Balsavimas

Ar pritariate radaro įrengimui mieste?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Dėl „Šviesos“ taurės kovos „Eura“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės pusfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad dėl trečios vietos finale kovos „Jungtinės pajėgos“ ir „ZTS“, o dėl tradicinio turnyro taurės aikštelėje susitiks „Euros“ ir „jurbarkiskis.lt“ ekipos.

(Plačiau...)

Iš Panevėžio grįžo su medaliais (0)

Penktosiose, jubiliejinėse, Panevėžyje vykusiose žaidynėse, dalyvavo rekordinis globotinių skaičius net iš 40 skirtingų vaikų globos namų. Tradiciškai komandos varžėsi krepšinio, kvadrato, estafečių rungtynėse. Vieni buvo stipresni vienoje rungtyje, kiti demonstravo pranašumą kitoje, na, o sudėliojus visų rungčių rezultatus, buvo išaiškinti šių metų žaidynių patys stipriausieji.

(Plačiau...)

Ministras Pirmininkas pasveikino sporto veteranus (0)

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, trečiadienį dalyvaudamas Vyriausybės rūmuose vykusiame sporto veteranų, sėkmingai dalyvavusių Europos meistrų žaidynėse, pagerbimo renginyje, sveikino visus su iškovotais medaliais ir skatino propaguoti aktyvų ir sveiką laisvalaikį. Tarp pasveikintųjų ir jurbarkietis dziudo ir sambo sportininkas - Aidas Paulauskas.

(Plačiau...)

Moksleivių taurės finale – pergalės (1)

Lapkričio 21 dieną Kėdainių arenoje vyko paskutinės šiais metais kyokushin karatė varžybos – moksleivių taurės finalas. Varžybas surengė Lietuvos kyokushin karatė federacija, o dalyvių susirinko per 700.

(Plačiau...)

Paaiškėjo „Šviesos“ taurės pusfinalininkai (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos „Šviesos“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo pusfinalio poros. Gruodžio 6 d. dėl taurės susitiks „Jungtinės pajėgos“, „ZTS“, „Eura“ ir „jurbarkiskis.lt“. Rungtynių pradžia – 13 val.

(Plačiau...)

JKL kovos – be staigmenų (0)

Sekmadienį trečią kartą aikštelėje susitiko Jurbarko krepšinio lygos (JKL) ekipos. Didelių siurprizų kol kas nesulaukta. Net dvejos rungtynės baigėsi maždaug pusšimčio taškų skirtumu, o likusiose favoritai taip pat buvo aiškūs.

(Plačiau...)

Sužaistos pirmosios "Šviesos" taurės rungtynės (nuotraukos) (2)

Sekmadienį sužaistos pirmosios 46-osios „Šviesos“ taurės rungtynės. Dalyvauti turnyre šiemet užsiregistravo 12 komandų, o po sekmadienio kovų liko aštuonios, kurios tęs kovą dėl taurės.

(Plačiau...)

„Šviesos“ turnyre kovos 12 komandų (0)

Lapkričio 8 d. prasidės 46-asis krepšinio turnyras „Šviesos“ taurei laimėti. Šiemet turnyre kovos dvylika ekipų – 11 žaidžia Jurbarko krepšinio lygoje, o dvyliktoji – „Partizanai“ susibūrė specialiai kovai dėl taurės.

(Plačiau...)

Seimo nario prizas – naudingiausiam žaidėjui (0)

Sekmadienį sužaistas Jurbarko krepšinio lygos (JKL) antras turas. Kaip ir pirmajame,  žiūrovai pamatė ne vienas triuškinančias rungtynes. Dalis komandų dar tik įsižaidžia arba kol kas nesurinko visų planuotų krepšininkų, todėl susidūrimai su pajėgiausiomis ekipomis baigiasi ryškiu taškų skirtumu.

(Plačiau...)

Iš Vilties žaidynių – su aukso medaliais (0)

Spalio 16–17 dienomis Šiauliuose vyko sambo Vilties žaidynės. Iš jų Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro kovotojai parsivežė po tris aukso, sidabro ir bronzos medalius.

(Plačiau...)

Žaidynėse – sidabras ir bronza (0)

Spalio 2-3 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunių iki 18 metų žaidynių finalas. Jame dalyvavo penki jurbarkiečiai: Miglė Petrevičiūtė, Pijus Videika, Jonas Žemaitaitis, Lukas Lažauninkas ir Sandra Žievytė.

(Plačiau...)

Sportui paskirtas gyvenimas (0)

Nenumaldomai bėga laikas, nusinešdamas į užmarštį įvykius, žmones, jų likimus ir darbus, iškraipydamas ir išdilindamas iš atminties tai, kas, atrodo, buvo svarbu ir nepamirštama.

(Plačiau...)

Robertas Petrauskas grįžta į komentatoriaus kėdę (0)

Kokios sporto varžybos be komentatoriaus? Ypač jei kalbame apie visą Lietuvą iš proto vedantį krepšinį ir ilgą laiką varžybas komentavusį Robertą Petrauską. Sirgalių numylėtinis grįžta komentuoti didžiojo krepšinio, taip pat ir Kauno „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bei tarptautinių Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ rungtynių. Tiesa, jo balsas „persikelia“ į internetą bei mobiliuosius įrenginius, o tiksliau į Tonybet.lt lažybų svetainę.

(Plačiau...)

Redas Černiauskas - klasikinio kultūrizmo vicečempionas (0)

Norvegijoje surengtose tarptautinėse kultūrizmo ir fitneso varžybose „Norway Open 2015“ Lietuvos sportininkai užėmė dvi prizines vietas. Klasikinio kultūrizmo 180 cm ūgio klasėje vicečempionu tapo jurbarkietis Redas Černiauskas. Jis į priekį užleido tik norvegą Bardą Grongstadą, o trečias buvo švedas Camilo Opazo.

(Plačiau...)

"Auksinio rudens" laurai atiteko Balandinės būrelio medžiotojui (0)

Savaitgalį  Jurbarke, UAB "Oksalis" šaudykloje, vyko  tarptautinės individualios šaudymo varžybos lygiavamzdžiu šautuvu “Auksinis ruduo-2015”.

(Plačiau...)

Lietuvos krepšininkams - Europos čempionato sidabro medaliai (0)

39-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato ("Eurobasket 2015") finale Lilyje (Prancūzija) sekmadienį Lietuvos rinktinė 63:80 (19:8, 22:25, 19:10, 20:20) pralaimėjo Ispanijos komandai ir pasidabino sidabro medaliais.

(Plačiau...)

Bilietas į Rio ir finalą: Lietuva – Serbija 67:64 (video) (0)

39-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato ("Eurobasket 2015") pusfinalyje Lilyje (Prancūzija) penktadienį Lietuvos rinktinė 67: 64 (22:17, 13:17, 13:9, 19:21) įveikė Serbijos krepšininkus ir pateko į finalą bei pelnė kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

(Plačiau...)

Čempionų sezonas – paskutinis? (0)

Spalio 11 d. bus žaidžiamos pirmosios Jurbarko krepšinio lygos (JKL) 2015-2016 m. sezono rungtynės. Naujajame sezone laukia keletas naujienų. Didžiausia jų – šis sezonas gali tapti pernykščių čempionų, „Raudonės“ ekipos, atsisveikinimu. Jei pavyks išsaugoti čempionų titulą ir iškovoti „Šviesos“ taurę, komanda žada išsiskirstyti. Tačiau vieta neliks tuščia – prie komandų rikiuotės šiemet prisijungė kovoti iš paskutiniųjų žadanti „Sparta“.

(Plačiau...)

Klausučių sportininkai gerino rekordus (0)

Rugpjūčio 21 d. Klausučių stadione vyko mokyklos rekordų gerinimo varžybos ir futbolo turnyro „Mes ateiname“ uždarymas.

(Plačiau...)

Klausutiškiai žengia į didįjį sportą (0)

Prieš penketą metų Klausučių penktokai, nedrąsiai atėję į sunkiosios atletikos salę pažiūrėti vyresniųjų treniruotės, tikriausiai nė nesvajojo, kad taps aukštaūgiais, gražiai nuaugusiais ir stipriais jaunuoliais.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook