Rėžėsi į medžius, o paskui spruko į mišką (nuotraukos, papildyta)

Rėžėsi į medžius, o paskui spruko į mišką (nuotraukos, papildyta) (4)

2020-07-23

Penktadienio naktį, apie 0.15 val., prie Pašvenčio (Jurbarkų sen.) girtas vairuotojas trenkėsi į medžius. Pirminiais duomenimis, „Audi A8“ važiavęs vyras didžiuliu greičiu atlėkė keliu nuo Tauragės pusės ir nesuvaldė automobilio – stabdyti pradėjo tik praskriejęs sankryžą ir prieš pat smūgį į storą medį.

Į avarijos vietą atskubėję Pašvenčio gyventojai automobilio vairuotoją dar rado mašinoje – vyras lauk išsiropštė per keleivio dureles.

„Akivaizdžiai buvo girtas – vos laikėsi ant kojų, pynėsi liežuvis, dvokė alkoholiu. Ėmė reikalauti, kad nepraneštume policijai. Bet kaip galima apie tokius dalykus nepranešti? Juk ryt jis girtas važiuodamas gal vaikus numuš“, - sakė su vairuotoju bendravusi moteris.

Išgirdęs, kad atbėgę žmonės skambina policijai, vairuotojas pabėgo į greta esantį mišką.

„Gerai, kad jis naktį atlėkė, nes dieną čia žmonės prekiauja surinktais grybais, uogomis. Kaip tik per tą vietą, kur palapinė stovi ir pralėkė. Užmušęs būtų“, - sakė moteris.

Atvykę policijos pareigūnai pradėjo vyro paiešką. Maždaug po valandos pabėgęs vairuotojas buvo surastas. 32-ejų Tauragės r. gyventojui policininkai nustatė 1,5 prom. girtumas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojui teks atsakyti ne tik už girtą pasivažinėjimą, bet ir pasišalinimą iš įvykio vietos.

Papildysime.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook