Ratai

Ratai

Naujas „Juodųjų dėmių“ žemėlapis: dėmių per metus padaugėjo 82 proc., rajone pavojingų vietų netrūksta (0)

Transporto kompetencijų agentūra sudarė 2020 metų „Juodųjų dėmių“ valstybinės reikšmės keliuose žemėlapį – šiemet jame pažymėta 31 dėmė, t.y. 82 proc. daugiau negu praėjusiais metais, kai jų buvo 17. 

(Plačiau...)

Dalyje kelių draudžiamas eismas (0)

Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos penktadienio rytą yra daugiausia sausos, eismo sąlygos geros. Tačiau, kaip praneša Automobilių kelių direkcija, Lietuvos vakarinėje dalyje yra apsemtų kelių ruožų, kuriuose eismas draudžiamas.

(Plačiau...)

Automobilių vertę kelia jų istorijos (nuotraukos) (6)

Išskirtiniai automobiliai – didžiulių lėšų ir laiko reikalaujantis užsiėmimas. Galbūt todėl Jurbarke retus ir įdomius modelius antram, o kartais net kažkelintam gyvenimui prikeliančių entuziastų vos keletas. Vis tik atšilus ir lietui nuo kelių nuplovus žiemos druską, miesto gatvėse galima išvysti ne vieną automanų pasaulyje ikona tapusį modelį.

(Plačiau...)

Periodinio profesinio mokymo kursus vairuotojai galės baigti vėliau (0)

Reaguodama į COVID-19 keliamą pavojų, Susisiekimo ministerija pratęsia vairuotojų periodinių profesinių mokymų baigimo terminą. Krovinius ar keleivius komerciniais tikslais vežantys vairuotojai, kuriems šių mokymų terminas baigiasi karantino metu, galės juos baigti pasibaigus karantinui ir dar 30 kalendorinių dienų po jo.

(Plačiau...)

Keliuose - puikios eismo sąlygos (0)

Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos sausos, eismo sąlygos geros.

(Plačiau...)

Orai bus nemalonūs (0)

Ankstų ketvirtadienio rytą šalyje be kritulių. Oro temperatūra nuo 5 iki 8 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Keičiasi techninės apžiūros reikalavimai. Vairuotojams tai patiks (0)

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) priėmė svarbų sprendimą, aktualų visiems automobilininkams, kuriems šiuo metu artėja vizito į privalomosios techninės apžiūros stotį terminas.

(Plačiau...)

Naktį eismo sąlygas sunkins plikledis (0)

Antradienio pavakarę Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Tauragės, Kauno ir Vilniaus apskrityse dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos yra šlapios arba drėgnos. 

(Plačiau...)

Kai kur kelių dangos padengtos pažliugusio sniego sluoksniu, slidūs (0)

Oro temperatūra Lietuvoje nuo 3 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos, pajūryje – iki 3 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Ateinančią naktį eismo sąlygas sunkins plikledis (0)

Vakarėjant pirmadieniui, šiaurės, pietų, pietryčių ir rytų Lietuvoje dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos yra šlapios arba drėgnos. 

(Plačiau...)

Dieną eismo sąlygas sunkins gūsingas vėjas (0)

Pirmadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos, vietomis yra drėgnų kelio ruožų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Automobilių techninę apžiūrą bus galima atlikti vėliau (0)

Atsižvelgdama į riziką, susijusią su koronaviruso plitimu, Susisiekimo ministerija keičia privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros atlikimo tvarką. 

(Plačiau...)

Jau galima važinėti vasarinėmis padangomis (0)

Nuo balandžio 1 dienos transporto priemonių vairuotojai jau gali naudoti vasarines padangas, o nuo balandžio 10 dienos bus draudžiama važinėti žieminėmis dygliuotomis padangomis.

(Plačiau...)

Dieną eismo sąlygas sunkins šlapdriba (0)

Ankstų trečiadienio rytą Lietuvoje daug kur vietomis dulksna ir silpnas snygis. Oro temperatūra nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos.

(Plačiau...)

Naktį spustelės šaltukas (0)

Antradienio pavakare Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra sausos, vietomis yra drėgnų kelio ruožų, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Vakare ir naktį eismo sąlygas sunkins plikledis (0)

Vakarėjant sekmadieniui, didžiojoje šalies dalyje dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių, daugiausia šlapdribos, valstybinės reikšmės kelių dangos yra drėgnos arba šlapios, tik šiaurės vakarų ir pietų Lietuvoje keliai daugiausia yra sausi, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkins šlapdriba, snygis, vėjas (0)

Ankstų sekmadienio rytą Lietuvoje valstybinės reikšmės kelių dangos yra sausos, eismo sąlygos geros, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

(Plačiau...)

Atidedama traktorių techninė apžiūra (0)

Dėl paskelbto karantino traktorių techninė apžiūra atidedama iki karantino pabaigos, informuoja Žemės ūkio ministerija (ŽŪM).

(Plačiau...)

Padangų keitimo sezonas: ką svarbu žinoti kiekvienam atsakingam vairuotojui (0)

Dar neprasidėjęs visuotinis transporto priemonių padangų keitimo sezonas vėl apnuogino senas problemas. Nors nebetinkamas naudoti automobilių „apavas“ yra aplinkai pavojinga atlieka ir Lietuvoje visuotinai surenkama bei priduodama tvarkytojams, miškuose vėl randami tūkstančiai išmestų padangų.

(Plačiau...)

„Regitra“ vairuotojo pažymėjimus pristatys ne tik į namus, bet ir į paštomatus (0)

Nuo šiol vairuotojams užsisakius naują vairuotojo pažymėjimą jį bus galima gauti ne tik į namus, bet ir į siuntų savitarnos terminalus. Šia paslauga „Regitra“ kviečia naudotis jau nuo dabar. Primename, kad paskelbus karantiną šalyje ir siekiant visų saugumo „Regitra“ paslaugas teikia tik skaitmeniniais kanalais, tad asmenys kviečiami vairuotojo pažymėjimą užsisakyti internetu.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook