Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Balandžio 29-gegužės 6 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Derėtų atsikratyti negatyvaus požiūrio į gyvenimą ir kitus žmones. Tęskite seniau pradėtus darbus, neskubėkite imtis naujų, nebent jie būtų seniai suplanuoti. Savaitgalį vilios gamta, patiks darbuotis sode. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su nuosavu verslu.

JAUTIS. Sugebėjimas diplomatiškai bendrauti, derėtis, pasitarnaus ne vien jums. Seksis daryti gerą įspūdį aplinkiniams ir beveik viskas klostysis palankiai, jei tik įdėsite pakankamai pastangų. Nuo savaitės vidurio užplūs vienišumo jausmas, nepasiduokite slogiai nuotaikai.

DVYNIAI. Gali būti tikrinama jūsų kompetencija, įgūdžiai, finansinė situacija, skolų istorija. Nevilkinkite finansinių įsipareigojimų. Galbūt kažką svarbaus išsiaiškinsite su savo draugais, pažįstamais. Savaitgalį tausokite nervus, daugiau ilsėkitės.

VĖŽYS. Šią savaitę sudarytas sandoris, užmegztas ryšys gali būti perspektyvus. Pažįstami asmenys gali pasitarnauti kaip tarpininkai. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę darbe arba patirsite konkurenciją, kontrolę, patikrinimą. Savaitgalį netrūks populiarumo, dėmesio.

LIŪTAS. Savaitės pradžioje turbūt neišvengsite tam tikrų finansinių rūpesčių, gali būti tikrinama jūsų finansinė padėtis. Savaitės antroje pusėje turbūt teks laikyti egzaminą, ruoštis prezentacijai. Aplinkiniai turės kaprizų, į kuriuos negalėsite nekreipti dėmesio. Klausykite proto balso.

MERGELĖ. Bus aktualūs skolų, mokesčių, tarpininkavimo, partnerystės bei ištikimybės klausimai. Išsiaiškinkite painius dalykus, įsigilinkite į sudaromų sutarčių sąlygas. Galbūt teks susitaikyti su kai kuriais praradimais ar pokyčiais. Palanku konsultuotis su specialistais.

SVARSTYKLĖS. Pajamos gali neatitikti poreikių, bet nuotaikos tai neturėtų gadinti. Drauge su kitais galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus. Galimi šeiminiai konfliktai, nesutarimai su kitos kartos artimaisiais. Savaitgalį stenkitės kaupti tik geras emocijas, nepavydėkite, nekerštaukite.

SKORPIONAS. Būsite kupini išmonės, sąmojo, stenkitės geriau suprasti mylimą žmogų. Nuo savaitės vidurio nemažai rūpesčių turėsite darbe, o jeigu negaluojate – dėl sveikatos. Jei kažkas buvo daroma neatsakingai, dabar gali išryškėti pasekmės.

ŠAULYS. Savaitės pradžioje daug galvosite apie verslo, nuosavybės, piniginius klausimus. Seksis geriau, jei su šeima derinsite interesus, nesipyksite dėl smulkmenų ir pinigų. Neprovokuokite agresijos. Savaitgalis palankus sprendimui keisti gyvenimo būdą.

OŽIARAGIS. Noriai bendrausite, demonstruosite žinias, žarstysite patarimus. Galite gauti intriguojamą pasiūlymą. Tačiau trūks lankstumo, ramybės neduos kai kurie opūs šeimos ar nuosavybės klausimai. Savaitgalį seksis pagerinti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

VANDENIS. Šią savaitę tarsi plauksite pasroviui. Rizikinga įsivelti į netikėtą verslo ar meilės avantiūrą. Bendraujant reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie gali grįžti bumerangu. Savaitgalį pravartu įvesti tvarką savo aplinkoje, namuose ar sodyboje.

ŽUVYS. Šią savaitę palanku aiškintis finansinius ir meilės santykius, tačiau nepatartina plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų. Gali papilnėti piniginė, bet artimųjų poreikiai viršys bet kokią naudą.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook