Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Kviečia Girdžių triatlonas (0)

Rugpjūčio 4 d. Girdžiuose vyks VšĮ Lietuvos triatlono taurės rengiamas Girdžių triatlonas.

(Plačiau...)

Padėkojo centrui atstovavusiems sportininkams (0)

Liepos 12-ąją viešojoje bibliotekoje pagerbti su Jurbarko r. kūno kultūros ir sporto centru atsisveikinantys sportininkai. Šiais metais centrą palieka mokyklas baigę penki sportininkai – keturi lengvosios atletikos skyriaus auklėtiniai ir viena dziudo sporto šakos atstovė.

(Plačiau...)

Pasveikino geriausius sportininkus ir trenerius (0)

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir jų treneriai, per pastarąjį pusmetį pasiekę svarių rezultatų. Didelis įvertintų sportininkų būrys paskatintas ir piniginėmis premijomis.

(Plačiau...)

Sportininkų kišenes papildė premijos (0)

Liepos 15-ąją savivaldybėje pagerbti geriausi rajono sportininkai ir treneriai. Tokie apdovanojimai ir paskatinimai piniginėmis premijomis paprastai vyksta kartą per ketvirtį. Šįkart – buvo išimtis. Sportininkai apdovanoti už pasiekimus per pastaruosius pusę metų.

(Plačiau...)

Jogos dieną – praktika ir prasmingi pokalbiai (0)

Birželio 21 d. minima Tarptautinė jogos diena sporto klubo „Pantera“ jogos trenerės Aušros Smirnovienės iniciatyva jau ketvirtą kartą paminėta ir Jurbarke. Kasmet ši šventė sulaukia didesnio dėmesio, nes vis daugiau žmonių ima rūpintis savo fizine ir dvasine sveikata, o joga tam labai tinka.

(Plačiau...)

„Imsrė“ iškovojo čempionų taurę (0)

Savaitgalį Jurbarke vyko atkaklios futbolo kovos. Dešimtajame turnyre, skirtame buvusiam ilgamečiui Jurbarko rajono vadovui Aloyzui Zairiui atminti dalyvavo aštuonios komandos iš Jurbarko r. ir kitų miestų. Susitikimai aikštėje išgrynino stipriausius – čempionais tapo „Imsrės“ komanda. Jurbarkiečiai nugalėtojų titulą apgynė trečius metus iš eilės.

(Plačiau...)

Iš Čekijos - su bronza (0)

Ostravos mieste vykusiose kultūrizmo ir kūno rengybos varžyvose sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai.

(Plačiau...)

Miestą išjudino energingi žingsnių „rinkėjai“ (video, nuotraukos) (0)

Šeštadienį Jurbarke trepsėjo šimtai batų. Daugiau nei trys šimtai žygeivių, tarp kurių daugiausia – šeimos, pasipylė po miestą ieškodami spalvingų personažų. Tačiau žingsnius ėjikai skaičiavo ne šiaip sau – jie krito į telefoninės programėlės sąskaitą, o rezultatas buvo džiuginantis: Jurbarkas įsitvirtino kaip daugiausia vaikštantis miestas Lietuvoje.

(Plačiau...)

Debiutiniame renginyje jurbarkiečių pergalės (1)

Gegužės 19 d.  vyko „Atviras Vilniaus MMA mėgėjų čempionatas“. Pirmą kartą Vilniuje surengtos varžybos  pritraukė didelį būrį sportininkų, į varžybas vyko ir Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

(Plačiau...)

Debiutinis bėgimas Pagėgiuose – galimybė pažinti ir neatrastą Lietuvos kraštą (0)

Pažinti nuošalų Lietuvos kampelį ir sudalyvauti pusmaratonio iššūkyje Pagėgiuose gegužės 19 dieną kviečia debiutinio „Mažosios Lietuvos pusmaratonio“ organizatoriai. Šis renginys taip pat yra aštuntasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook