Partneriai

Tarptautinėse varžybose pelnė medalius

Tarptautinėse varžybose pelnė medalius (0)

2018-10-10

Savaitgalį Tauragėje vyko 28-osios Tarptautinės kultūrizmo ir kūno rengybos asociacijos Lietuvos taurės varžybos, kuriose dalyvavo beveik 150 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Jurbarko sporto klubui „Progresas“ atstovavęs Artūras Zikis tapo absoliučiu varžybų nugalėtoju, o klubas bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Dar vienas sidabras trenerių kategorijoje atiteko „Progreso“ treneriui ir ilgamečiam kultūristui, daugybę įvairių šios sporto šakos titulų pelniusiam Arvydui Mickui.

Sidabrą iškovojo ir vaikinų figūros kategorijoje rungęsis Domantas Murauskas.

Du aukso medalius pelnė naujokių ir veteranių kūno fitneso rungtyse pasirodžiusi Laura Maslauskienė.

„Varžyboms ruošėsi šešiolika sportininkų, o dalyvavo – trylika. Stengėmės, todėl ir rezultatai tikrai neblogi“, – sakė treneris A. Mickus.