Ratai

Ratai

Mirė girto kelių gaidelio partrenktas vyras (video, nuotraukos) (10)

Spalio 25 d. vakare girtas vairuotojas M. S., vairuodamas dideliu greičiu lėkusią "Audi", pėsčiųjų perėjoje partrenkė vyrą. Nuo smūgio 66-erių jurbarkietis pakilo į orą ir nukrito ant asfalto už keliolikos metrų nuo automobilio. Daugybinius sužalojimus patyręs vyras buvo skubiai išgabentas į Kauno klinikas, tačiau medikams išgelbėti jo gyvybės nepavyko.

(Plačiau...)

Pėsčiuosius auklėjo baudomis (2)

Keliuose – tamsus laikas. Eismo sąlygas sunkina blogas matomumas, krituliai, slidi danga. Todėl vien spalio–lapkričio mėnesiais paprastai nukenčia trečdalis per visus metus sužalojamų pėsčiųjų. Problema itin skaudi nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose, kuriose savo pareigas dažnai pamiršta ir vairuotojai, ir pėstieji. Ne išimtis ir Jurbarkas – gruodžio 9 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per pusdienį surašė net dešimt protokolų.

(Plačiau...)

Lauko gatvėje - avarija (1)

Penktadienio vakarą Jurbarke, Lauko g., šalia "Norfos" parduotuvės įvyko avarija. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko, kaip iš parduotuvės aikštelės išsukęs "Škoda" automobilis užkirto kelią Lauko g. važiavusiam "Volkswagen Passat".

(Plačiau...)

Vairuotojams ir pėstiesiems - padidintas policijos dėmesys (0)

Gruodžio mėnesį Jurbarko policija vykdys keletą akcijų, per kurias bus tikrinami vairuotojai.

(Plačiau...)

Perspėjo dėl sukčių (0)

Antradienį policijos pareigūnai kartu su Atviros jaunimo erdvės savanoriais lankė nuošalias sodybas ir supažindino žmones su nusikaltimų grėsmėmis artėjant euro įvedimui.

(Plačiau...)

Tamsoje - smūgio laukiantis traktorius (0)

Antradienio vakarą Jurbarke patruliuojantys pareigūnai negalėjo patikėti savo akimis. Kelyje Jurbarkas-Skaudvilė, maždaug už kilometro nuo vietos, kur pirmadienį "Volkswagen Passat" taranavo traktorių, pakelėje, tamsoje nematomas stovėjo kitas traktorius. Transporto vairuotojas nebuvo įjungęs nei avarinės šviesos signalizacijos, nei pastatęs avarinio sustojimo ženklo. Traktorių pravažiuojantys vairuotojai pastebėdavo likus pavojingai mažam atstumui, todėl iki nelaimės trūko tik atsitiktinumo.

(Plačiau...)

Prie vairo sėdo ir žmogų numušė po dviejų degtinės butelių (video, nuotraukos) (3)

Spalio 25 d. vakarą eismo įvykis prie Jurbarko didžiosios „Maximos“ sukrėtė praeivius – 18.41 val. automobilis partrenkė pėsčiųjų perėja per gatvę ėjusį vyrą. Policijos pareigūnai netruko nustatyti, kad „Audi“ vairuotojas neblaivus. Į alkoholio matuoklį 35-erių M. S. įpūtė 2,14 promiles. Vyras ligoninėje laidos "Pagalbos skambutis" žurnalistams teigė, kad prieš sėsdamas prie vairo išgėrė du butelius degtinės, o važiuoti girtas nusprendė todėl, kad norėjo greičiau pavalgyti.

(Plačiau...)

„Regitra“ pareikalavo pavogto automobilio numerių (0)

Nuo liepos 1-osios įsigaliojusi naujoji automobilių išregistravimo tvarka ne vienam transporto priemonės savininkui pateikė nemalonių staigmenų. Į gyventojų pašto dėžutes masiškai krito laiškai su „Regitros“ pranešimais apie išregistruojamas transporto priemones, kurioms neatlikta techninė apžiūra ar pasibaigęs civilinės atsakomybės draudimas. Tačiau neseniai „Regitra“ vieną jurbarkietį paragino kuo greičiau grąžinti pavogto automobilio numerius.

(Plačiau...)

Kelių gaideliams teisę vairuoti atims dešimčiai metų (1)

Dar nedaug vairuotojų girdėjo, kad vasarą įsigaliojusiose įstatymų pataisose įtvirtinta, jog mėgstantys sėsti prie vairo išgėrę rizikuoja netekti teisės vairuoti 10 metų. Tokia perspektyva laukia pakartotinai prie vairo sėsiančių apsvaigusių nuo alkoholio ar narkotikų vairuotojų, rašo „Lietuvos žinios“.

(Plačiau...)

Girtas pasivažinėjimas baigėsi ligoninėje (0)

Antradienį neblaivus keturratininkas Antupių k. (Viešvilės sen.) nesuvaldė transporto priemonė ir nuvažiavo į griovį.

(Plačiau...)

Griežtesnės taisyklės – saugiau keliuose (0)

Spalį spaudoje ir televizijoje pasipylusi informacija apie Kelių eismo taisyklių (KET) pakeitimus nustebino daugelį vairuotojų. Apie netikėtai atsiradusią galimybę netekti teisės vairuoti ar gerokai paploninti piniginę transporto priemonių savininkai sužinojo iš žiniasklaidos.

(Plačiau...)

Girtutėlio vairuotojo automobilis pėsčiąjį nusviedė oru (nuotraukos, papildyta) (12)

Šeštadienio vakarą eismo įvykis prie Jurbarko didžiosios „Maximos“ sukrėtė praeivius – 18.41 val. automobilis partrenkė pėsčiųjų perėja per gatvę ėjusį vyrą. Policijos pareigūnai netruko nustatyti, kad „Audi“ vairuotojas neblaivus. Į alkoholio matuoklį 35-erių M. S. įpūtė 2,14 promiles.

(Plačiau...)

Nuo lapkričio 10 d. vasarines padangas privaloma pakeisti universaliomis arba žieminėmis (0)

Susisiekimo ministerija atkreipia dėmesį, kad šalies keliuose nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31-osios bus draudžiama eksploatuoti motorines transporto priemones ir priekabas su vasarinėmis padangomis. Taip pat ministerija primena, kad nuo lapkričio 1 d. bus galima važiuoti su dygliuotomis padangomis, kurias naudojant ant automobilio būtina priklijuoti apie tai informuojantį skiriamąjį ženklą. 

(Plačiau...)

Sankryžoje susidūrė automobilis ir dviratis (0)

Ketvirtadienį, apie 10 val., Jurbarke, Vydūno g. ir Dariaus ir Girėno g. sankryžoje automobilis „Volkswagen Passat“ partrenkė dviratininką.

(Plačiau...)

100 eurų kyšis neblaivaus vairuotojo neišgelbėjo (0)

Savaitgalį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai išaiškino 29 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Penki iš jų vairavo transporto priemones neblaivūs.

(Plačiau...)

Nuo kitų metų didės bauda už nesustojimą prieš pėsčiųjų perėją (0)

Seimas sugriežtino atsakomybę už važiavimą esant draudžiamam šviesoforo signalui arba reguliuotojo gestui, nesustojimą prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalauja taisyklės.

(Plačiau...)

Atšvaitai gali išgelbėti gyvybę (0)

Eismo įvykiai, kuriuose sužalojami ar žūsta pėstieji, pradėjo kelti išties didelį nerimą policijos pareigūnams. Gausiai dalijami atšvaitai, sustiprinta vairuotojų ir pėsčiųjų kontrolė tamsiuoju paros metu, keliamas žmonių sąmoningumas įvairių akcijų ir susitikimų metu rodo, kad ne viskas – policijos rankose. Eismo dalyvių, ypač pėsčiųjų, savisaugos stoka – kaip niekad aktuali problema.

(Plačiau...)

Vos spėjo bausti diržų nesegėjusius vairuotojus (0)

Praėjusią savaitę, rugsėjo 8-14 dienomis, Lietuvos policijos pareigūnai, vykdantys eismo priežiūrą, vykdė prevencinę priemonę, skirtą vairuotojų ir keleivių saugos diržų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymosi kontrolei užtikrinti. Tai - Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuota saugaus eismo akcija, organizuota daugelyje Europos Sąjungos šalių.

(Plačiau...)

Žuvo daugiau, nei pernai (0)

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę (rugsėjo 12-18 d.) mūsų šalies keliuose, pirminiais duomenimis, užregistruoti 67 eismo įvykiai. 

(Plačiau...)

Girtas vairuotojas ir dviratininkas bandė papirkti pareigūnus (0)

Rugsėjo 8-12 dienomis Jurbarko policijos pareigūnai išaiškino 13 neblaivių dviratininkų ir 3 vairuotojus, kurie  vairavo transporto priemones neblaivūs,  dviratininkas ir automobilio vairuotojas, siekdami išvengti administracinės atsakomybės, siūlė pareigūnams kyšius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook