Balsavimas

Ar pritariate kačių šėrimui prie daugiabučių?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kovo 20-27 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Teks rimtai padirbėti, pasitaikys nervingų situacijų, tačiau įtemptas dienas skaidrins  atnaujinti ryšiai su draugu ar partneriu. Vis dėlto nebus paprasta - konfliktų gali kilti ir dėl  santykių. Jausite konkurentų nepasitenkinimą. 
JAUTIS. Skirkite laiko dvasiniam ir intelektiniam tobulėjimui. Teks pasidomėti įstatymais, kad netaptumėt užkulisinių intrigų taikiniu. Savaitgalis bus džiugus, draugingas. Tik galbūt turėsite būti draugų nuodėmklausiais, jų paslapčių patikėtiniais.
DVYNIAI. Savaitė sunkiai prognozuojama. Dirbti ir bendrauti trukdys rūpesčiai, finansinės problemos, vaikų išdaigos. Galbūt teks netikėtai kažkur išvykti ir palikti pradėtus darbus.  Savaitgalį nuotaikos nesugadins net nemalonus susitikimas. 
VĖŽYS. Sunkiausia bus diplomatiškai bendrauti, ištverti kritiką, neteisingus vertinimus. Vis dėlto nenusileidę dėl principinių dalykų, sulauksite palaikymo bei simpatijų. Savaitgalį jus atgaivins nekasdieniškas laisvalaikis. 
LIŪTAS. Įtemptai plušėsite. Kliūčių kils laiku negavus reikiamos informacijos, dokumento, arba jei patys vėluosite ką nors padaryti. Laikykitės įstatymų bei eismo taisyklių. Savaitgalį daug galvosite apie norimas permainas, keliones. 
MERGELĖ. Dėmesio reikalaus auganti karta arba gerbėjai, kūrybinė veikla arba sportas. Flirtai ir nuotykiai, ypač darbe, sukels daugiau problemų nei malonumo. Bus nelengva, galite pridaryti klaidų. Dėl partnerio kaprizų teks išlaidauti.
SVARSTYKLĖS. Norėsis lėtesnio gyvenimo tempo. Stokosite iniciatyvos ir energijos darbe,  labiau tiktų tvarkyti savo buitį. Galite susižavėti, įsimylėti, tačiau kils ir dvejonių dėl išrinktojo.  Visiems įtikti bus neįmanoma. 
SKORPIONAS. Galite daug nuveikti, jei tik nesiblaškysite. Tiktų eiti į darbo pokalbius, derėtis,  rinkti ir skleisti informaciją. Pasitaikys klysti tvarkant darbo ir finansinius reikalus. Labiausiai norėsis apsiriboti šeimos reikalais, buitimi. 
ŠAULYS. Savaitė žada ir šilto, ir šalto. Gali tekti atsakyti už padarytas klaidas arba iš kitų reikalauti atsakomybės, aiškintis dėl vaikų poelgių. Tačiau kai kas jus neabejotinai džiugins. Tai gali būti meilė, sėkmė ar laimėtas prizas. 
OŽIARAGIS. Paklusti reikalavimams ar ko nors reikalauti iš kitų reikš didelę vidinę įtampą. Galite sunegaluoti. Tausokite save, bet tuo pačiu stenkitės tinkamai vykdyti pareigas. Neprovokuokite konfliktų, tačiau jiems kilus, likite taktiški. 
VANDENIS. Nekaip jausitės, bet nuo ketvirtadienio energijos ims daugėti. Tačiau išaugs avarijų, baudų rizika. Galvokite, ką kalbate, rašote, viešinate. Savaitgalį būsite nusiteikę pasilepinti ir palepinti šalia esančius. 
ŽUVYS. Galite daug nuveikti kartu su kolektyvu, komanda. Bet jums atrodys, kad kiti nusipelnė mažesnio atlygio nei jūs. Savaitgalį būsite išsiblaškę, neatsargūs, tad bus lengva suklysti, apsigauti, patirti nuostolį ar net apsinuodyti.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook