Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

BMW pakibo ant atitvaro (nuotraukos, apklausa dėl kelių prieži...

BMW pakibo ant atitvaro (nuotraukos, apklausa dėl kelių priežiūros) (8)

2019-01-20

Sekmadienio popietė pro Jurbarką namo vykusiems kauniečiams baigėsi nelaime. Išvažiuojant iš centrinės miesto sankryžos, jų BMW sumėtė, automobilis apsisuko ir slydo tol, kol atsidūrė ant tilto per Imsrę atitvarų.

Per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau BMW apgadintas rimtai – sulaužyta važiuoklė, išlaužtas priekinis ratas.

Iš metinių namo važiavę žmonės tikino net nespėję suprasti, kad įvyko – automobilis staiga apsisuko ir užčiuožė ant apsauginės tvorelės.

Kaip praneša „ŠVIESOS“ skaitytojai, tiek mieste, tiek rajone eismo sąlygos - sudėtingos. Pačiame Jurbarke dauguma gatvių nevalytos, prie sankryžų susidaręs ledas, eismui trukdo ir savęs nesaugantys pėstieji. Vengdami slidžių ir nevalytų šaligatvių, kai kurie žmonės eina gatvėmis.

Tai - ne pirma avarija šį savaitgalį rajone, kuri įvyko nesuvaldžius automobilio slidžiame kelyje. Šeštadienį nelaimė įvyko prie Paulių, kai BMW vairavusi mergina nesuvaldė mašinos ir trenkėsi į priešais važiavusį automobilį.

 „Tuo keliu važinėju kiekvieną diena, tai galiu pripažint, kad kelininkų iš po šios žiemos ne tai, kad nemėgstu, o nekenčiu. Geriausiu atveju nubarsto, kur pasilieka ta pliurzė, kuri yra dar baisiau, nei tas suspaustas sniegas. Tos pliurzės paskui niekas nenugrando. O, neduok Dieve, prasikeiti arba paskui valytuvą važiuoji, tai langus visus išbarškint gali, nes ten ne žvyro, o akmenų prisikrovę. Pavyzdžiui, Raseinių rajonui priklausanti atkarpa nuo vadinamo "vadžgirkelio" link Raseinių, tai atrodo kaip nulaižyta. Prieš šąlant pabarstyta ne akmenim, o žvyru, kuris kaip lengva dulksna praskrenda pro mašinos stiklą, pasnigus nuvalytas kuo puikiausiai“, - rašė apie avariją pranešęs skaitytojas.

Į redakciją paskambinę vairuotojai pranešė, kad sekmadienį į Šilinės kalną dėl slidaus kelio neužkilo vilkikai.

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook