Partneriai

„Ąžuolas“ iškovojo turnyro bronzą

„Ąžuolas“ iškovojo turnyro bronzą (0)

2019-04-12

Balandžio 6 d. Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko finalinės Jurbarko r. salės futbolo turnyro kovos. Šį sezoną į derbį dėl aukso pateko Kauno ekipos – „Antakalnio parkas“ ir „Linksmakalnis“. Pastarieji sutriuškino varžovus rezultatu 6:0 ir iškovojo čempionų auksą. Tačiau vietiniai futbolo gerbėjai neliko nuskriausti – grynakraujų Jurbarko komandų kova dėl bronzos buvo verta finalo vardo.

Kova dėl trečiosios vietos vyko tarp dviejų Jurbarko ekipų – „Imsrės“ ir „Ąžuolo“. Nors dvikovos favorite buvo laikoma keletą kartų čempionatą laimėjusi „Imsrė“, pergalę vieno įvarčio skirtumu šventė „Ąžuolo“ futbolininkai.

Pagrindinį rungtynių laiką komandos baigė lygiosiomis. Todėl laimėtojas paaiškėjo po baudinių serijos, kurią rezultatu 4:3 laimėjo „Ąžuolas“.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Ąžuolo“ žaidėjas Petras Mazur. Tai buvo vienintelis taiklus spyris per pirmąjį kėlinį. P. Mazur įvartis privertė „Imsrės“ futbolininkus vytis. Antrajame kėlinyje komandos keitėsi įvarčiais – „Ąžuolo“ rezultatą pagerino Rolandas Norkus, dar du įvarčius įmušė Saimonas Burkšaitis.

„Imsrės“ komandai du įvarčius pelnė Arnas Levonauskas, dar vieną – Matas Venslauskas.

Finalinė kova tarp Kauno „Linksmakalnio“ ir „Antakalnio parko“ ekipų intrigos sukūrė mažiau. Nugalėtojai nuo pat pradžių užspaudė priešininkų vartus – po įvartį pelnė Mindaugas Zlatkus, Egidijus Pašukevičius, Vytautas Giedra, Benas Buzevičius. Du įvarčius įmušė Arnoldas Stakionis. „Antakalnio parko“ ekipa atsakyti įvarčiais nepajėgė.

Penktąją vietą turnyre iškovojo Tauragės „Norlin“, kuri 5:0 įveikė „LDK Kęstučio MPB“. Septinta vieta teko „Tauragei“, kuri 11:7 nugalėjo „Skirsnemunę‘.