Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gegužės 20-27 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Savaitės pradžioje vienaip ar kitaip ims spręstis kelionių, mokslo, logistikos klausimai. Artėjant savaitgaliui parūps susitikimai, renginiai ar kitos numatomos savaitgalio atrakcijos. Įgysite naujų draugų, pažįstamų. Sekmadienį tausokite jėgas, saugokite sveikatą.

JAUTIS. Šią savaitę bus reikalų, susijusių su finansais, draudimu, alimentais, paskolomis, nuosavybe ar pan. Ne mažiau aktuali tema bus kelionė, užsienis, konferencija ar studijos. Nestokosite energijos, optimizmo, netgi originalumo. Savaitgalį gali tekti rimtai darbuotis.

DVYNIAI. Savaitės pradžioje turėtų išsisklaidyti abejonės d4l asmeninių santykių arba finansų. Tačiau jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo įstatymų žinojimo ar jų nepaisymo, neetiškų poelgių. Galbūt prireiks teisinės konsultacijos.

VĖŽYS. Daugiau atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su tarpininkavimu, paskolomis, turtu. Seksis ruošti sutartis, bendradarbiauti, aiškintis teisinius, dalykinius ar kitus neaiškius jums klausimus. Labiau pasverkite savo išlaidas ir neleiskite jūsų išnaudoti.

LIŪTAS. Tikėtinas romantiškas įvykis arba kažkas ypatinga įvyks jūsų vaikų gyvenime. Darbe pravartu diegti modernesnius metodus. Galite išsiaiškinti santykius, užmegzti bendradarbiavimą. Savaitgalį su partneriu imkitės bendros veiklos. Gali tekti pakovoti už artimą žmogų.

MERGELĖ. Savaitės pradžia bus kupina dalykinių bei smulkių buitinių rūpesčių. Tačiau jūs nebūsite nusiteikę skubėti, įtemptai dirbti ir mieliau mėgausitės tuo, kas gražu, malonu. Savaitgalį daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Gali kilti įtampa santykiuose su partneriu.

SVARSTYKLĖS. Kursite ateities planus, o tuo tarpu kasdieniai rūpesčiai, rutina niekur nepasitrauks. Teks labiau rūpintis namais, vaikais, šeima, nuosavybės klausimais. Gali pavykti tai, kas jau atrodė neįmanoma. Savaitgalį galimas neįprastas užsiėmimas, renginys.

SKORPIONAS. Šią savaitę galite nemažai nuveikti, jei imsitės svarbių darbų. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais jums suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo. Turėtų sektis sumanymai, susiję su artimais žmonėmis, nekilnojamuoju turtu, pinigais, šeimos verslu.

ŠAULYS. Šiuo metu jums labai rūpės svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai, nuosavybės, nuomos reikalai. Nevengsite stambių išlaidų. Prieš ką nors darydami, gerai pagalvokite, ar elgiatės teisingai. Šiokių tokių nusivylimų galite patirti per artimus žmones.

OŽIARAGIS. Šią savaitę ne iš karto įsibėgėsite. Pamažu vis labiau pasitikėsite savimi ir galite pradėti naują veiklą ar pastūmėti pirmyn kažkokį reikalą, projektą. Tai turėtų atnešti apčiuopiamų rezultatų. Artėjant savaitgaliui, parūps pertvarkymai buityje, nekilnojamojo turto reikalai.

VANDENIS. Būsite kūrybingi ir draugiški, bet labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar veikla, yra gana nepagrįstos. Savaitgalį lengva bus susitarti dėl pirkinių, dovanų, pramogų. Pasistenkite laiką leisti ramiai.

ŽUVYS. Gana palanku tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, pasikonsultuoti su dominančios srities specialistais, profesionalais. Nepamirškite geranorišku dėmesiu palepinti artimųjų. Savo ir kitų atžvilgiu elkitės sąžiningai.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook