangomis, kurias naudojant ant automobilio būtina priklijuoti apie tai informuojantį skiriamąjį ženklą. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook