Pėsčiuosius auklėjo baudomis

Pėsčiuosius auklėjo baudomis (2)

2014-12-14

Kai kurių jurbarkiečių pastangos būti sužalotiems tamsiu paros metu - stebina.

Keliuose – tamsus laikas. Eismo sąlygas sunkina blogas matomumas, krituliai, slidi danga. Todėl vien spalio–lapkričio mėnesiais paprastai nukenčia trečdalis per visus metus sužalojamų pėsčiųjų. Problema itin skaudi nereguliuojamose pėsčiųjų perėjose, kuriose savo pareigas dažnai pamiršta ir vairuotojai, ir pėstieji. Ne išimtis ir Jurbarkas – gruodžio 9 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai per pusdienį surašė net dešimt protokolų.

Policininkai nubaudė septynis pažeidimus padariusius pėsčiuosius. Visi jurbarkiečiai pinigines paplonins už tai, kad gatvę perėjo neleistinoje vietoje. Taip pat sustabdyti du dviratininkai, kuriems nustatytas lengvas girtumas.

Protokolo nusipelnė ir techniškai netvarkingo automobilio savininkas. Transporto priemonei panaikinti techninės apžiūros galiojimo dokumentai, nes automobilio žibintuose buvo įmontuotas ne gamintojo numatytas šviesos šaltinis.

„Jurbarkiečiai turėtų atsiminti, kad reikia ne tik eiti per perėjas, bet ir tai, kad atšvaitas yra privalomas, o ne rekomenduotinas aksesuaras. Visa tai – tik vardan pačių pėsčiųjų saugumo. Save gerbiantys tėvai negali vaiko išleisti be atšvaito iš namų. Aišku, tinka ir liemenė, ir žibintas – svarbu, kad atspindėtų šviesą. Jurbarke žmonės elgiasi kaip ir kitur – visur mėgstama kirsti kelią kur panorėjus, kartais rodomas blogas pavyzdys kartu einantiems vaikams, kurie suvokia, kad galima taip elgtis“, – sakė Marijampolės aps.VPK komunikacijos grupės specialistė Daiva Klimavičienė.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

Taip pat skaitykite:

Netoli Smalininkų - dvi gyvybes nusinešusi avarija

Girtutėlio vairuotojo automobilis pėsčiąjį nusviedė oru (nuotraukos)

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook