Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kovo 12-19 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Tvarkykite dokumentus, nevenkite kreiptis į valdžią. Kelkite klausimus ir mokėkite klausytis. Nuo ketvirtadienio nesiimkite atsakingų darbų. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Savaitgalį jus praturtins bendravimas.

JAUTIS. Geras viltis žadins bendradarbiavimo perspektyvos. Nerimą kels šeimos reikalai. Pokalbiai, svetima patirtis padės geriau susivokti savo noruose ir tiksluose. Savaitgalį savo ar ne savo iniciatyva prisiimsite įsipareigojimus.

DVYNIAI. Galite gauti gerą darbo pasiūlymą. Kils noras išsikelti didesnius tikslus, planuoti ateitį.  Laukia susitikimai ir nauji įspūdžiai. Mandagiai bendraukite, nes lengva sugadinti santykius. Savaitgalį užmegsite naujų ryšių.

VĖŽYS. Būsite godūs visose srityse. Teks rinktis tarp naudos ir malonumo, pareigos ir laisvės. Pajusite besiartinančias permainas arba jų planingai sieksite. Artėjant savaitgaliui norėsis pabėgti toli nuo įgrisusios rutinos.

LIŪTAS. Nuotaika bus gera, jei pernelyg nesigilinsite į globalines problemas. Būsite jausmingi, jautrūs, tad įmanomi konfliktai. Bendraujant svarbu nuoširdžiai domėtis, o ne demonstruoti savo pranašumą. Savaitgalis atneš atgaivą.

MERGELĖ. Neatidėliodami imkitės svarbių reikalų. Kils ūpas keisti profesinius planus arba įvaizdį, stilių, mitybą. Galite pasikliauti savo patirtimi, nepasiduoti kitų įtakai. Savaitgalį išsiaiškinsite nesutarimus, kurie nedavė ramybės.

SVARSTYKLĖS. Trokšite prabangos, patogumų. Galbūt išgirsite pastabų, kad jums derėtų keisti savo elgesį, stilių. Galite sėkmingai panaudoti savo iškalbą, humoro jausmą. Savaitgalį teks suderinti interesus su antrąja puse.

SKORPIONAS. Ramesnio, patogesnio gyvenimo troškimas gali pildytis. Džiaugsitės savimi ir tuo, ką dabar turite. Užplūs ir romantiškos nuotaikos, galite patirti žavų nuotykį. Savaitgalio planus gali sujaukti netikėtas pinigų stygius.

ŠAULYS. Be ypatingų pastangų judėsite pirmyn. Būsite smalsūs, seksis mokytis ir mokyti. Galite gauti neįprastą laišką. Galbūt suduš romantiškos viltys ar kažkas suabejos jūsų padorumu. Savaitgalį elkitės draugiškai.

OŽIARAGIS. Po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai. Svarbu neapsikrauti darbais, kažko svarbaus nepradėti paskubomis, nes nerimausite, jei laiku neužbaigsite. Nesielkite lengvabūdiškai. Savaitgalį susitiksite su giminaičiais.

VANDENIS. Jautriai reaguosite, ypač į replikas apie artimą žmogų. Geriau jausitės bei seksis, jei pasinersite į darbą. Nepasiduokite pagundoms. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Savaitgalį pavyks deramai pailsėti.

ŽUVYS. Suvoksite savo galimybes ir perspektyvas. Derėtų tausoti jėgas, saugoti sveikatą. Neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų. Venkite aiškintis meilės santykius. Savaitgalį užsiimkite tuo, kas patinka, atsipalaiduokite.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook