Kovotojai kaitino baikerių kraują (nuotraukos)

Kovotojai kaitino baikerių kraują (nuotraukos) (0)

2014-06-10

Per vieną didžiausių šalies motociklininkų renginių „Baikerių naktys“ vykusį tarptautinį turnyrą „Panteros“ klubo sportininkai pasipuošė pergalėmis. Varžybose, kurias organizavo Lietuvos MMA ir džiudžitsu federacija kartu su Kauno sporto klubu „BJJ Legion Lithuania“, žiūrovai galėjo stebėti vienuolika aukšto lygio ir įvairaus stiliaus kovų. Po atviru dangumi vykęs turnyras tapo „Baikerių naktų“ atidarymo svarbiausiu akcentu.

Pagrindinės turnyro kovos vyko pagal MMA (maišytų kovos menų) taisykles. MMA sportininkai skirstomi į mėgėjus, kurie kovoja su apsaugomis, draudžiami smūgiai į galvą, ir profesionalus, naudojančius lengvas pirštines, o tam tikrose situacijose jiems leidžiama smūgiuoti į galvą.

„MMA yra viena įdomiausių kovinio sporto šakų, kuri vis labiau populiarėja. Šis kovos menas vietą išsikovoja dėl savo universalumo, nes visi veiksmai yra pritaikomi konkrečiai kovai, dažniausiai naudojama džiudžitsu ir muay tay mokyklų technika, tačiau neužmirštama ir karatė, sambo, dziudo, bokso ir kitų kovos menų technika“, – sakė turnyro organizatorius, klubo „Pantera“ treneris ir Lietuvos MMA federacijos įkūrėjas Mindaugas Smirnovas.

Iš turnyro „Baikerių naktyse“ apdovanojimą parsivežė sporto klubo „Pantera“ auklėtinis jurbarkietis Eimantas Sabataitis. Vaikinas pagal džiudžitsu taisykles kovojo su Šakių „Ošimo“ sportininku Povilu Oleku. Kovotojai vilkėjo kimono, buvo leidžiama naudoti imtynių, skausmingus veiksmus, smaugimus, smūgius rankomis į korpusą, bei stovint smūgius kojomis į galvą.

Daugiau skaitykite trečiadienio laikraštyje.

"Šviesos" inf.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook