Nusitaikė į kaimą ir chuliganus

Nusitaikė į kaimą ir chuliganus (0)

2015-02-05

Pareigūnai stiprina eismo dalyvių kontrolę. Šią savaitę pareigūnai, pasirinktu laiku ir motyvuotai pasirinktose vietose Jurbarko mieste ir rajone, organizuos policines priemones eismo saugumo srityje, kurių metu bus tikrinama ar vairuotojai vairuoja transporto priemones blaivūs ir neapsvaigę. Taip pat šią savaitę pareigūnai planuoja organizuoti policinę priemonę „Kaimas“, kurios metu didesnis dėmesys bus skiriamas saugaus eismo užtikrinimui Jurbarko rajono keliuose ir kaimiškose vietovėse.

Pernai daugiau, kaip pusė žuvusiųjų keliuose buvo pėstieji eismo dalyviai. Todėl siekdami mažinti eismo įvykių, į kuriuos patenka ir juose nukenčia pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai skaičių pareigūnai Jurbarko mieste ir rajone vykdė prevencines priemones, skirtas pėsčiųjų, dviračių vairuotojų ir vadeliotojų kontrolei kelyje užtikrinti. Per akciją nustatyti 23 pėstieji ir 9 dviratininkai ( iš jų 4 neblaivūs), kurie pažeidė Kelių eismo taisykles. Pėsčiųjų, dviračių vairuotojų ir vadeliotojų kontrolė bus vykdoma ir visą vasario mėnesį.

Šią savaitę pareigūnai, pasirinktu laiku ir motyvuotai pasirinktose vietose Jurbarko mieste ir rajone, organizuos policines priemones eismo saugumo srityje, kurių metu bus tikrinama ar vairuotojai vairuoja transporto priemones blaivūs ir neapsvaigę. Taip pat šią savaitę pareigūnai planuoja organizuoti policinę priemonę „Kaimas“, kurios metu didesnis dėmesys bus skiriamas saugaus eismo užtikrinimui  Jurbarko rajono keliuose ir kaimiškose vietovėse. Šių priemonių metu didesnis dėmesys bus skiriamas jaunų vairuotojų daromiems KET pažeidimams, taip pat kitų eismo dalyvių, ypač pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų eismo kontrolei tamsiuoju paros metu, transporto priemonių techninės būklės kontrolei.   Pareigūnai vasario 2-8 dienomis taip pat labiau stebi pavojingai ir chuliganiškai vairuojančius  asmenis ir transporto priemonių vairuotojų pareigų pėstiesiems laikymąsi."Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook