Balsavimas

Ar Jurbarke reikia dirbtinės čiuožyklos?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Policija baudė pėsčiuosius

Policija baudė pėsčiuosius (0)

2018-02-09

Ketvirtadienio rytą Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko r. policijos komisariato ekipažai tikrino pėsčiųjų elgesį gatvėse ir keliuose. Prevencinę priemonę pareigūnai pavadino „Kiekvienas yra pėsčiasis“ ir ne tik baudė pažeidėjus, bet ir stengėsi įtikinti ateityje elgtis protingai.

„Nukentėti gatvėje labai lengva. Todėl žmonėms dalinome ne tik protokolus už pažeidimus, bet ir atšvaitus bei žvakes. Žvakės buvo skirtos atkreipti dėmesiui į tai, kad bet kuris neatsakingas pėstysis gali per akimirką žūti. Arba būti sužalotas visam gyvenimui“, - sakė Jurbarko r. policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Ramūnas Budrius.

Per rytinį reidą buvo nubausta šešiolika pėsčiųjų, kurie tamsoje ėjo be atšvaitų, kirto kelią neleistinoje vietoje, ėjo kelkraščiu ne prieš transporto priemonių eismą.

„Kadangi dirbome  netoli mokyklos, atkreipėme dėmesį ir į rūkalius. Nuobaudas gaus keturi jaunuoliai, kurie rūkė būdami nepilnamečiai arba tai darė pernelyg arti mokyklos, arčiau nei per pusšimtį metrų“, - sakė A. Budrius.

Pareigūnas taip pat žadėjo, kad panašias akcijas policija vykdys ir ateityje.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.
"Šviesos" inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook