Šilinės sankryžoje neprasilenkė vilkikai (nuotraukos)

Šilinės sankryžoje neprasilenkė vilkikai (nuotraukos) (3)

2015-01-08

Ketvirtadienį, apie 16.30 val., iš Kauno į Jurbarką betoninius pastolius vežusiam  sunkvežimiui kelią užstojo iš Raseinių į Jurbarką važiavęs vilkikas. Pastarojo vairuotojas tvirtino nepastebėjęs pagrindiniu keliu  važiavusio sunkiasvorio transporto.

Didesnės nelaimės išvengta tik dėl atsitiktinumo ir vairuotojų reakcijos. Kelią užtvėrusį vilkiką pamatęs sunkvežimio vairuotojas maždaug 20 tonų krovinio vežusią transporto priemonę stabdė ir pasuko į priešpriešinio eismo juostą. Vilkikai nukentėjo nedaug, tačiau nuversta dalis sankryžos saugumo elementų, kurie atspindi šviesą.

"Šviesa" primena, kad 2014 m. gruodžio 19 d. šioje sankryžoje įvyko mįslinga avarija. Tuomet prie Šilinės nuo kelio nulėkė Jurbarko ligoninės vyriausiojo gydytojo Aivaro Šlekio vardu registruoto automobilio "Nissan".  Atvykus policijos pareigūnams, aplink sumaitotą automobilį vaikščiojo A. Šlekys, kuris aiškino, kad sėdėjo keleivio vietoje, o vairuotojas esą patyrė šoką ir pabėgo. Apie šią avariją skaitykite čia.

Sankryža ties Šiline daug metų sulaukia priekaištų dėl nuolat čia įvykstančių avarijų. Iki jos rekonstrukcijos nuo Raseinių atvažiuojantys ir nuo kalno besileidžiantys vairuotojai dažnai nepasirinkdavo saugaus greičio ir nepastebėdavo pagrindiniu keliu nuo Kauno atvažiuojančių automobilių. Po rekonstrukcijos saugumo situacija sankryžoje pagerėjo, tačiau nelaimių vis tiek neišvengiama.

Dėkojame skaitytojui už nuotraukas iš įvykio vietos.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook