Partneriai

„Jurbarko“ sąskaitoje – antroji pergalė (video)

„Jurbarko“ sąskaitoje – antroji pergalė (video) (0)

2018-11-03

Šeštadienį Šakiuose vykusiose Regionų krepšinio lygos (RKL) „Jurbarkas“ įveikė „Šakius“. Antrąją pergalę šį sezoną jurbarkiečiai užsitikrino rezultatu 78:51.

Pirmąjį kėlinį ekipos baigė lygiosiomis – 17:17. Antrajame kėlinyje „Jurbarkas“ prispaudė varžovus – 19:12. Iniciatyvą ekipa išlaikė ir trečiajame ketvirtyje, kurį baigė rezultatu 25:13. Rungtynių pabaigoje šakiečiai svečių nepavijo ir paskutinis kėlinys baigėsi rezultatu 17:9 jurbarkiečių naudai.

Rezultatyviausiai „Jurbarke“ žaidė 15 taškų pelnęs Dovydas Šemeklis, 14 taškų įmetęs Ričardas Verbickas ir 10 taškų komandos sąskaiton pridėjęs Lukas Žukauskas.

Rezultatyviausi „Šakių“ krepšininkai: 15 taškų įmetęs Adomas Stanaitis, 13 taškų – Almantas Liepuonis, 10 taškų – Jokūbas Stanaitis.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapo „Šakių atstovas A. Stanaitis, surinkęs 23 naudingumo balus. Tai – vienu balu daugiau, nei jurbarkiečio D. Šemeklio rezultatas – 22 naudingumo balai.

Pergalė prieš „Šakius“  - antroji „Jurbarko“ pergalė šį sezoną. Prieš tai namų arenoje ekipa nugalėjo priešininkus iš Kauno – „Žalgiris-3“ komandą.

Kitas rungtynes „Jurbarkas“ lapkričio 9-ąją žais Panevėžyje su  „Lietkabelis-2/R.Sargūno SG/PKKSC“ ekipa.