Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Laukiniam bėgime – neįprasti iššūkiai dalyviams (nuotraukos) (3)

Šeštadienį Kaskalnio geomorfologiniame draustinyje vyko bėgimas „Laukinis trail“. Maždaug 170 sportininkų ir ne vieną dešimtį jų palaikytojų sutraukęs renginys startavo buvusioje karinėje bazėje, o organizatorių parinktos trasos per žemynines kopas tapo nelengvu išbandymu.

(Plačiau...)

Šeštadienį – laukinis bėgimas Kaskalnio draustinyje (video) (0)

Spalio 12-ąją Karšuvos girioje, šalia Viešvilės, įvyks „Laukinis trail turo 2019“ devintasis etapas. Kasmet itin gražiose Lietuvos vietose vykstantys dešimt bėgimo etapų ir jų organizatoriai iš „Laukinis trail“ yra puikiai žinomi šalies bėgimo entuziastams.

(Plačiau...)

Iš Žemaitijos - su medaliais (0)

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Povilo Valaičio krepšininkai spalio 5-6 dienomis dalyvavo Kretingoje vykusiame vaikų (gim. 2006 m.) krepšinio turnyre „Rudens taurė 2019“.

(Plačiau...)

Romualdo Marcinkaus atminimo taurė - „Imsrei“ (0)

Rugsėjo 28-ąją Romualdo Marcinkaus stadione vyko futbolo 7x7 turnyras skirtas Romualdo Marcinkaus atminimo taurei laimėti.

(Plačiau...)

Nėra blogo oro, yra tik blogas pasiruošimas: ką reikia žinoti norintiems bėgioti lauke atvėsus orams? (0)

Patyrusių bėgikų bendruomenėje dvejonių dėl bėgimui tinkamo oro nekyla – jei moki pasiruošti, bėgioti lauke galima ne tik rugsėjį, bet ir viduržiemį. Kaip geriausia sportuoti lauke šaltuoju metų laikotarpiu, komentuoja daugkartinis Lietuvos bėgimo čempionas ir asmeninis treneris Artūras Janauskas. Jo teigimu, svarbu turėti ne tik tinkamą aprangą, bet ir nepamiršti stebėti savo sveikatos būklės bei nusistatyti tikslus.

(Plačiau...)

Kviečia ruoštis krepšinio kovoms (0)

Kūno kultūros ir sporto centras praneša, kad startuoja registracija į naująjį Jurbarko krepšinio lygos 2019-20120 m. čempionato sezoną.

(Plačiau...)

Kviečia į laukinį bėgimą (video) (5)

Į Girdžius Lietuvos triatlono taurės etapą rugpjūtį atvežęs keliautojas Dainius Kinderis vėl kviečia susitikti. Spalio 12-ąją šalia Viešvilės esančiame Kaskalnio geomorfologiniame draustinyje rengiamas ekstremalus bėgimas „Laukinis trail“. Planuojame, kad devintajame iš dešimties Lietuvos etapų dalyvaus apie pustrečio šimto sportininkų.

(Plačiau...)

„Imsrės“ ekipa – pergales skinantis septynetas (1)

Rugsėjo 14-ąją Jurbarke rinkosi futbolo mėgėjų elitas. Romualdo Marcinkaus stadione vyko Lietuvos mažojo futbolo finalinės rungtynės. Su stipriausiomis šalies komandomis kovojo ir Jurbarko „Imsrė“. Ekipa neslepia ambicijų vieną dieną pasipuošti šio čempionato auksu ir žengti toliau.

(Plačiau...)

Merginų turnyre - jurbarkiečių pergalė (0)

Rugsėjo 14 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko mergaičių krepšinio 3x3 turnyras ,,Jurbarkas 2019". Jame dalyvavo devynios mergaičių (gim. 2006 m. ir jaunesnės) komandos: Jurbarko rajono KKSC, Plungės SRC (2 komandos), Marijampolės ŽSM - ,,Cie LT Forge“, Alytaus SRC, Šiaulių KA ,, Saulė – ASKA“ (3 komandos).

(Plačiau...)

Pritilusiems politikams priminė pažadą. Klausimas: ar triatlonas sugrįš? (video, nuotraukos) (5)

Antradienio rytą Jurbarko r. tarybos narius pasiekė atviras laiškas. Į politikus kreipėsi Lietuvos triatlono taurės etapą šią vasarą į Girdžius atvežęs Dainius Kinderis. Savivaldybei nesilaikius pažado ir paskutinę akimirką neskyrus finansavimo, vyras organizavimo išlaidas, beveik pusketvirto tūkstančio eurų, padengė iš savų lėšų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook