Balsavimas

Ar Jurbarko r. priešgaisrinėje tarnyboje turėtų dirbti brakonieriai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sportas

Sportas

Sporto naujienų apžvalga (2)

Jau rytoj Ispanijoje 24 šalių krepšininkai stos į kovą dėl FIBA Pasaulio taurės. Prieš ketverius metus Turkijoje vykusiose planetos pirmenybėse lietuviai iškovojo bronzos medalius. Tačiau pakartoti "turkišką stebuklą" Ispanijoje bus labai sudėtinga. Tiesa, vos prieš kelias dienas mažai kas abejojo Lietuvos krepšinio rinktinės galimybėmis pasiekti čempionato pusfinalį ir grumtis dėl apdovanojimų.

(Plačiau...)

Sporto naujienų šiandienos dienraščiuose apžvalga (0)

Europos čempionato auksą į Lietuvą parvežusi Rūta Meilutytė pripažino, kad po skrydžio iš Kinijos į Vokietiją buvo nelengva. Visgi plaukikė nesigaili, kad dalyvavo ir jaunimo olimpinėse žaidynėse, ir žemyno pirmenybėse. Net tris medalius iškovojęs Giedrius Titenis teigė, kad sėkmę nulėmė pasikeitimai treniruotėse. Vilniaus oro uostą Lietuvos plaukikų komanda pasiekė tokiu metu, kai daugelis padorių piliečių jau miega, maždaug pirmą valandą nakties. Skrydis iš Berlyno R.Meilutytei anaiptol nebuvo pats ilgiausias per pastarąją savaitę.

(Plačiau...)

Regbio aikštelėje sportininkė ašarų nesigėdija (0)

Įspūdingą pasirodymą praėjusį šeštadienį Vilniuje vykusiame Europos moterų regbio (septyni žaidėjai) čempionato B diviziono turnyre surengusi Lietuvos rinktinė iškovojo tris pergales ir pelnė sidabro medalius. Tarp dvylikos medalius iškovojusių merginų buvo ir jurbarkietė Areta Einikytė.

(Plačiau...)

Regbis paklūsta tik stipriems (0)

Savaitgalį Kauno Dariaus ir Girėno stadione susirinkę regbio aistruoliai  išvydo tikrą spektaklį, pasibaigusį Lietuvos rinktinės triumfu. Šešias pergales iš šešių galimų iškovoję lietuviai pelnė ne tik taurę, bet ir kelialapį į elitinį „Grand Prix“ divizioną. Tarp finale lenkus nugalėjusių regbininkų žaidė ir jurbarkietis Justinas Urbonas. Sportininkas neslepia, kad apie kerštą lenkams regbio aikštelėje svajojo ne vienus metus.

(Plačiau...)

Seniūnijos varžėsi sporto aikštelėse (nuotraukos) (0)

Šeštadienį Vytauto Didžioje pagrindinės mokyklos stadione ir sporto salėje būriavosi pustrečio šimto sportininkų. Čia vyko tradicinės seniūnijų žaidynės, kurių dalyviai varžėsi krepšinio, tinklinio, futbolo, teniso, smiginio, virvės traukimo rungtyse bei prie šaškių ir šachmatų lentų. Šiemet prie rajono sportininkų pirmą kartą prisijungė svečių iš Rusijos bei Lenkijos ir savivaldybės administracijos komandos.

(Plačiau...)

Kovotojai kaitino baikerių kraują (nuotraukos) (0)

Per vieną didžiausių šalies motociklininkų renginių „Baikerių naktys“ vykusį tarptautinį turnyrą „Panteros“ klubo sportininkai pasipuošė pergalėmis. Varžybose, kurias organizavo Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija kartu su Kauno sporto klubu „BJJ Legion Lithuania“, žiūrovai galėjo stebėti vienuolika aukšto lygio ir įvairaus stiliaus kovų. Po atviru dangumi vykęs turnyras tapo „Baikerių naktų“ atidarymo svarbiausiu akcentu.

(Plačiau...)

„Lūšis“ išsiveržė į Baltijos lygą (5)

Sekmadienį Jurbarko regbio žaidėjai ir gerbėjai šventė svarbią pergalę. „Lūšies“ klubas Panevėžyje sutriuškino priešininkus ir pateko į Baltijos lygą. O atkrintamosiose varžybose rungtyniavusios didmiesčių Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Šiaulių komandos turės tenkintis Lietuvos taurės varžybomis.

(Plačiau...)

Iš šaudymo varžybų – su pagrindiniu prizu (0)

Tauragės rajone praėjusį penktadienį akies taiklumą šaudymo varžybose išbandė Lietuvos kariai, Tauragės apskrities vidaus tarnybos sistemos padalinių pareigūnai. Iš viso dalyvavo 19 komandų, tarp kurių buvo ir Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento  Jurbarko rajono agentūros komanda. Jurbarkiečiai iškovojo pagrindinį svečio teisėmis dalyvavusių komandų prizą – pereinamąją taurę.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai dukart įkrėtė JAV specialiosioms pajėgoms (nuotraukos) (3)

Praėjusį Jurbarko krepšinio lygos sezoną viesulu į krepšinio aikštelę įsiveržusi ir gerokai pasinervinti lygos senbuvių ekipas privertusi  „Euros“ komanda ir toliau nerimsta. Ji susirėmė su į Lietuvą atvykusiais JAV specialiųjų pajėgų kariais. Krepšinio aikštelėje „Euros“ žaidėjai savo pranašumą įrodė dukart.

(Plačiau...)

Geriausio patrulio konkurse teko prisiminti dviratį (3)

Gegužės 15 d. Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko geriausio 2014 m. viešosios policijos patrulio ir geriausio apylinkės inspektoriaus konkurso pirmasis etapas, kuriame jurbarkietė vyresnioji patrulė Lina Augustaitytė iškovojo bronzą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook