Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gruodžio 17-24 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Palanku aiškintis finansinius, meilės santykius. Planuosite šventinius renginius, išvykas, susitikimus. Savaitgalį orientuokitės į pagrindines vertybes, šeimą, namus. Pasijusite maloniai, jei jus sups tvarkinga aplinka, geranoriški žmonės ir galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais.

JAUTIS. Naudinga įsigilinti į rūpimą informaciją, svarbias detales, paslaptis. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso, arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą. Derėtų atsižvelgti į situaciją ir netrukdyti, kai dominantis asmuo yra užsiėmęs, skuba. Savaitgalį skirkite bendravimui.

DVYNIAI. Būsite dosnūs, užjaučiantys ir patys galite sulaukti pagalbos iš kitų. Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų, o jūsų fantazijos turėtų pildytis. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Savaitgalį galvosite apie gerovę, praturtėjimą.

VĖŽYS. Emocijų suteiks draugystės ir meilės ryšiai arba netikėtas dalykinis pasiūlymas. Tačiau jei kažkokių įsipareigojimų iki galo įvykdyti nepajėgsite, tuomet jausitės nekaip, nerimausite. Galimas keistas incidentas arba sveikatos sutrikimas.

LIŪTAS. Netikėtai rasta informacija ar aplankęs įkvėpimas gali pašnibždėti kažką originalaus. Naujai užmegztas dalykinis ar kitoks ryšys gali būti perspektyvus. Lydės malonus jaudulys, jei ruošiatės kelionei, renginiui.

MERGELĖ. Jei rimtesnių rūpesčių neturite, būsite nusiteikę pramogoms, sportui. Nuotaiką skaidrins draugai, gerbėjai. Naudingi susitikimai su žmonėmis, atvykusiais iš toli. Tikėtina švelni meilės romantika. Pabaigę darbus, apsitvarkę, leiskite sau atsipalaiduoti.

SVARSTYKLĖS. Rūpės statuso, finansų bei gerovės klausimai. Būsite godūs pinigams arba meilei. Pravartu atlikti procedūras, gerinančias savijautą ir išvaizdą. Neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Savaitgalį rinkitės susitikimus.

SKORPIONAS. Savaitės pradžia darbinga, tad dalykinėje srityje lydės sėkmė. Seksis verslo, finansų srityse. Gana sumaniai spręsite psichologines artimųjų problemas. Tikėtina sėkmė meilėje. Savaitgalį pravartu pasisemti atgaivos iš turiningo renginio.

ŠAULYS. Galima tikėtis ir neblogų sumanymų, ir efektyvių veiksmų, ir staigmenų. Seksis dirbti pedagoginį, protinį, kūrybinį darbą. Jei turite problemų, rasite bendraminčių, nusiteikusių jus ginti. Savaitgalį vilios kelionės arba būsite linkę suktis savo ūkyje, šventiškai keisti interjerą.

OŽIARAGIS. Mintys suksis apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos ir kitus materialinius, piniginius klausimus. Ne pro šalį įsiklausyti į specialistų rekomendacijas. Džiugins flirtas, komplimentai. Nesistenkite diktuoti savo valios kitiems.

VANDENIS. Sulauksite įvairių naujienų – tiek gerų, tiek nelabai. Parodysite daug kūrybingumo ir energijos užsiimdami įvairia veikla. Savaitgalį mielai lepinsite vaikus, būsite linkę į pramogas.

ŽUVYS. Savaitės pradžioje tiktų tvarkyti komercinius, nuosavybės reikalus. Negalėsite skųstis priešingos lyties dėmesio stoka. Savaitgalį griebsitės buitinių darbų bei daug reikalausite iš savęs ir aplinkinių. Stenkitės pagerinti santykius su vaikais, mylimu žmogumi.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook