Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Jurbarkiečiai – Europos kikbokso čempionai (0)

Balandžio 27 d. Jonavos sporto arenoje vykusiame „Europos kikbokso klubų taurė“ čempionate dalyvavo ir sporto klubo „Pantera“ komanda. Tradiciškai jurbarkiečiai čempionate skynė pergales ir į namus parvežė puokštę medalių.

(Plačiau...)

Eiti užkrėtė programėlė (0)

„#walk15“ – taip vadinasi programėlė, kuri pastarąjį mėnesį eiti daugiau paskatino ne vieną jurbarkietį. Telefoninė programėlė tapo ėjimo entuziastų hitu, kai paaiškėjo, kad ji – puiki platforma varžytuvėms tarp miestų.

(Plačiau...)

Iš konkurso – su didžiuoju prizu (0)

Balandžio 14 d. šokių studijos „Ader“ šokėjos dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje – konkurse „Space“. Kaune vykusiame konkurse 7-11 metų šokėjų pasirodymą teisėjai įvertino aukščiausiu prizu – „Gran prix“ taure.

(Plačiau...)

Sportininkai grįžo su apdovanojimais (0)

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko 39-osis IFBB Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Jame dalyvavo daugiau nei 160 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. 

(Plačiau...)

Ignas atstovaus Lietuvai (0)

Balandžio 6 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos kyokushin karatė jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunimo (U20) čempionatas. Per 300 sportininkų kovojo ne tik dėl čempiono vardo, bet ir dėl kelialapio į Europos čempionatą. 

(Plačiau...)

„Ąžuolas“ iškovojo turnyro bronzą (0)

Balandžio 6 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko finalinės Jurbarko r. salės futbolo turnyro kovos. Šį sezoną į derbį dėl aukso pateko Kauno ekipos – „Antakalnio parkas“ ir „Linksmakalnis“. Pastarieji sutriuškino varžovus rezultatu 6:0 ir iškovojo čempionų auksą. Tačiau vietiniai futbolo gerbėjai neliko nuskriausti – grynakraujų Jurbarko komandų kova dėl bronzos buvo verta finalo vardo.

(Plačiau...)

Futbolo čempionai – „Linksmakalnis“ (2 video) (0)

Šeštadienį vyko finalinės Jurbarko r. salės futbolo turnyro kovos. Šį sezoną į derbį dėl aukso pateko Kauno ekipos – „Antakalnio parkas“ ir „Linksmakalnis“. Pastarieji sutriuškino varžovus rezultatu 6:0 ir tapo čempionais.

(Plačiau...)

Išskirtinėse rungtynėse Lietuvos regbininkai pajuto portugalų jėgą (rungtynių įrašas, nuotraukos) (0)

Lietuvos regbininkai neatsilaikė prieš galingą Portugalijos rinktinę. Europos „Trophy“ regbio čempionato rungtynėse Jurbarke lietuvaičiai varžovų pranašumą pripažino rezultatu 7:48 (7:21). Tai buvo jubiliejinės – 100-osios – oficialios Lietuvos nacionalinės regbio komandos rungtynės po Nepriklausomybės atkūrimo.

(Plačiau...)

Regbio dvikovoje - du jurbarkiečiai (1)

Jau šeštadienį 14 val. Jurbarko centriniame stadione Europos regbio čempionato „Trophy“ diviziono rungtynes žals Lietuvos ir Portugalijos komandos. Po ketvirtadienio treniruotės Lietuvos rinktinės treneris iš Pietų Afrikos Respublikos (PAR) Ntando Manyosha paskelbė sudėtį jubiliejinėms – 100-osioms – oficialioms nacionalinės Lietuvos komandos rungtynėms, rašoma pranešime žiniasklaidai.

(Plačiau...)

Jurbarko dvikova: rimčiausias iššūkis per visą Lietuvos regbio rinktinės istoriją (video) (5)

Šeštadienį centriniame Jurbarko stadione Lietuvos regbio rinktinės lauks ko gero rimčiausias iššūkis per visą šalies istoriją. Lietuviai Europos čempionato „Trophy“ divizione stos į kovą su galinga Portugalijos rinktine. Dvikova įvyks 14 val.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook