Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balandžio 2-9 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Savaitės pradžia nedžiugins. Patirsite nemalonią būtinybę išsireikalauti skolą arba patys turėsite ją grąžinti. Atkreipsite į save dėmesį parodydami, kad jūsų tikslai naudingi ir kitiems. Savaitgalį būsite priekabūs ir visiems įkyrėsite.

JAUTIS. Viską lems santykiai su partneriu. Neišlaikysite emocinės pusiausvyros, jei artimi žmonės nepaisys jūsų norų. Jeigu kils problemų, bus norinčių jus apginti. Pasisaugokite apgaulių. Savaitgalį kažkur toli vyksite ar bendrausite su žmonėmis iš toli.

DVYNIAI. Pajusite atsinaujinimo poreikį. Viskas gerai, kas nekenkia sveikatai. Mintys suksis ir apie darbą, karjerą. Apsišarvuokite kantrybe ir taktu, nes visi kažkodėl bus linkę įsižeisti. Savaitgalį tvarkykitės, meskite lauk šlamštą.

VĖŽYS. Bus progų geriau pažinti draugus ir parodyti savo talentus. Dirbdami nepamirškite saugos taisyklių. Rūpesčių sukels kolega, šeimos narys, nerimo – sveikata. Vaikams nerodykite blogo pavyzdžio. Savaitgalį venkite konfliktų.

LIŪTAS. Sulauksite dėmesio, komplimentų, nudžiuginsite kitus. Noriai suksitės namų virtuvėje, tačiau darbe teks plušėti, taisyti spragas. Nekurkite didelių planų, kad netektų nusivilti. Savaitgalį įveiksite save, parodysite tvirtumą.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę bendrauti, turėsite kur pasireikšti. Senų santykių ar reikalų atnaujinimas atneš išbandymų. Dramatizuosite ir nervinsitės. Savaitgalį norėsis romantikos, todėl žadinsite priešingos lyties susidomėjimą bei viltis.

SVARSTYKLĖS. Būsite dosnūs tiems, kuriuos mylite. Bet kažkas iš artimųjų gadins nuotaiką keistai maištaudamas. Domėsitės finansiškai naudingais projektais, bet galbūt jie tik atrodys naudingi. Savaitgalį elkitės apdairiau.

SKORPIONAS. Jausite nerimą dėl artimųjų. Pravartu pabendrauti su žmonėmis, kurie praskaidrintų nuotaiką. Darbe bus nesklandumų, pirmame plane atsidurs turtiniai ir mokesčių reikalai.

ŠAULYS. Skęsite prisiminimuose. Aktyvus bendravimas, šurmulys nepatartinas. Kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgsite, norėsis ką nors apkaltinti. Savaitgalį nesusikalbėsite su namiškiais, nes kiekvienas lenks į savo pusę.

OŽIARAGIS. Po draugiško šurmulio jums kils noras pasislėpti nuo visų, ir nuo pareigų taip pat. Kamuos abejonės, problemos, apie kurias niekam nenorite pasakoti. Džiugins atgyjanti meilė. Savaitgalį aršiai ginsite savo interesą.

VANDENIS. Jausite vidinę įtampą dėl neatliktų skubių darbų, pareigų. Kažką vertinsite pernelyg subjektyviai, neišvengsite kritikos. Bus norinčių pasinaudoti jūsų silpnosiomis pusėmis. Savaitgalį daugiau dėmesio skirsite sielos poreikiams.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę susitikti su senais pažįstamais, pasiryšite įvykdyti, ką seniai planavote. Pasitaikys ir malonių šypsenų, ir nesusipratimų. Labai svarbi bus kolegų parama. Būsite nusiteikę daug sumokėti, kad gautumėt, ko norite.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook