Automobilis nuskriejo nuo kelio

Automobilis nuskriejo nuo kelio (6)

2014-12-19

Penktadienio vakarą sankryžoje prie Šilinės nuo kelio nulėkė Jurbarko ligoninės vyriausiojo gydytojo Aivaro Šlekio vardu registruotas automobilis „Nissan“.

Avarija įvyko apie 19 val. Pirminiais duomenimis, vairuotojas galimai nepasirinko saugaus greičio ir galėjo būti neblaivus.
Kelias, kuriame atsitiko nelaimė, atvažiuojant nuo Raseinių suka kairėn, kad sankryžoje sudarytų statų kampą sukti Jurbarko arba Kauno kryptimis. Posūkis, kaip ir visa sankryža, pažymėtas šviesą atspindinčiais ženklais. Tokia kelių sankirtos konstrukcija specialistų suprojektuota tam, kad šalutiniu keliu atvažiuojantys vairuotojai negalėtų dideliu greičiu įvažiuoti į sankryžą, o pristabdytų ir įvertintų situaciją. Tačiau sankryža „Nissan“ vairuotojui pasirodė pernelyg sudėtinga, mašina posūkyje nulėkė tiesiai ir atsitrenkė į kelio sankasą.
Atvykus policijos pareigūnams aplink sumaitotą automobilį vaikščiojo tik jo savininkas ir aiškino, kad sėdėjo keleivio vietoje, o vairuotojas esą patyrė šoką ir pabėgo.
Į avarijos vietą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai atjungė automobilio akumuliatorių, nuo važiuojamosios kelio dalies surinko duženas.
Pirminiais duomenimis, nei keleivis, nei pareigūnų ieškomas vairuotojas nenukentėjo.
Pareigūnai avariją mačiusių gyventojų prašo suteikti bet kokią informaciją, kuri gali padėti nustatyti tikslias įvykio aplinkybes ir nelaimę sukėlusius asmenis ar asmenį.

Taip pat skaitykite: 

Seniūnas prie vairo sėdo girtas.

"Šviesos" inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook