Centrinėje miesto gatvėje – viską matanti radaro akis

Centrinėje miesto gatvėje – viską matanti radaro akis (9)

2020-07-31

Penktadienį Jurbarke, ties S. Dariaus ir S. Girėno g. ir P. Cvirkos g. sankryža, statoma nauja vairuotojų kontrolės įranga. Netrukus atsirasiantis radaras fiksuos ne tik automobilių greitį, bet ir kitus pažeidimus. Nepavyks išvengti baudų ir už pasibaigusią techninę apžiūrą bei neapdraustus automobilius.

Sprendimą centrinėje miesto gatvėje pastatyti radarą priėmė šią gatvę prižiūrinti Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD)

Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius dėl statomo radaro buvo nustebęs. Pasak pareigūno, tokia įranga gerai, tačiau turėtų stovėti visai kitoje vietoje.

„Matuoklis, kaip suprantu, atliks keletą funkcijų – nuo greičio fiksavimo, iki linijų kirtimo, techninės apžiūros ir automobilio draudimo tikrinimo. Vis tik, manau, kad radarui yra kur kas geresnių vietų nei ši. Centrinėje gatvėje mes neturime jokių bėdų dėl greičio. Tuo tarpu įvažiavimai į miestą, Sodų g., dar keletas vietų tiesiog prašyte prašosi tokios įrangos. Labai gaila, kad su mumis tokių sprendimų Lietuvos automobilių kelių direkcija nederina“, - sakė A. Dumčius.

Pernai LAKD pasirašė sutartį dėl 70 momentinių greičio matuoklių įrengimo valstybinės reikšmės keliuose.

Matuokliai bus įrengti iki šių metų pabaigos.

Pagal vykdomą Vyriausybės programą iki 2020 metų pabaigos Lietuvos keliuose turi būti įrengta 130 vidutinio greičio kontrolės ruožų, tam reikės 260 matuoklių. Taip pat įsipareigota įrengti 70 momentinių greičio matuoklių.

Greičio matuoklių būsimų vietų prioritetai nustatomi atsižvelgiant į vidutinį metinį paros eismo intensyvumą ir eismo įvykių skaičių.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook