Sportas

Sportas

„Smalininkų“ komandai pritrūko tik vieno metimo (3)

Sekmadienį Jurbarko krepšinio lygoje kovojančios komandos sužaidė dar vieną rungtynių ratą. Po varžybų turnyrinės lentelės viršuje rikiuojasi „jurbarkiskis.lt“, „Eura“ ir „Raudonė“, kuriems ant kulnų lipa pernai autsaideriu buvęs „Vilkas“. Į sąrašo pabaigą priešininkų dėl buksuojančio žaidimo nutrenkti praėjusį sezoną gerai rungtyniavę „Girdžiai“ ir šiemet lygoje debiutavusi „ZTS-2“ komanda.

(Plačiau...)

Kviečia į kovos menų treniruotes (video) (0)

Klubas "Pantera" kviečia į maišytų kovos menų ir savigynos treniruotes.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai mindo varžovus Kaune (0)

„Savaitgalio“ lyga finišo tiesiojoje įgauna pagreitį. Po ketvirtfinalio mačų išaiškėjo keturios šio čempionato stipriausios komandos – "Angry birds", BC „Spurtas“, „Perkūno“ veteranai ir jurbarkiečių „Eura“.

(Plačiau...)

Į krepšinio aikštelę sugrįžo JKL komandos (nuotraukos) (0)

Sekmadienį Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje po kalėdinių atostogų sužaistos pirmosios 2015-ųjų Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės.

(Plačiau...)

Lietuvos krepšinio rinktinės treneriai jau tiesia pergalių kelią (0)

Nors iki šių metų Europos krepšinio čempionato starto liko dar daug laiko, vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas kartu su savo asistentais ir krepšinio federacijos atstovais jau dėlioja nacionalinės rinktinės maršrutą būsimų pergalių link.

(Plačiau...)

Kviečia į kalanetikos treniruotes (video) (0)

Nuo sausio 5 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos salėje vyks mokamos kalanetikos treniruotės. Į užsiėmimus jurbarkiečiai kviečiami pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val. 

(Plačiau...)

"Panteros" svečiams nenusileido (nuotraukos, video) (0)

Gruodžio 20 d. sporto klubas „Pantera“ organizavo atviro ringo varžybas, kuriose 64 sportininkai kovojo pagal džiudžitsu, kikbokso ir MMA taisykles. Turnyre dalyvavo Šakių „Ošimas“, Kauno BJJ "Legionas", Šakių „Audra“ ir Jurbarko „Pantera“ klubai.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurė atiteko „Jungtinėms pajėgoms“ (nuotraukos, video) (0)

Finalinės „Šviesos“ taurės krepšinio rungtynės gruodžio 20 d. tarp „Jungtinių pajėgų“ ir „jurbarkiškis.lt“ ekipų tapo tikru išbandymu komandoms. Taškas į tašką kovoję varžovai tik pačioje rungtynių pabaigoje išsiaiškino nugalėtoją. „Jungtinės pajėgos“ priešininkus įveikė rezultatu 71:67 ir savo trofėjų kolekciją papuošė jubiliejinio, 45-ojo, „Šviesos“ turnyro taure.

(Plačiau...)

„Šviesos“ taurės bronza – „Girdžius“ įveikusiai „ZTS“ ekipai (nuotraukos, video) (2)

Šeštadienį, 13 val., į aikštelę kovoti dėl jubiliejinės, 45-osios, „Šviesos“ taurės bronzos išbėgo „ZTS“ ir „Girdžiai“. Pergalę ir bronzos medalius po triuškinančios kovos laimėjo „ZTS“ ekipa.

(Plačiau...)

„Eura“ atkeršijo už „Šviesos“ taurę (0)

Gruodžio 14 d. sužaistos paskutinės šiemet Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynės. Komandos aikštelėje susitiks jau kitais metais – sausio 4-ąją. Prieš neilgas atostogas ekipos krepšinio gerbėjams sukūrė tikrą šventę, pažerdamos netikėtų pralaimėjimų ir kovų iki paskutinės akimirkos.

(Plačiau...)

Nuoširdžiai ačiū – geriausiems (nuotraukos) (0)

Gruodžio 10 d. vakarą Jurbarko viešojoje bibliotekoje pagerbti labiausiai nusipelnę rajono sportininkai, treneriai, sporto klubai ir sportiškiausios bendrojo ugdymo mokyklos. Apdovanojant geriausius rajono sportininkus šiemet didesnis dėmesys skirtas suaugusiųjų pasiekimams.

(Plačiau...)

„Panteros“ sportininkai – Lietuvos kikbokso vicečempionai (nuotraukos) (0)

Ukmergėje pasibaigė atviras Lietuvos K1 kikbokso jaunučių čempionatas. Dalyvavo 84 jaunieji sportininkai, kurie atstovavo 11 klubų iš Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lietuvos. Tiek sportininkų Lietuvos jaunimo čempionate kovojo pirmą kartą. Sporto klubą „Pantera“ atstovavo 4 jaunieji kovotojai ir visi iškovojo prizininkų vardus.

(Plačiau...)

Kalėdiniame turnyre varžėsi tenisininkai (video) (0)

Praėjusį šeštadienį kalėdinį komandinį stalo teniso turnyrą Smalininkų TVM sporto salėje surengė sporto klubas „LK Olimpus“. Jurbarko rajonui turnyre atstovavo net keturios komandos, bet visas prizines vietas išsidalijo svečiai.

(Plačiau...)

Dėl „Šviesos“ taurės kovos „Jungtinės pajėgos“ ir „jurbarkiskis.lt“ (nuotraukos) (0)

Sekmadienį sužaistos "Šviesos" taurės pusfinalio rungtynės. Pirmosiose rungtynėse dėl teisės patekti į finalą kovojo "Jungtinės pajėgos" ir "Girdžiai". Antrosiose - "jurbarkiskis.lt" ir "ZTS".

(Plačiau...)

"Vilkas" priešininkus sudraskė paskutinę akimirką (nuotraukos, video) (0)

Sekmadienio rytą pirmąsias Jurbarko krepšinio lygos (JKL) rungtynes tarp "Girdžių" ir "Vilko" praleidę krepšinio aistruoliai tegalėjo iš apmaudo graužti nagus. Komandų dvikova iki pat paskutinės akimirkos prikaustė dėmesį, o pergalę "Vilkui" rezultatu 78:76 lėmė skambant finalinei sirenai pataikytas dvitaškis.

(Plačiau...)

Parodė kovos menų naudą (0)

Trečiadienį  VSAT Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos ir aplinkos apsaugos pareigūnai lankėsi Jurbarko rajono Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje bei Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje.

(Plačiau...)

Paaiškėjo stipriausių ketvertas (0)

Sekmadienį dėl „Šviesos“taurės kovojančios krepšinio komandos susitiko antrą kartą. Šįkart ekipų rikiuotė išsidėstė taip, kad kovos buvo itin aršios, o rezultatai skyrėsi keletu taškų. Po susitikimų iš kovos dėl taurės pasitraukė „Raudonė“, „Poleris“, „Smalininkai“ ir „Eura“.

(Plačiau...)

"Eura" siautėja Kauno mėgėjų krepšinio lygoje (0)

Kauno krepšinio mėgėjų „Savaitgalio“ lygoje (KKML) startavo antrojo etapo kovos. Antrame etape komandos varžosi grupėse dėl 1-6 vietų ir dėl 7-12 vietų. Į atkrintamųjų varžybų etapą pateks visos 12 ekipų, tačiau1-4 vietas užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o likusios komandos žais aštuntfinalio susitikimus. Pirmąją nesėkmę pirmenybėse patyrė jurbarkiečių „Euros“ gynybiniuose gniaužtuose uždusę „Perkūno veteranai“. Tik paskutiniajame ketvirtyje kiek apnuoginę savo gynybinius apkasus „Euros“ vyrai praleido vos 38 taškus, patys pelnė 53 ir iškovoję svarbią pergalę tapo vienvaldžiu „Savaitgalio“ lygos lyderiu.  Nugalėtojus į pergalę vedė 13 taškų pelnęs Mantas Uznys, o Donatas Pocevičius prie pergalės pridėjo ne tik 12 taškų, bet ir 17 po krepšiais atkovotų kamuolių. „Perkūno veteranų“ gretose išsiskyrė 17 taškų surinkęs Arijus Konovalovas, 10 taškų įmetė Aurimas Miliūnas.

(Plačiau...)

Kovotojai grūmėsi narve (nuotraukos, video) (0)

Jurbarke įvyko antrasis Lietuvos MMA mėgėjų čempionatas, kuriame dalyvavo sporto klubai iš Šakių „Ošimas“ ir „Audra“, Tauragės „Taurris“, Vilniaus „Udar“, Jurbarko „Pantera“, Klaipėdos “Lutador“, Kauno „BJJ Legion“, „K-1 karys“, „Cunamis“, Vilniaus „Smauglys“, Raseinių „Pantera“.

(Plačiau...)

„Eura“ palaužė praretėjusią „Raudonę“ (0)

Sekmadienį sužaistas ketvirtasis Jurbarko krepšinio lygos (JKL) varžybų ratas. Po rungtynių „Eurai“ nusileidusi „Raudonė“ turnyrinės lentelės viršūnę užleido keturias pergales turinčiai „jurbarkiskis.lt“ ekipai, o trečioje pozicijoje esantis „Vilkas“ pralaimėjo vis geresnį žaidimą demonstruojančiam „Poleriui“.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook