Sportas

Sportas

Iš Vilties žaidynių – su aukso medaliais (0)

Spalio 16–17 dienomis Šiauliuose vyko sambo Vilties žaidynės. Iš jų Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro kovotojai parsivežė po tris aukso, sidabro ir bronzos medalius.

(Plačiau...)

Žaidynėse – sidabras ir bronza (0)

Spalio 2-3 d. Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunių iki 18 metų žaidynių finalas. Jame dalyvavo penki jurbarkiečiai: Miglė Petrevičiūtė, Pijus Videika, Jonas Žemaitaitis, Lukas Lažauninkas ir Sandra Žievytė.

(Plačiau...)

Sportui paskirtas gyvenimas (0)

Nenumaldomai bėga laikas, nusinešdamas į užmarštį įvykius, žmones, jų likimus ir darbus, iškraipydamas ir išdilindamas iš atminties tai, kas, atrodo, buvo svarbu ir nepamirštama.

(Plačiau...)

Robertas Petrauskas grįžta į komentatoriaus kėdę (0)

Kokios sporto varžybos be komentatoriaus? Ypač jei kalbame apie visą Lietuvą iš proto vedantį krepšinį ir ilgą laiką varžybas komentavusį Robertą Petrauską. Sirgalių numylėtinis grįžta komentuoti didžiojo krepšinio, taip pat ir Kauno „Žalgirio“ kovas Eurolygoje, bei tarptautinių Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ rungtynių. Tiesa, jo balsas „persikelia“ į internetą bei mobiliuosius įrenginius, o tiksliau į Tonybet.lt lažybų svetainę.

(Plačiau...)

Redas Černiauskas - klasikinio kultūrizmo vicečempionas (0)

Norvegijoje surengtose tarptautinėse kultūrizmo ir fitneso varžybose „Norway Open 2015“ Lietuvos sportininkai užėmė dvi prizines vietas. Klasikinio kultūrizmo 180 cm ūgio klasėje vicečempionu tapo jurbarkietis Redas Černiauskas. Jis į priekį užleido tik norvegą Bardą Grongstadą, o trečias buvo švedas Camilo Opazo.

(Plačiau...)

"Auksinio rudens" laurai atiteko Balandinės būrelio medžiotojui (0)

Savaitgalį  Jurbarke, UAB "Oksalis" šaudykloje, vyko  tarptautinės individualios šaudymo varžybos lygiavamzdžiu šautuvu “Auksinis ruduo-2015”.

(Plačiau...)

Lietuvos krepšininkams - Europos čempionato sidabro medaliai (0)

39-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato ("Eurobasket 2015") finale Lilyje (Prancūzija) sekmadienį Lietuvos rinktinė 63:80 (19:8, 22:25, 19:10, 20:20) pralaimėjo Ispanijos komandai ir pasidabino sidabro medaliais.

(Plačiau...)

Bilietas į Rio ir finalą: Lietuva – Serbija 67:64 (video) (0)

39-ojo Europos vyrų krepšinio čempionato ("Eurobasket 2015") pusfinalyje Lilyje (Prancūzija) penktadienį Lietuvos rinktinė 67: 64 (22:17, 13:17, 13:9, 19:21) įveikė Serbijos krepšininkus ir pateko į finalą bei pelnė kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

(Plačiau...)

Čempionų sezonas – paskutinis? (0)

Spalio 11 d. bus žaidžiamos pirmosios Jurbarko krepšinio lygos (JKL) 2015-2016 m. sezono rungtynės. Naujajame sezone laukia keletas naujienų. Didžiausia jų – šis sezonas gali tapti pernykščių čempionų, „Raudonės“ ekipos, atsisveikinimu. Jei pavyks išsaugoti čempionų titulą ir iškovoti „Šviesos“ taurę, komanda žada išsiskirstyti. Tačiau vieta neliks tuščia – prie komandų rikiuotės šiemet prisijungė kovoti iš paskutiniųjų žadanti „Sparta“.

(Plačiau...)

Klausučių sportininkai gerino rekordus (0)

Rugpjūčio 21 d. Klausučių stadione vyko mokyklos rekordų gerinimo varžybos ir futbolo turnyro „Mes ateiname“ uždarymas.

(Plačiau...)

Klausutiškiai žengia į didįjį sportą (0)

Prieš penketą metų Klausučių penktokai, nedrąsiai atėję į sunkiosios atletikos salę pažiūrėti vyresniųjų treniruotės, tikriausiai nė nesvajojo, kad taps aukštaūgiais, gražiai nuaugusiais ir stipriais jaunuoliais.

(Plačiau...)

Klaipėdoje lijo medaliais (0)

Birželio 27 dieną Klaipėdos klubas „Shodan“ organizavo kasmetines kyokushin karatė varžybas „Baltijos taurė“.  Jose visada dalyvauja ir Jurbarko klubas „Kumitė“ bei Kūno kultūros ir sporto centro komanda.  Šiemet Klaipėdoje varžėsi 31 jurbarkiškis.

(Plačiau...)

Lengvaatlečiai startuoja pavasarį (0)

Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro trenerės Violetos Kokarskajos ugdomi lengvaatlečiai sėkmingai pradėjo šių metų sezoną – sudalyvavę trijose varžybose kai kurie jau turi net po kelis medalius.

(Plačiau...)

Kaune, „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finalo kovoje, „Eura“ apgynė čempionų titulą (0)

„Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finale šešiskart rezultatas buvo lygus, o pirmaujanti komanda keitėsi net šešiolika kartų. Paskutinį kartą tai padariusi jurbarkiečių „Eura“ sukandusi dantis nebeleido „Deimanto“ krepšininkams perimti iniciatyvos. Pastarieji iki paskutinių finalo akimirkų vis dar tikėjo savo pergale, tačiau krepšinio dievai antrąkart šiame sezone buvo „Euros“ pusėje (99:92).

(Plačiau...)

Į „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finalą žengė „Eura“ ir „Deimantas“ (0)

Šeštadienį ir sekmadienį sužaisti Kauno krepšinio mėgėjų lygos  „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato pusfinalio mačai išaiškino Gegužės 22 dieną (penktadienį) vyksiančio finalo poras. Atkakliose pusfinalio rungtynėse jurbarkiečių  „Eura“ parodė minimalų pranašumą prieš „Mesodermą“, o „Deimantas“ liejo prakaitą prieš „Aleksotą-Adikopą“.

(Plačiau...)

Vaikų dziudo turnyras Smalininkuose (0)

Gegužės 6 d. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinėje mokykloje vyko Jurbarko r. vaikų, gimusių iki 2004 m., dziudo turnyras. Varžybose merginos kovojo trijose, o vaikinai devyniose svorio kategorijose. Net devyni aukso medaliai atiteko smalininkiečiams.

(Plačiau...)

Veteranai pilni entuziazmo (0)

Baigėsi 2014-2015 metų Žemaitijos krašto krepšinio veteranų varžybos „Žalgirio“ taurei laimėti. Taurė atiteko Šakių komandai, o Jurbarko „Veterano“ krepšininkai džiaugiasi nepritrūkstantys entuziazmo žaisti, ir ketvirtoji vieta tarp aštuonių varžybose startavusių komandų – irgi gerai.

(Plačiau...)

„MMA Jiu-Jitsu Fight 7“ turnyre – „Panteros“ pergalės (nuotraukos) (0)

Balandžio 25 d. Raseiniuose vyko tarptautinis „MMA Jiu-Jitsu Fight 7“ turnyras, kuriame žiūrovai išvydo 18 kovų, kurių šešios – tarptautinės. Jurbarko klubo „Pantera“ sportininkai su varžovais grūmėsi penkis kartus – trys jų iškovojo pergales.

(Plačiau...)

Dziudo pirmenybėse - septyni medaliai (0)

Balandžio 25 d. Šakiai kartu su Lietuvos dziudo federacija surengė Lietuvos pradedančiųjų dziudo pirmenybes, kuriose dalyvavo ir svečiai iš Rusijos. 2001 metų gimimo ir jaunesni berniukai galėjo dalyvauti, jei turėjo ne aukštesnį nei 5 kyu (geltonąjį diržą), o 1998 m. ir jaunesni berniukai bei mergaitės, jei buvo išsilaikę ne aukštesnį nei 4 kyu - oranžinį diržą. 

(Plačiau...)

Kviečia registruotis į futbolo turnyrą (0)

Gegužę vyks tradicinis VI-asis futbolo turnyras Aloyzui Zairiui atminti. Turnyro organizatoriai, Jurbarko sporto draugija "Žalgiris" iki gegužės 1 d. kviečia registruotis futbolo komandas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook