Partneriai

Debiutiniame renginyje jurbarkiečių pergalės

Debiutiniame renginyje jurbarkiečių pergalės (1)

2019-05-21

Gegužės 19 d.  vyko „Atviras Vilniaus MMA mėgėjų čempionatas“. Pirmą kartą Vilniuje surengtos varžybos  pritraukė didelį būrį sportininkų, į varžybas vyko ir Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkai.

Čempionatą  surengė  Lietuvos Mišrių kovos menų federacija (LMMAF), kurios prezidentas – Jurbarko sporto klubo „Pantera“ vadovas Mindaugas Smirnovas,  ir Vilniaus pankrationo sporto klubas „Atėnų tigrai“, vadovaujamas  Dariaus Karanausko. Čempionate dalyvavo 103 dalyviai iš 19 sporto klubų - iš Vilniaus, Šakių, Tauragės, Šiaulių, Kauno, Klaipėdos, Prienų, Švenčionių, Plungės, Raseinių ir Jurbarko.

Vilniečiai ir miesto svečiai galėjo pamatyti ir pasigrožėti  MMA kovomis, kuriose sportininkai atiduodami visas jėgas demonstravo savo įgūdžius. Sezono pabaigoje sportininkai būna  geriausios  formos, todėl pasiekti pergales buvo labai sunku. Dauguma sportininkų tik minimaliu skirtumu iškovodavo  pergalę ir patekdavo į kitą etapą.

Čempionate varžėsi ne tik kovotojai, bet ir komandos. Geriausiu klubu  tapo sporto klubas „Pantera“, antrąją vietą iškovojo Vilniaus „Pankratos“ (treneris Konstantin Mokšin), trečioji vieta atiteko Vilniaus „Valetudo MMA Akademija““ (treneriai Augustas Šalkauskas ir Artemij Sitenkov).

Komandinę pergalę atnešė puikūs „Panteros“ sportininkų pasirodymai. Vis dažniau pergales varžybose skinanti penkiolikmetė Lijana Lipinskaitė ir šįkart užėmė antrą vietą. Kovingą charakterį rodė sporto klubo mažiausieji: dešimtmetis Kristupas Bartusevičius savo amžiaus ir svorio grupėje užėmė trečią vietą, devynerių Aironas Šimaitis džiaugėsi antrąją vieta, tokią pat vietą užėmė ir  vienuolikmetis Adrijanas Narkun.

Labiau patyrę kovotojai siekė aukštesnių tikslų ir jiems pasisekė iškovoti aukštas vietas. Trylikamečiai Justas Vyturys svorio kategorijoje iki 48 kg ir Pavelas Majauskas svorio kategorijoje iki 52 kg tapo nugalėtojais. Keturiolikmetis Domantas Balčiūnas, kovojęs svorio kategorijoje iki 56 kg užėmė antrą vietą. Trečias liko keturiolikmetis Kornelijus Bruno, varžęsis sunkesnių, per 66 kg sveriančių sportininkų kategorijoje.

„Panteros“ sportininkas Mantas Icikevičius kovojo su per 77 kg sveriančiais sportininkais. Septyniolikmetis parodė puikią formą ir iškovojo antrą vietą, Tai, kad čempionatuose sporto klubo „Pantera“ sportininkai raško pergales įvairaus amžiaus grupėse, leidžia tikėtis, kad kuo toliau, tuo pergalių bus daugiau – auga puiki sportininkų karta.