Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Gruodžio 9-16 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Kantrybė, darbštumas ir tam tikras dosnumas padės siekti tikslo. Gali pavykti rizikingas projektas. Darbe gali kilti pagunda pasinaudoti tarnybine padėtimi, o tarnybinis romanas, jei tokį esate užmezgę, gali iškilti į viešumą. Savaitgalį teks pasistengti rasti raktą į artimų žmonių širdis.

JAUTIS. Gali atsirasti ypatingų poreikių ir troškimų. Jeigu tai susiję su draugyste, meile, tai nesunkiai juos realizuosite. Tikriausiai turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, finansiniais įsipareigojimais. Savaitės pabaigoje ypač svarbūs bus profesiniai ar studijų planai, galimas intriguojamas pasiūlymas.

DVYNIAI. Teks šiek tiek suvaržyti savo veiksmų laisvę ir būti santūresniems, antraip negalėsite pasiekti tikslo, įveikti konkurentų. Lengva pasiduoti nevykusiai pagundai ir nuvilti partnerį. Nepiktnaudžiaukite kitų žmonių pasitikėjimu ir tarnybine padėtimi. Aplinkybės privers pasirūpinti nebaigtais darbais.

VĖŽYS. Ši savaitė jums gali patikti, jei ieškote kontaktų su jus dominančiais žmonėmis, sprendžiate bendradarbiavimo, partnerystės klausimus. Norėsis bendrauti, žavėtis ir žavėti. Tikėtina sėkminga intelektinė, kūrybinė, sportinė veikla.

LIŪTAS. Išaugs jūsų dalykinės ambicijos ir kūrybinės galios. Pasižymėsite reformomis versle, darbe. Derėtų kontroliuoti savo kalbą atsižvelgiant į tai, su kuo tenka bendrauti. Darbe elkitės dalykiškai, bet maloniai ir draugiškai. Sudarytas įvaizdis daug lems. Skirkite laiko apmąstymams vienatvėje.

MERGELĖ. Savaitės pradžioje kritiškai vertinsite savo žinias bei sugebėjimus. Susikaupę darbuositės ir galite sulaukti objektyvaus, pozityvaus atliktų darbų įvertinimo. Galbūt padarysite jums reikšmingą atradimą, sprendimą.

SVARSTYKLĖS. Nusimato reikalai, susiję su bankais, paskolomis, mokesčiais. Regis, pavyks įsigyti norimą daiktą. Neblogai seksis spręsti intelekto, plataus akiračio ir nuovokos reikalaujančius klausimus, tačiau kasdieniai, buitiniai reikalai atrodys gana atgrasūs. Galite pasijusti šiek tiek apvilti šeimos nario.

SKORPIONAS. Ši savaitė skatins rizikuoti ir jums gali pasisekti. Ypač, jei yra palaikančių asmenų. Reikėtų derinti nuomonių skirtumus, gebėti nusileisti. Tai gali dovanoti puikią partnerystę. Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių.

ŠAULYS. Pasverkite galimybes, jei sudomino brangūs daiktai ar paslaugos. Gali būti, kad konkuruosite dėl patinkančio asmens ar darbo, bylinėsitės, derėsitės. Finansinių reikalų nereikėtų atidėlioti. Savaitgalį turbūt užsisakysite išsvajotą prekę ar kelionę.

OŽIARAGIS. Palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti pagal esamas finansines galimybes. Nusimato draugiškų susitikimų, pasimatymų. Visgi meilė, partnerystė veikiausiai pareikalaus rimto apsisprendimo, įsipareigojimo, dėl to šiek tiek nerimausite. Saugokite sveikatą.

VANDENIS. Gilinsitės į asmeninius reikalus, šeimines problemas. Galbūt pajusite, kad trūksta jaukumo namuose ir norisi jį kurti. Taip ir padarykite pasitelkę savo išradingumą. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, antrajai pusei.

ŽUVYS. Ši savaitė gali paskatinti keisti veiklos pobūdį. Pasidžiaukite tuo, kad jus palaiko artimi žmonės, paklausykite patyrusių žmonių patarimų. Regis, džiugins ir meilė. Visgi darbai, įsipareigojimai vers nemažai nuveikti už namų sienų.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook