Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balandžio 24-gegužės 1 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Augs jūsų kūrybinės galios, o prabudęs avantiūrizmas suteiks drąsos jas įkūnyti. Nepervertinkite savo įtakos – žmonės nebūtinai jumis pasikliaus. Savaitgalį teks daug bendrauti, bet vis tiek su šeima pasidalykite buities darbais.
JAUTIS. Išgirsite apkalbų, bet verčiau rinkitės vidinę ramybę bei saugokite savas ir svetimas paslaptis. Venkite nesusipratimų, stenkitės mąstyti pozityviai. Savaitgalį tiktų susitvarkyti namus, malonumo teiks vaikščiojimas po parduotuves.
DVYNIAI. Teks susitikti su neramiais, skubančiais, impulsyviais žmonėmis. Liūdins vienatvė arba trūkumai, pastebimi veidrodyje ar susiję su sveikata. Gandai gali pasitvirtinti. Tikslinga planuoti darbo ir poilsio laiką. Savaitgalį nuotaika bus gera.
VĖŽYS. Būsite darbingai nusiteikę, tik aplinkiniai elgsis neprognozuojamai. Jeigu reikšite kitokią nuomonę, patirsite kritiką. Savaitės vidurys džiugins įdomiais susitikimais. Savaitgalį patinginiaukite – savijauta pagerės, padaugės jėgų.
LIŪTAS. Nestigs optimizmo, iškalbos, stebinsite žiniomis, požiūriu. Būsite linkę rizikuoti ir jums gali pasisekti. Vis dėlto kažkas gali gudriai sužaisti jūsų ambicijomis. Savaitgalį džiaugsmo suteiks susitikimai su draugais, bet neišvengsite apkalbų.
MERGELĖ. Pravartu imtis ūkinių darbų, užbaigti, ką būtina. Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Jeigu turite finansinių ar psichologinių problemų, pasitarkite su specialistais. Savaitgalį bus sudėtinga atlikti viską, ko prisiplanavote.
SVARSTYKLĖS. Palanku ieškoti partnerių, rėmėjų, sudaryti bendradarbiavimo sutartį. Stebins partnerio išsišokimai, nors atrodė, kad santykiai stabilūs. Savaitgalį puikiai nuteiks nepažįstamų žmonių dėmesys, geranoriškumas.
SKORPIONAS. Būsite nusiteikę bendrauti, megzti ryšius. Sąjungininkų jums reikėtų, jei planuojate naują projektą ar žadate kažką keisti darbe. Savaitgalį ims pagunda elgtis nederamai, bet viršų ims protas ir apsaugos nuo kvailysčių.
ŠAULYS. Galimi spontaniški nuotykiai, pramogos, pažintis su originaliu asmeniu. Derėtų peržiūrėti garderobą ir jį atnaujinti. Domėsitės nepigiomis prekėmis. Nereikalaukite neįmanomų dalykų, priimkite žmones tokius, kokie yra.
OŽIARAGIS. Jei situacija keisis, įvyks kas nors nenumatyta, nepasimeskite ir pasitikėkite savimi. Antra savaitės pusė bus geresnė, galimi pasiekimai svarbiose srityje. Ir pasimatymai nenuvils. Savaitgalį būsite nusiteikę išleisti daug pinigų.
VANDENIS. Atsiras neatidėliotinų reikalų, gausite intriguojamą pasiūlymą. Pasikonsultuokite su žinovais prieš sutikdami jį priimti. Netikėtų staigmenų arba rūpesčių gali sukelti vaikai arba draugai. Savaitgalis nepašykštės pagundų.
ŽUVYS. Savaitė bus produktyvi – užsidirbsite iš papildomos veiklos. Bet daugės ir išlaidų, nes tikėtini giminaičių, senų bičiulių vizitai. Savaitgalį norėsis žemiškų malonumų, komforto. Dėmesio negailėkite artimiesiems ir bičiuliams.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook