Sportas

Sportas

Mero taurė iškeliavo į Kauną (0)

Gegužės 6 d. Jurbarke vyko atviros kultūrizmo ir fitneso pirmenybės rajono mero taurei laimėti. Septyniose kategorijose Jurbarko sportininkai iškovojo septynias prizines vietas.

(Plačiau...)

Krepšininkai nori grįžti į regionų lygą (6)

Geriausi Jurbarko krepšinio lygos (JKL) sportininkai buriasi ir prašo padėti žengti laipteliu aukščiau – į Regionų krepšinio lygą (RKL). Tam, kad Jurbarko komanda galėtų žaisti trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje, reikėtų bent 7800 eurų, todėl be savivaldybės ir privačių rėmėjų lėšų sportininkai savo tikslų nepasieks.

(Plačiau...)

„Eros“ šokėjos grįžo su pergale (0)

Balandžio 23 d. Vilniuje vyko respublikinis šokio festivalis - konkursas „Ant stogo 2016“. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos merginų šokių grupė „Era“ grupėje, kurioje varžėsi 15 m. ir vyresni šokėjai iškovojo pirmąją vietą.

(Plačiau...)

Jurbarkiečių pažadas - sportuoti (video) (0)

Artėjant renginiui „Sportuoju aš – sportuoja visas miestas“ jurbarkiečiai ir netgi atlikėja Mia atvirai pasižadėjo sportuoti. Todėl gegužės 15 d. 12 val. visi laukiami dvaro parke, kur keturios trenerės - Agnė Bastienė, Ieva Pažereckienė, Aušra Smirnovienė ir Aušra Rukšnienė supažindins su įvairiomis sporto rūšimis ir ves nemokamas treniruotes.

(Plačiau...)

Baltijos šalių MMA čempiono diržas iškeliavo į Plungę (nuotraukos) (0)

Balandžio 16 d. Karpynė tapo MMA (mišrių kovos menų) sostine. Aštuonkampiame MMA narve kovojo geriausi Baltijos šalių kovotojai. Pagrindinės turnyro kovos vyko dėl Baltijos šalių čempiono iki 78 kg diržo. Baltijos šalių MMA mėgėjų čempionu tapo plungiškis Mantas Žukauskas.

(Plačiau...)

Iškovojo kelialapius į Europos čempionatą (0)

Balandžio 9 d. Lietuvos kyokushin karatė jaunučių čempionate Kėdainiuose dalyvavo 400 sportininkų iš 40 Lietuvos klubų.

(Plačiau...)

Kvies stebėti grožio ir kovų kokteilį (1)

Mišrių kovos menų turnyre Raseiniuose žiūrovai išvys ne tik stipriausius Baltijos kovotojus, bet ir talentingas gražuoles. Renginį ves Jolanta Leonavičiūtė.

(Plačiau...)

Futbolas: kol kas lekia tik nesantaikos įvarčiai (2 video) (11)

Antradienį Jurbarke apsilankę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai kartu su rajono meru Skirmantu Mockevičiumi apžiūrėjo miesto stadioną ir aptarė futbolo plėtros galimybes. Prieš mėnesį savivaldybėje lankėsi ir Tauragės apskrities futbolo federacijos (TAFF) prezidentas Arūnas Pukelis, pasiūlęs į šoną nustumti „Vulkano“ klubą, VšĮ „Jurbarko futbolą“ ir viską kurti nuo nulio.

(Plačiau...)

Jurbarkas – kovos menų miestas (2)

Vilnių, Pakruojį ir Klaipėdą su turnyrais šiemet jau aplankiusi Lietuvos graplingo federacija ruošiasi dar vienam iššūkiui – Baltijos šalių graplingo žaidynėms. Nepaisant to, kad iki renginio dar daugiau nei pusantro mėnesio, pasiruošimo darbai jau dabar yra įgavę didžiulį pagreitį.

(Plačiau...)

Salės futbolo čempionai – „Imsrė“ (nuotraukos) (1)

Sekmadienį sužaistos finalinės salės futbolo čempionato rungtynės. Turnyro taurę ir aukso medalius iškovojo LDK Kęstučio MPB komandą nušlavusi „Imsrės“ ekipa. Čempionato bronza atiteko „Skirsnemunę“ įveikusiam „Vulkanui“. 

(Plačiau...)

JKL čempionais tapo „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos, papildyta 2 video) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Susitikime dėl lygos aukso kovojo čempionų vardą gynusi „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“.

(Plačiau...)

Bronzą iškovojo Eura (nuotraukos) (2)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Susitikime dėl lygos bronzos kovojo „Eura“ ir „ZTS“. „Eura“ priešininkus įveikė rezultatu 90:57.

(Plačiau...)

„Jungtinės pajėgos“ įveikė „Smalininkus“ (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Antrosiose rungtynėse dėl 5-6 vietos kovojo „Jungtinės pajėgos“ ir „Smalininkai“. „Jungtinės pajėgos“ priešininkus įveikė rezultatu 92:85.

(Plačiau...)

„Vilkas“ įveikė „Girdžius“ (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Pirmosiose rungtynėse dėl 7-8 vietos kovojo „Vilkas“ ir „Girdžiai“. „Vilkai“ priešininkus įveikė rezultatu 100:68.

(Plačiau...)

Čempionams – unikalūs nugalėtojų žiedai (0)

Šeštadienį Antano Giedraičio-Giedriaus sporto salėje bus sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Po jų paaiškės, kad atiteks čempionų žiedai – titulą ginančiai „Raudonei“, ar „jurbarkiskis.lt“ ekipai. Šiemet stipriausiems krepšininkams bus įteikti ypatingi suvenyrai.

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkams – septyniolika medalių (0)

Kovo 26 d. Jurbarke vyko atviros džiudžitsu ir „K-1“ pirmenybės, kurias organizavo klubas „Pantera“. Su Šakių, Kauno ir Raseinių klubų sportininkais kovoję jurbarkiečiai pelnė 17 medalių.

(Plačiau...)

Dėl futbolo aukso kovos „Imsrė ir kariai (0)

Šeštadienį sužaistos rajono salės futbolo pirmenybių pusfinalio rungtynės. Po šių susitikimų paaiškėjo dėl čempionų vardo ir bronzos kovosiančių komandų poros. Dėl turnyro aukso balandžio 3 d. susitiks „Imsrė“ ir LDK Kęstučio mechanizuotojo bataliono komandos, dėl bronzos žais „Skirsnemunė“ ir „Vulkanas“.

(Plačiau...)

Dėl čempionų vardo kovos „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Po mačų paaiškėjo dėl medalių ir čempionų žiedų balandžio 2 d. kovosiančių komandų poros. Dėl bronzos susitiks „Eura“ ir „ZTS“, dėl aukso grumsis dabartiniai čempionai – „Raudonė“ ir „jurbarkiskis.lt“.

(Plačiau...)

„Žvaigždžių dieną“ – rinktinės ir „Vyčio“ dvikova (0)

Sekmadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje praūžė tradicinė Jurbarko krepšinio lygos (JKL) „Žvaigždžių diena“. Sirgaliai galėjo pasimėgauti ne tik trejomis rungtynėmis, bet ir tritaškių bei oro karaliaus konkursais ir „Žalgirio“ šokėjų pasirodymu.

(Plačiau...)

Užsitikrino kelialapį į Europos ir pasaulio čempionatus (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko Lietuvos jaunių sambo pirmenybės. Šios rungtynės kartu buvo ir atranka į Europos ir pasaulio čempionatus. Kelialapį į aukščiausio lygio varžybas šiemet užsitikrino Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro sambistė Miglė Petrevičiūtė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook