Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Apdovanoti gerų rezultatų pasiekę sportininkai

Apdovanoti gerų rezultatų pasiekę sportininkai (0)

2018-11-08

Jurbarko r. savivaldybėje padėkos raštais apdovanoti gerų rezultatų pasiekę sportininkai ir jų treneriai. Savivaldybės tarybos sprendimu jiems skirtos ir piniginės premijos. Į sportininkų ir trenerių sąskaitas iš viso pervesta 2122 Eur. Tokios premijos išdalytos jau trečią kartą - vieną kartą per ketvirtį. Kol kas išnaudota pusė sportininkų apdovanojimams skirto fondo.

Padėkos raštais ir piniginėmis premijomis apdovanoti Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treneriai  Artūras Enčeris – už Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionate pasiektą aukštą sportininkės rezultatą,Violeta Kokarskaja – už Lietuvos jaunimo pirmenybėse pasiektą aukštą sportininko rezultatą, Rimantas Slavikas – už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate pasiektus aukštus sportininkių rezultatus, Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ treneris Audrius Tirlikas – už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje pasiektą aukštą sportininkės rezultatą. Taip pat apdovanotas treneris Vytautas Juozas Jokūbaitis – už Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse pasiektus aukštus sportininkų rezultatus.

Įvertinti Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai: Radvilė Bendžiūtė - už Lietuvos kiokušin karatė jaunučių čempionate iškovotą II vietą, Tomas Sabašinskas - už Lietuvos jaunimo pirmenybėse iškovotą I vietą.  Paulina Streleckaitė įvertinta  už Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate iškovotą  I vietą, apdovanotos ir tame pačiame čempionate III vietas užėmusios Gabrielė Bubliauskaitė, Gabrielė Mickutė ir  Lauryna Petrauskaitė.

Apdovanotos Jurbarko orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ sportininkės Gabrielė Tirlikaitė - už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje iškovotą II vietą ir Rūta Tirlikienė - už Lietuvos orientavimosi sporto čempionato ilgoje trąsoje iškovotą I vietą.

Padėkas ir piniginius apdovanojimus gavo sambo sporto šakos sportininkai Augustas Šlyteris, Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse iškovojęs II vietą, ir Ernestas Sabaliauskas, likęs trečias.

Daugiau nuotraukų rasite čia« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook