Mirė girto kelių gaidelio partrenktas vyras (video, nuotraukos)

Mirė girto kelių gaidelio partrenktas vyras (video, nuotraukos) (10)

2014-12-16

Spalio 25 d. vakare girtas vairuotojas M. S., vairuodamas dideliu greičiu lėkusią "Audi", pėsčiųjų perėjoje partrenkė vyrą. Nuo smūgio 66-erių jurbarkietis pakilo į orą ir nukrito ant asfalto už keliolikos metrų nuo automobilio. Daugybinius sužalojimus patyręs vyras buvo skubiai išgabentas į Kauno klinikas, tačiau medikams išgelbėti jo gyvybės nepavyko.

Nelaimė įvyko apie 18.41 val., kai, liudininkų teigimu, Algirdo ir Vytauto Didžiojo gatvių sankirtoje eismo žiedą pervažiavęs vairuotojas staiga padidino greitį ir nurūko „Maximos“ link. Iki pėsčiųjų perėjos likus maždaug dvidešimčiai metrų vairuotojas greičiausiai pastebėjo einantį vyrą ir bandė stabdyti, bet nespėjo. Automobilis trenkėsi į pasitraukti nespėjusį pėstįjį. Nuo smūgio į orą pakilęs vyras nuskriejo tolyn keliolika metrų ir trenkėsi į žemę. Nukentėjusysis maždaug dešimt minučių buvo be sąmonės.

Filmuota medžiaga iš nelaimės vietos.

Daugybinius sužalojimus ir kaulų lūžius patyrusį nukentėjusįjį į ligoninę išgabeno medikai. 1948 m. gimęs vyras iš Jurbarko išvežtas į Kauno klinikas.
 Pėsčiųjų perėjoje partrenktam vyrui iki namų buvo likę keliasdešimt metrų, jis gyveno viename iš šalia Algirdo g. esančių daugiabučių.

„Visi kalbėjo, kad vairuotojas girtas, aš irgi užuodžiau alkoholio kvapą, kai buvau priėjęs prie jo. Iš pradžių pribėgau pažiūrėti, ar gyvas partrenktas vyras, tada priėjau prie vairuotojo, kuris stovėjo ant šaligatvio ir skambino, kad partrenkė žmogų“, – pasakojo įvykį matęs vaikinas.
 Liudininko žodžius patvirtino alkotesterio duomenys – „Audi“ vairuotojui nustatytas vidutinis girtumas – 2,14 prom.

„Tai antra skaudi nelaimė šiemet, kurią sukėlė girtas vairuotojas. Pirmoji įvyko balandį, kai netoli Smalininkų susidūrus dviem automobiliams žuvo abu vairuotojai. Vieno jų gyvybę pasiglemžė užsidegusio automobilio liepsnos, kitas mirė vėliau. Avarijos kaltininkas, prie „Volkswagen“ vairo sėdėjęs 62-ejų smalininkietis, buvo neblaivus“, – iškart po nelaimės sakė Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius.

Policija tuomet laukė medikų išvadų, kad galėtų kvalifikuoti kaltinimus M. S. Tačiau kelių gaideliui teisme teks atsakyti ne už sunkų žmogaus sužalojimą, o už mirtį.

Taip pat skaitykite: Girtutėlio vairuotojo automobilis pėsčiąjį nusviedė oru.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook