Sportas

Sportas

Komandos apsistumdė dėl vietos lentelėje (0)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Nors susitikimai komandoms nieko itin svarbaus, be vietos turnyrinėje lentelėje, nelėmė, kai kurios dvikovos žiūrovams padovanojo įspūdingų akimirkų.

(Plačiau...)

Raudonės tinklininkės šluoja priešininkus (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos tinklinio komandoms šie mokslo metai labai sėkmingi. Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynėse Veliuonos zonoje ir merginos, ir vaikinai laimėjo pirmas vietas. Finalinėse rajono varžybose Girdžių pagrindinėje mokykloje merginos buvo pirmos, o vaikinai, labai mažu skirtumu atsilikę, liko antri.

(Plačiau...)

Traumų išretinta „Eura“ ieško išeities (8)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynėse sirgaliai didelių staigmenų nesulaukė. Didžiausiu nusivylimu greičiausiai tapo faktas, kad paprastai tarp stipriausiųjų kovojanti „Eura“ negalėjo rimčiau pasipriešinti „Smalininkams“. Panašu, kad rimtų traumų išretintai komandai reikės ieškoti greitų sprendimų arba pripažinti, kad kovos dėl pirmųjų vietų baigėsi.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurę iškovojo „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (1)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus sporto salėje tvyrojo sportinė įtampa – vyko lemiamos 46-osios „Šviesos“ krepšinio taurės turnyro kovos. Taurę ir čempionų vardą iškovojo „jurbarkiskis.lt“, sidabras atiteko „Eurai“, o bronza – „Jungtinėms pajėgoms“, kurios įveikė „ZTS“ krepšininkus ir pelnė trečiąją vietą.

(Plačiau...)

Geros žinios stalo teniso klube (0)

Stalo teniso klubo „Pirmasis setas“ komandos ne tik sėkmingai dalyvauja įvairaus lygio turnyruose, bet ir turi rimtų užmojų populiarinti Jurbarke šią olimpinę sporto šaką.

(Plačiau...)

Tarptautiniame sambo turnyre Vilniuje – auksu žibantys pasirodymai (video) (0)

Šeštadienį Vilniuje baigėsi visą dieną trukęs IX Pranciškaus Eigmino atminimo sambo turnyras, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 sportininkų iš 10 valstybių. Daugiausiai aukso medalių varžybose sostinėje iškovojo Lietuvos sambo imtynininkai.

(Plačiau...)

Kaune apdovanotas motociklininkas Giedrius Kažemėkas (1)

Gruodžio 5 d. Kaune vyko Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) apdovanojimų vakaras, kuriame buvo įteikta apie 200 taurių ir medalių, apdovanoti visų motociklų sporto šakų čempionai ir prizininkai, žmonės prisidedantys prie sporto populiarinimo, rėmėjai. Per ceremoniją apdovanotas ir jurbarkietis Giedrius Kažemėkas, galutinėje įskaitoje laimėjęs pirmą vietą Lietuvos Enduro čempionato pradedančiųjų klasėje.

(Plačiau...)

Tradicija tęsiasi - „MMA Jiu-Jitsu Fight 9“ (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko tradicinis „MMA Jiu-Jitsu Fight“ turnyras. Tarptautinės varžybos, kuriose kovojo sportininkai iš Lietuvos, Rusijos ir Latvijos surengtas devintą kartą.

(Plačiau...)

Apdovanoti Europos vicečempionai (nuotraukos) (0)

Iš Lenkijoje lapkričio 27-28 d. vykusio Europos kyokushin karatė jaunučių (U16) ir jaunimo (U22) čempionato Jurbarko sporto klubo „Kumitė“ ir Kūno kultūros ir sporto centro atstovai grįžo su dviem sidabro apdovanojimais. Europos vicečempionais tapo Marius Lukšys ir Sandra Kringelytė. Penktadienį sportininkai už pasiekimus pagerbti Jurbarko r. savivaldybėje. Meras Skirmantas Mockevičius duetui įteikė po padėką, o S. Kringelytė iš anksto apdovanota ir specialiu prizu už patekimą į geriausių rajono sportininkų dešimtuką. Prizas įteiktas šiandien, nes karatistė negalės dalyvauti lapkričio 15 d. vyksiančiuose 2015 m. geriausių sportininkų, žaidimų komandos, sporto klubų ir BUM geriausių sportininkų apdovanojimuose.

(Plačiau...)

Šiauliuose skynė pergales (nuotraukos) (5)

Gruodžio 5 d. atvirame Šiaulių čempionate dalyvavę Jurbarko imtynininkai grįžo su 14 medalių. Saulės mieste kovojo ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Latvijos bei Baltarusijos sportininkai

(Plačiau...)

Dėl „Šviesos“ taurės kovos „Eura“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės pusfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad dėl trečios vietos finale kovos „Jungtinės pajėgos“ ir „ZTS“, o dėl tradicinio turnyro taurės aikštelėje susitiks „Euros“ ir „jurbarkiskis.lt“ ekipos.

(Plačiau...)

Iš Panevėžio grįžo su medaliais (0)

Penktosiose, jubiliejinėse, Panevėžyje vykusiose žaidynėse, dalyvavo rekordinis globotinių skaičius net iš 40 skirtingų vaikų globos namų. Tradiciškai komandos varžėsi krepšinio, kvadrato, estafečių rungtynėse. Vieni buvo stipresni vienoje rungtyje, kiti demonstravo pranašumą kitoje, na, o sudėliojus visų rungčių rezultatus, buvo išaiškinti šių metų žaidynių patys stipriausieji.

(Plačiau...)

Ministras Pirmininkas pasveikino sporto veteranus (0)

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, trečiadienį dalyvaudamas Vyriausybės rūmuose vykusiame sporto veteranų, sėkmingai dalyvavusių Europos meistrų žaidynėse, pagerbimo renginyje, sveikino visus su iškovotais medaliais ir skatino propaguoti aktyvų ir sveiką laisvalaikį. Tarp pasveikintųjų ir jurbarkietis dziudo ir sambo sportininkas - Aidas Paulauskas.

(Plačiau...)

Moksleivių taurės finale – pergalės (1)

Lapkričio 21 dieną Kėdainių arenoje vyko paskutinės šiais metais kyokushin karatė varžybos – moksleivių taurės finalas. Varžybas surengė Lietuvos kyokushin karatė federacija, o dalyvių susirinko per 700.

(Plačiau...)

Paaiškėjo „Šviesos“ taurės pusfinalininkai (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo pusfinalio poros. Gruodžio 6 d. dėl taurės susitiks „Jungtinės pajėgos“, „ZTS“, „Eura“ ir „jurbarkiskis.lt“. Rungtynių pradžia – 13 val.

(Plačiau...)

JKL kovos – be staigmenų (0)

Sekmadienį trečią kartą aikštelėje susitiko Jurbarko krepšinio lygos (JKL) ekipos. Didelių siurprizų kol kas nesulaukta. Net dvejos rungtynės baigėsi maždaug pusšimčio taškų skirtumu, o likusiose favoritai taip pat buvo aiškūs.

(Plačiau...)

Sužaistos pirmosios "Šviesos" taurės rungtynės (nuotraukos) (2)

Sekmadienį sužaistos pirmosios 46-osios „Šviesos“ taurės rungtynės. Dalyvauti turnyre šiemet užsiregistravo 12 komandų, o po sekmadienio kovų liko aštuonios, kurios tęs kovą dėl taurės.

(Plačiau...)

„Šviesos“ turnyre kovos 12 komandų (0)

Lapkričio 8 d. prasidės 46-asis krepšinio turnyras „Šviesos“ taurei laimėti. Šiemet turnyre kovos dvylika ekipų – 11 žaidžia Jurbarko krepšinio lygoje, o dvyliktoji – „Partizanai“ susibūrė specialiai kovai dėl taurės.

(Plačiau...)

Seimo nario prizas – naudingiausiam žaidėjui (0)

Sekmadienį sužaistas Jurbarko krepšinio lygos (JKL) antras turas. Kaip ir pirmajame,  žiūrovai pamatė ne vienas triuškinančias rungtynes. Dalis komandų dar tik įsižaidžia arba kol kas nesurinko visų planuotų krepšininkų, todėl susidūrimai su pajėgiausiomis ekipomis baigiasi ryškiu taškų skirtumu.

(Plačiau...)

Iš Vilties žaidynių – su aukso medaliais (0)

Spalio 16–17 dienomis Šiauliuose vyko sambo Vilties žaidynės. Iš jų Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro kovotojai parsivežė po tris aukso, sidabro ir bronzos medalius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook