Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Prakaituojantis“ kelias – pavojingas

„Prakaituojantis“ kelias – pavojingas (2)

2019-06-22

Automobilių kelių direkcija sklaido žmonių abejones dėl kelio iš Paulių į Stakius asfalto kokybės. Tuo pačiu ragina per suskystėjusio bitumo balas važiuoti atsargiau. L. Pilecko nuotr.

Kelias iš Stakių į Paulius padengtas skysta smala. Tokią nerimastingą žinutę redakcijai neseniai atsiuntė kasdien asfaltuota atkarpa važinėjantys gyventojai. Žmonės guodėsi, kad asfaltas toks skystas, jog automobiliai ne tik apnešti smala, bet slidinėja, todėl važiuoti nesaugu.

Suabejojo asfalto kokybe

Kasdien į darbą Jurbarke važiuojantis vyras tikino, kad įsibėgėjant vasarai keliu važiuoti darosi vis nesaugiau. Iš pradžių paviršiuje buvusios gan nedidelės bitumo balos kylant temperatūrai padengė beveik visą kelią.

„Su vietiniais juokaujame, kad tiems, kas turi parūdijusias mašinas, gerai – nusismaluoja dugną. Tačiau jei rimtai – nejuokinga. Nes net lėtai važiuodamas slidinėji. Kažin, ar tas kelias tikrai kokybiškai padarytas“, – svarstė paskambinęs vyras.

Minėtas kelias įvairių minčių kelia ir Raudonės seniūnui Česlovui Meškauskui. Seniūnas taip pat abejoja kelio kokybe. Tokios mintys kyla šį kelią lyginant su kitais neseniai asfaltuotais keliais, nes šie neišskiria arba išskiria kur kas mažesnius kiekius bitumo.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook