Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gruodžio 2-9 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Šią savaitę domėsitės viskuo, kas padėtų didinti įtaką versle, aplinkiniams. Jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai. Galimi išgyvenimai dėl sveikatos, nuostolio ar kt. Savaitgalį pravartu tvarkytis namuose.

JAUTIS. Emocinės įtampos neišvengsite, tačiau savo tikslą turėtumėte pasiekti. Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, įgysite aplinkinių pasitikėjimą. Tam tikra prasme gali atsiverti jūsų akys – suvoksite, kas yra įmanoma, o kas tėra nerealios iliuzijos.

DVYNIAI. Ypač svarbi bus teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Padaugės kontaktų su įtakingais žmonėmis. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Tikėtina, kad reikės prisiimti atsakomybę.

VĖŽYS. Ši savaitė bus permaininga. Suprasite, kad nebegalite taip neatsakingai išlaidauti, kaip iki šiol. Aplinkiniams atrodysite inteligentiški, išsilavinę, gebantys bendrauti. Jeigu patys taip negalvojate, tai pravartu kelti kvalifikaciją.

LIŪTAS. Stengsitės suvokti, ką jums reiškia kiti žmonės ir ką jūs reiškiate jiems. Tvarkysite reikalus, susijusius su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais. Visgi nuostolį galite patirti, jeigu buvote įsivėlę į spontanišką verslo ar seksualinę avantiūrą.

MERGELĖ. Verta pradėti gyventi sveikiau, keisti gyvenimo būdą arba kelti kvalifikaciją. Daug sužinosite bendraudami su dalykiniais partneriais. Mėginsite išsiaiškinti nesusipratimus, apginti savo tiesą. Kai kurie kontaktai gali jus supainioti, suteikti nerealių iliuzijų.

SVARSTYKLĖS. Mintys suksis apie vaikus, dovanas, renginius. Norėsis labiau rūpintis savimi. O ir verslo reikalams teks atiduoti daug energijos, jeigu siekiate sėkmės. Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti. Nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus.

SKORPIONAS. Būsite kūrybingi, išradingi. Galite neatsispirti slaptai sekso avantiūrai ar kitai pagundai. Tai žada ypatingų įspūdžių. Tačiau atsakomybę gali tekti prisiimti už vaikus. Saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Savaitės pradžioje mokslo, transporto, buhalteriniai reikalai gali atsidurti pirmoje vietoje. Teks rūpintis paprastais praktiniais dalykais. Nerimą kelia šeimos narių problemos, tuštinančios jūsų piniginę. Nebūkite patiklūs, nes yra pavojus, jog būsite vedžiojami už nosies.

OŽIARAGIS. Patirsite gerų emocijų, jei mokėsite išklausyti kitus, laiku patarti. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės kolega ar giminaitis. Kontroliuokite savo kalbą, nes lengva bus pasakyti tai, ko nederėtų.

VANDENIS. Jūsų norai ir planai gali pasirodyti kiek per dideli, kad būtų realiai įgyvendinami. Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jei esate tam pasirengę. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Pagalbos ir paguodos gali prireikti šeimos nariui.

ŽUVYS. Tiesiog nepakenčiamas bus raginimas paskubėti arba kaip nors viešai reikštis. Galite išsiaiškinti intriguojančią paslaptį. Aplinkiniai gali aušinti jūsų entuziazmą, nepritarti tam, ko siekiate. Pasistenkite būti racionalūs, nedalinkite paviršutiniškų pažadų.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook