Sportas

Sportas

Kviečia registruotis į futbolo turnyrą (0)

Gegužę vyks tradicinis VI-asis futbolo turnyras Aloyzui Zairiui atminti. Turnyro organizatoriai, Jurbarko sporto draugija "Žalgiris" iki gegužės 1 d. kviečia registruotis futbolo komandas.

(Plačiau...)

Veteranų taurė atiteko Raseinių „Naftrus“ (0)

Savaitgalį Antano Giedriaus-Giedraičio gimnazijos sporto salėje vyko XV – tasis tradicinis krepšinio veteranų turnyras Vladui Locaičiui atminti. Varžybose dalyvavo veteranų komandos iš Tauragės, Šilalės, Raseinių ir Jurbarko.

(Plačiau...)

Paaiškėjo stipriausi sambo kovotojai (0)

Savaitgalį Jurbarke vyko sambo kovos. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje surengti net trys Lietuvos čempionatai – penktadienį kovojo suaugusiųjų grupė, šeštadienį – veteranai ir kovinio sambo sportininkai.

(Plačiau...)

Salės futbolo pirmenybių čempionai - "Imsrė" (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko rajono salės futbolo pirmenybių finalinės rungtynės. Čempionų vardą iškovojo iš jaunimo sudaryta „Imsrės“ komanda. Antroji vieta atiteko „Ąžuolui“, trečioji – „Potvynio“ komandai.

(Plačiau...)

"Raudonė" triuškinančiai apgynė JKL čempionų žiedus (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį sužaistos paskutinės šį sezoną Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Finale dėl lygos aukso ir čempionų žiedų susigrūmė „Raudonė“ ir „Vilkas“. Čempionų vardą gynę raudoniškiai priešininkams nepaliko jokių galimybių – sutriuškino rezultatu 97:59. Vienintelis čempionams nepavykęs dalykas – rungtynių pabaigoje pramesti tritaškiai: komanda siekė apvalaus rezultato – 100 taškų. 

(Plačiau...)

JKL kova dėl 3-4 vietų: "Eura" prieš "jurbarkiskis.lt" (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) kovos. Rungtynėse dėl 3-4 vietos susitiko "Eura" ir "jurbarkiskis.lt".

(Plačiau...)

JKL kova dėl 5-6 vietų: "ZTS" prieš "Smalininkus" (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) kovos. Rungtynėse dėl 5-6 vietos susitiko "ZTS" ir "Smalininkai".

(Plačiau...)

JKL kova dėl 7-8 vietų: "Poleris" prieš "Jungtines pajėgas" (nuotraukos) (0)

Šeštadienį sužaistos finalinės Jurbarko krepšinio lygos (JKL) kovos. Pirmosiose rungtynėse dėl 7-8 vietos susitiko "Jungtinės pajėgos" ir "Poleris".

(Plačiau...)

JKL finale kovos "Raudonė" ir "Vilkas" (nuotraukos, 2 video) (6)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) pusfinalio rungtynės. Po jų paaiškėjo, kad dėl lygos aukso ir sidabro kovos "Raudonė" ir "Vilkas", dėl bronzos susitiks "Eura" ir "jurbarkiskis.lt".

(Plačiau...)

Paaiškėjo JKL pusfinalių poros (0)

Sekmadienį sužaistos Jurbarko krepšinio lygos (JKL) ketvirtfinalių rungtynės. Po šių susitikimų paaiškėjo mažojo ir didžiojo pusfinalio varžovai, o dalis komandų pasirodymą JKL baigė.

(Plačiau...)

Daugilė Šarauskaitė pagerino asmeninį atkovotų kamuolių rekordą (0)

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) blokų karalienės titulą būtų galima drąsiai skirti Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ aukštaūgei iš Jurbarko - Daugilei Šarauskaitei, kuri per šią sezono dalį jau yra blokavusi 77 varžovių metimus. Būtent žaidimas po krepšiu, blokuoti metimai ir net 19 atkovotų kamuolių 195 cm puolėjai leido tapti naudingiausia LMKL dvidešimt ketvirtojo turo krepšininke.

(Plačiau...)

Užsitikrino vietas Lietuvos rinktinėse (0)

Vasario 7-8 dienomis Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje vyko 2015 metų Lietuvos kyokushin karatė čempionatas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Čempionate jauniai ir suaugusieji kovojo kumitė bei kata rungtyse.

(Plačiau...)

Praūžė JKL "Žvaigždžių diena" (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį krepšinio gerbėjų laukė ypatinga šventė - tradicinė Jurbarko krepšinio lygos (JKL) "Žvaigždžių diena". Renginio kulminacija tapo šventės pabaigoje vykusi JKL rinktinės ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žaidžiančio Kėdainių "Nevėžio" dvikova, kurios intriga išliko iki pat finalinės sirenos.

(Plačiau...)

Su Kėdainių "Nevėžiu" kovos geriausi rajono krepšininkai (rinktinių sąrašai, šventės programa) (0)

Šeštadienį vyks vienas svarbiausių sporto renginių - Jurbarko krepšinio lygos "Žvaigždžių diena". Krepšinio gerbėjų laukia įspūdingos JKL rinktinės ir Kėdainių „Nevėžio“ bei Jurbarko „Veterano“ ir Kauno „Žalgirio“ veteranų rungtynės, „Oro karaliaus“, tritaškių metimo konkursai ir „Žalgirio“ šokėjų pasirodymai.

(Plačiau...)

„Pirmas setas“ pasiryžo stalo tenisu sudominti jaunimą (0)

Prieš metus susivieniję rajono stalo teniso entuziastai šių metų pradžioje įsteigė asociaciją – sporto klubą „Pirmas setas“. Klubo nariai pasiryžę populiarinti mūsų rajone šią olimpinę sporto šaką ir teigia žinantys, kaip stalo tenisu užkrėsti jaunimą.

(Plačiau...)

Po chuliganų antpuolio "Euros" krepšininkai atsidūrė ligoninėje (19)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65. Tačiau džiaugsmą dėl pergalės komandai apkartino krepšininkus užpuolę chuliganai. Maždaug 20 jaunuolių naktį stovėjusių prie restorano iš pradžių užkabino ir ėmė įžeidinėti jurbarkiečių merginas, o šiems sudrausminus - puolė mušti. Krepšininkai nuo užpuolikų gaujos nukentėjo stipriai - ligoninėje teko ne tik siūti žaizdas, bet ir tvarstyti sulaužytą žandikaulį.

(Plačiau...)

Sandra Žievytė ir Gabija Girdžiūtė - Lietuvos sambo čempionės (1)

Šeštadienį Šiauliuose vykusiame Lietuvos sambo čempionate jurbarkietė, klubo "Sfinksas" sportininkė, Sandra Žievytė iškovojo čempionės vardą ir įgijo teisę dalyvauti Europos ir Pasaulio čempionatuose. Dėl aukso svorio kategorijoje iki 60 kg kovojusiai merginai teko įveikti dvi varžoves - klubietę Moniką Girdžiūtę ir sportininkę iš Telšių. Lygiai tokią pačią teisę kovoti Europos ir Pasaulio čempionatuose iškovojo nugalėtoja tapusi Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro auklėtinė Gabija Girdžiūtė. Mergina rungėsi svorio kategorijoje iki 70 kg.

(Plačiau...)

"Eura" tapo Kauno krepšinio mėgėjų "Savaitgalio" lygos čempionais (1)

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda "Eura" Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų "Savaitgalio" lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais - "Angry birds" ir juos sutriuškino rezultatu 92:65.

(Plačiau...)

Paaiškėjo JKL ketvirtfinalio poros (video) (1)

Sekmadienį sužaistas paskutinis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynių turas prieš kovo 1 d. vyksiantį ketvirtfinalį, kuriame kovos „Eura“, „jurbarkiškis.lt“, „Smalininkai“, „Raudonė“, „Jungtinės pajėgos“, „Vilkas“ ir „ZTS“. „Girdžiai“ ir „Poleris“ rungtyniaus dėl devintos ir dešimtos vietų.

(Plačiau...)

"Vilko" jėga tai, kad komanda - sava gauja (video) (0)

Vienas didžiausių Jurbarko krepšinio lygos (JKL) netikėtumų šį sezoną - iš pelenų pakilusi "Vilko" komanda. Pernai turnyrinės lentelės apačioje buksavusi ekipa, šiemet nerimo įvaro ir kaip lygi su lygiais kovoja su stipriausiomis lygos komandomis.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook