Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Piliečių chartijos rengimo aptarimai seniūnijose

Piliečių chartijos rengimo aptarimai seniūnijose

Jurbarko rajono savivaldybės administracija kartu su kitomis Tauragės apskrities savivaldybėmis, siekdama gerinti asmenų aptarnavimo viešojo valdymo institucijose kokybę ir didinti teikiamų paslaugų prieinamumą visuomenei bei piliečių pasitenkinimą jomis, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ priemonę Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ įgyvendina dalinai finansuojamą Europos Socialinio fondo, nacionalinio biudžeto ir savivaldybių lėšomis projektą Nr. 10.1.3-ESFA-R-920-71-0001 „Paslaugų teikimo ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas Tauragės regiono savivaldybėse. I etapas“. Viena iš numatytų projekto veiklų – parengti Jurbarko rajono savivaldybės Piliečių chartiją.

Piliečių chartija – tai konsultuojantis su paslaugų vartotojais parengtas ir viešai skelbiamas viešojo valdymo institucijos dokumentas, kuriame pateikiama informacija apie viešojo valdymo institucijos paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės standartus ir nustatomi paslaugų vartotojų veiksmai bei elgsenos principai, kuriuos jie turėtų atlikti, norėdami gauti institucijos deklaruojamos kokybės paslaugas. Piliečių chartijoje turėtų atsispindėti bendras siekis gerinti paslaugos teikėjo ir gavėjo bendradarbiavimą ir pasitikėjimą vienas kitu, kelti teikiamų paslaugų kokybę, akcentuojant institucijos tikslus, paslaugų teikimo principus, jų veiklos monitoringą, kartu numatant galimybę piliečiams ir vartotojams skųstis dėl paslaugų kokybės ir kartu dalyvauti sprendžiant dėl paslaugų teikimo proceso ir kokybės gerinimo, abipusiai prisiimant atsakomybę. Kad Piliečių chartija taptų visuomenę ir valdžios atstovus vienijančiu įrankiu sprendžiant Jurbarko rajonui aktualius klausimus ir kiekvienam piliečiui svarbius asmeninius reikalus, numatoma įsigilinti į pastaruoju metu savivaldybės teikiamų paslaugų specifiką ir problematiką bei gyventojų ir verslininkų lūkesčius (išsakytus sociologinio tyrimo metu) ir pagrįstus argumentus dėl jiems teikiamų paslaugų kokybės pagerinimo bei abipusio supratimo ir didesnio bendradarbiavimo šiose įgyvendinamo projekto išskirtose paslaugų srityse: paslaugos verslui; statybos ir infrastruktūros paslaugos; finansinės srities paslaugos; Eržvilko, Girdžių, Juodaičių, Jurbarko miesto, Jurbarkų, Raudonės, Seredžiaus, Skirsnemunės, Smalininkų, Šimkaičių, Veliuonos ir Viešvilės seniūnijų teikiamos paslaugos; bendrosios savivaldybės teikiamos gyventojų informavimo, konsultavimo paslaugos.

Kad visų suinteresuotų pusių mintys būtų išgirstos, rajono seniūnijose pradedami organizuoti susitikimai,  į kuriuos kviečiami rajono politikai, savivaldybės vadovai ir specialistai, seniūnijų seniūnaičiai, bendruomenių bei  verslo atstovai. Prašome visus, kurie turi pasiūlymų dėl savivaldybės teikiamų paslaugų kokybės gerinimo, aktyviai dalyvauti. Susitikimų grafikas bus skelbiamas savivaldybės interneto svetainėje,  per socialinius tinklus, skelbimų lentose. Savo pasiūlymus taip pat galite pateikti el. paštu info@jurbarkas.lt.

DANUTĖ MATELIENĖ,

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėja,

projekto koordinatorė Jurbarko rajono savivaldybėje

« Atgal

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook