Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Birželio 18-25 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Dėmesio skirkite sveikatai ir grožiui. Su partneriais tikėtini neblogi santykiai, tačiau nusivilsite, jei per daug tikėsitės iš kitų žmonių. Savaitgalį pavojai tykos kelyje. Atkursite darną šeimoje, patirsite aistringų akimirkų.

JAUTIS. Jus valdys nuotaikos, susipins nuoširdūs jausmai ir vaidyba. Spręsis svarbus šeimos klausimas, nustebins mylimas žmogus ar vaikas. Galimos permainos darbe. Savaitgalį rodysite iniciatyvą, dalysite nepagrįstus pažadus.

DVYNIAI. Sumaniai tvarkysite reikalus, siekdami rasti naują ar papildomą uždarbio šaltinį. Gali pasitaikyti nesąžiningų žmonių arba kažkam jūs sudarysite tokį įspūdį. Jei savaitgalį ketinate linksmintis, nesistebėkite, kad ištuštės piniginė.

VĖŽYS. Seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Gali spręstis svarbus jums klausimas, bet nebūtinai taip, kaip jūs norėtumėt. Savaitgalį būsite nusiteikę pramogauti, tačiau kažkas vers rinktis buitį.

LIŪTAS. Būsite populiarūs tarp priešingos lyties, tačiau bus lengva susipykti su partneriu. Verčiau susilaikykite nuo pretenzijų ir dvigubų žaidimų. Savaitgalį atsiras nenumatytų rūpesčių. Geriausiai jausitės su artimu žmogumi, šeima.

MERGELĖ. Jums nestigs proto aštrumo, įžvalgos, tačiau kažkas norės jumis manipuliuoti, įvelti į intrigas. Kaupkite energiją bei informaciją savo planų įgyvendinimui. Savaitgalį nenuobodžiausite – jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai.

SVARSTYKLĖS. Patartina ramybė, santūrumas, ypač norint išvengti nesusipratimų meilės reikaluose. Kils problemų, gali tekti aiškintis dėl neišpildytų pažadų. Artėjant savaitgaliui galvosite apie materialinius dalykus, kažką tuo sužavėsite.

SKORPIONAS. Kils noras stiprinti savo autoritetą bei padėtį. Darysite gerą įspūdį žmonėms, jus gerbs, vertins. Problemų gali kilti, jei darbui ir santykiams trukdo tarnybinis romanas. Savaitgalį pajusite energijos stygių, reikėtų atsipalaiduoti.

ŠAULYS. Būsite darbingai nusiteikę. Puoselėsite karjeros planus. Vis dėlto nelaukite didelio dosnumo iš kitų ir neapmaudaukite, jei gausite mažiau, nei tikitės. Savaitgalį stigs energijos, todėl nesuksite galvos, kas vyksta už namų sienų.

OŽIARAGIS. Seksis tvarkyti reikalus ir raštu, ir žodžiu, pasižymėsite intelektu ar iškalba. Gebėjimas įvertinti perspektyvą padiktuos svarbų sprendimą. Meilės reikaluose būkite lankstesni ir švelnesni, jei savaitgalį nenorite vienatvės.

VANDENIS. Teks imtis daugiau pareigų, tik taip pavyks susitarti dėl svarbių dalykų. Užgrius svečiai iš toli arba patys kažkur vyksite. Gali apvilti mylimas žmogus, kolega, tačiau nepatartina kelti ultimatumų, jei nenorėtumėt nutraukti santykių.

ŽUVYS. Palanku pradėti nauja, kils minčių, kaip keistis, tobulėti. Jei kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti, reikėtų rimtų pasvarstymų. Artėjant savaitgaliui būsite nusiteikę prasiblaškyti toliau nuo namų, aplankyti turiningą renginį.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook