Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ratai

Ratai

Patarimai, kaip išsirinkti stogo bagažinę automobiliui (0)

Nepaisant pakankamai didelio šiuolaikinių automobilių erdvumo, kartais gali pasirodyti, kad bagažinė yra per maža. Jeigu ruošiatės keliauti savo automobiliu ir planuojate atostogas su šeima, be abejonės jums pravers papildoma vieta bagažui.Paprasčiausias būdas padidinti savo automobilio vietą bagažui – įsigyti stogo bagažinę. Varlė.lt automobilinės įrangos specialistai parengė patarimus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis bagažinę automobiliui.

(Plačiau...)

Kas penktas vairuotojas nesmerkia alkoholio ir vairavimo (0)

Penktadalis šalies vairuotojų išvis nevartoja alkoholio, o dar trys penktadaliai paragavę mažiausią svaigiųjų gėrimų kiekį niekada nesėda už vairo. Eismo ekspertų teigimu, tokie visuomenės nuomonės tyrimo rezultatai rodo nuosekliai mažėjančią gyventojų toleranciją vairavimui išgėrus.

(Plačiau...)

Į miestą grįžo žalios rodyklės (0)

Trečiadienį savivaldybė gavo Susisiekimo ministerijos leidimą vėl pakabinti dvi žalias rodykles. Vairuotojai degant raudonai šviesoforo šviesai galės sukti į dešinę tiek centrinėje miesto sankryžoje, tiek sankryžoje prie stoties.

Iš pradžių buvo planuota rodykles pakabinti per šią savaitę, tačiau suspėta darbus atlikti šiandien.

(Plačiau...)

Į miestą grįžtą dvi žalios rodyklės (0)

Savivaldybė gavo Susisiekimo ministerijos leidimą atstatyti vėl pakabinti dvi žalias rodykles. Vairuotojai degant raudonai šviesoforo šviesai galės sukti į dešinę tiek centrinėje miesto sankryžoje, tiek sankryžoje prie stoties.

(Plačiau...)

Policija paskelbė „trikojų“ vietas rajone ir šalyje (0)

Policijos pareigūnai į kelius dirbti išėję su itin moderniais mobiliais greičio matuokliais, pramintais „trikojais“, kilus vairuotojų pasipiktinimui, kad apie tokias priemones nėra perspėjama, nusprendė pasidalinti vietų, kuriose stebimas greitis, sąrašu. Visas šias vietas galima rasti viename žemėlapyje.

(Plačiau...)

Naujasis radaras: dešimtys pažeidėjų ir rekordininkas skraiduolis (0)

Sausio pabaigoje Jurbarko savivaldybės ir policijos iniciatyva mieste atsirado naujas radaras. Nors įranga veikia testavimo režimu, vien per pirmąsias tris dienas ji užfiksavo net septynias dešimtis greitį viršijusių pažeidėjų.

(Plačiau...)

Eismo sąlygas sunkina plikledis ir rūkas (0)

Šeštadienio rytą dėl susiformavusio plikledžio ant valstybinės reikšmės krašto ir rajoninių kelių sudėtingesnės eismo sąlygos yra Mažeikių, Skuodo ir Alytaus rajonuose.

(Plačiau...)

Naktį eismo sąlygas sunkins šlapdriba ir plikledis (0)

Vakarėjant trečiadieniui, didžiojoje šalies dalyje dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia yra šlapios, vietomis yra drėgnų kelio ruožų.

(Plačiau...)

Krentantis sniegas – ženklas pamiršti universalias padangas (0)

Iškritęs sniegas ar po naktinio šaltuko susiformavęs plikledis vidutinį dienos smulkių eismo įvykių skaičių šalies didmiesčiuose padidina net iki 2 kartų, skaičiuoja draudikai. Ekspertai vieningai sutinka, kad tokiomis oro sąlygomis bene didžiausi pavojai laukia tų vairuotojų, kurie nepaisydami perspėjimų į kelius išriedėjo pasirinkę universalias padangas.

(Plačiau...)

Keliuose yra slidžių ruožų. Būkite budrūs! (0)

Šiaurės ir rytų Lietuvoje bei Tauragės ir Jurbarko rajonuose dėl naktį buvusio ar besitęsiančio snygio valstybinės reikšmės kelių dangos padengtos puraus ar prispausto sniego sluoksniu, provėžotos, slidžios. Šiuose keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai. Vairuotojų važiuojančių šiais keliais, prašome būti atidžius ir neskubėti, nes sniegą vietomis keičia lijundra, todėl eismo sąlygos išlieka sudėtingos.

(Plačiau...)

Legendinei „Audi“ visų ratų pavarai „quattro“ suėjo 40 metų (0)

Šiemet legendinei „Audi“ visų ratų „quattro“ pavarai suėjo 40 metų, kada ji pirmą kartą debiutavo 1980 metų Ženevos automobilių parodoje. Per šiuos keturiasdešimt metų daugiau kaip 8 milijonai pirkėjų iš viso pasaulio pasirinko saugumą, stabilumą ir dinamiką užtikrinančią „quattro“ pavarą, o Lietuvoje atlikta apklausa atskleidė, kad daugiau kaip 70 proc. Vilniaus ir Kauno gyventojų norėtų vairuoti visų ratų pavara varomą automobilį.

(Plačiau...)

Išsiblaškėliai užkišo gatvę (nuotraukos) (1)

Jurbarke Ugniagesių g. – neįveikiamas kamštis. Stovėjimą reguliuojančių ženklų pakeitimo nepastebėję vairuotojai užkišo gatvę ir ši tapo nepravažiuojama.

(Plačiau...)

Lietuviai vis dažniau automobilius savo vardu registruoja neišėję iš namų (0)

Pernai šalyje iš viso atlikta netoli 300 tūkst. jau prieš tai Lietuvoje eksploatuotų transporto priemonių perregistravimų. Nors šis skaičius panašus kaip ir 2018 metais, „Regitra“ pastebi, kad sparčiai populiarėja elektroninės paslaugos ir vis daugiau automobilių pardavėjų bei pirkėjų renkasi pranešti apie parduotą transporto priemonę ar ją įregistruoti savo vardu tiesiog internetu.

(Plačiau...)

Policija tęsia tikrinimo akcijas (0)

Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo saugumą, vykdo prevencines priemones.

(Plačiau...)

Mieste jau veikia naujasis radaras (6)

Jurbarkiečiai socialiniuose tinkluose dalinasi naujojo automobilių greitį matuojančio radaro nuotraukomis. Jis pakabintas ant vieno iš apšvietimo stulpų, netoli nuo Dariaus ir Girėno bei Lauko gatvių sankryžos.

(Plačiau...)

Pernai - daugiau avarijų - tiek skaudžių, tiek smulkių (0)

Ne tik Lietuvos kelių policijos duomenys, kuriuose fiksuojami tragiškų pasekmių turėję eismo įvykiai, bet ir smulkesnes avarijas atspindinti draudikų statistika byloja tą patį – praėjusiais metais avaringumas šalyje išaugo. Draudimo bendrovė BTA pernai užfiksavo 11,8 tūkst. eismo įvykių, kuriuos sukėlė lengvieji automobiliai – 20 proc. daugiau nei 2018 m. Labiausiai jų skaičius augo Alytuje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

(Plačiau...)

Mieste vairuotojus medžios savivaldybės radaras (video, balsavimas) (13)

Antradienį Jurbarko policija pristatė visuomenei savo veiklos ataskaitą už 2019-uosius metus. Renginyje dalyvavo ir rajono vicemeras Daivaras Rybakovas, kuris patvirtino, kad savivaldybė ruošiasi mieste statyti kilnojamą greičio radarą.

(Plačiau...)

Draudikai atkreipia dėmesį: ką reikia žinoti mokant vairuoti šeimos narį? (0)

Kelias iki vairuotojo pažymėjimo gavimo – ilgas ir vingiuotas, todėl neretai norėdami tvirčiau jaustis per praktikos egzaminą, vairavimo įgūdžių lavinimą patikime ne instruktoriams, o artimiesiems. Tačiau „Regitros“ taisyklės nurodo – sėsti su artimuoju prie vairo galima tik išlaikius teorijos žinių egzaminą, be to, toks mokymasis neatleidžia nuo reikalavimo baigti 30 valandų praktinio vairavimo mokymo kursą su profesionaliu vairavimo instruktoriumi. Draudikų atstovai papildo – šioms pamokoms prireiks ir tinkamai paruošti automobilį, ir pasirūpinti dokumentais bei draudimu.

(Plačiau...)

Policija pristatė rajono avarijų žemėlapį (0)

Pernai Marijampolės apskrityje įvykusiose avarijose žuvo 17 žmonių, dar 187 buvo sužaloti. Tai – keturis kartus daugiau, nei užpernai. Dvi gyvybes nusinešusios avarijos įvyko Jurbarko r.

(Plačiau...)

Į Kauną nuvažiuosime greičiau? (0)

Vaizdingą Nemuno ir Nevėžio santaką Raudondvario plento gale pėstieji ir dviratininkai netrukus galės pasiekti dar patogiau. Ties Žemaisiais Kaniūkais savavališkus pylimus abipus kelio sulyginus su žeme, jų vietoje bus įrengti platūs šaligatviai. Kitas klausimas – sklandus automobilių judėjimas. Siekiant užtikrinti saugų eismą ir greitą susisiekimą su užmiesčiu, Kaunas svarsto galimybes statyti naują tiltą per Nevėžį ir tiesti kitą kelią Jurbarko link.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook