Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Lapkričio 20-27 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Teks bendrauti su įtakingais veikėjais, būsite itin įžvalgūs ir imlūs tiek psichologine, tiek intelektine prasme. Galite sulaukti naujovių mokslo, darbo sferoje, galbūt pasiūlymo keisti darbo vietą, metodus.

JAUTIS. Verta pagalvoti apie senų principų atsisakymą, jeigu akivaizdu, kad reikalingos naujovės. Būsite aistringi, meilės lūkesčiai turėtų pildytis. Galite gauti lauktą žinią iš toli, pajudės finansiniai reikalai. Savaitgalį nesiseks atitrūkti nuo darbo.

DVYNIAI. Bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę. Jūsų pasiūlymai neliks be atsako, būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas. Jeigu su kažkuo esate susipykę, pamėginkite susitaikyti. Savaitgalį pajusite, kad galimybių turite daugiau nei manėte.

VĖŽYS. Norėsis aktyvios veiklos, permainų, kils naujų idėjų. Tikėtina, kad atsiras galimybė užsidirbti pinigų, parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Išsiaiškinsite sudėtingus santykius. Savaitgalį būsite gundomi išlaidauti ir atsinaujinti.

LIŪTAS. Didės kūrybinis potencialas, pajusite įkvėpimą, visur stengsitės įnešti naujumo. Pasikeis požiūris į mylimą asmenį ar vaikus. Įmanomas pasiūlymas dėl geresnio darbo, atlygio. Verta pasidomėti sveikata, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas.

MERGELĖ. Džiaugsitės kasdienybe ir laimingų akimirkų nereikės toli ieškoti. Nustebinsite artimą žmogų išskirtiniu dėmesiu ir pagalba. Be rimtų pastangų pavyks išspręsti rimtą problemą. Savaitgalis privers daugiau galvoti apie sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Nesėdėsite sudėję rankų, stengsitės atkreipti į save dėmesį bei išpešti naudos. Jūsų pastangos duos neblogų rezultatų. Galite praturtėti, turėti naudos iš nuomos, reklamos.

SKORPIONAS. Įmanomas sėkmingas posūkis reikaluose, kurie šiuo metu yra jums itin svarbūs. Ūgtels jūsų autoritetas, papilnės piniginė, pasipildys gerbėjų sąrašas. Nepaisykite kliūčių siekdami tikslo. Savaitgalį pasiglemš buitis, artimųjų problemos.

ŠAULYS. Profesinė veikla neturėtų užgožti kitų gyvenimo sričių. Laisvalaikį skirkite malonumui. Beje, ne tik savo, o ir mylimo žmogaus, vaikų. Gerų patarimų sulauksite iš įtakingo ar turtingo pažįstamo. Savaitgalį dalysite draugams, šeimai ir buičiai.

OŽIARAGIS. Išgirsite intriguojamų užuominų ar tiesiog girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Visgi keistos nuojautos gali pasitvirtinti. Sužinosite svetimų paslapčių bei kils ūpas išpasakoti savąsias. Savaitgalį pavyks puikiai atsipalaiduoti.

VANDENIS. Svajosite susitikti su senais bičiuliais, gauti iš jų patarimų. Kai kurias problemas įveikti tikrai taps įmanoma, jei atnaujinsite svarbius santykius ir nebūsite nusiteikę slapukauti.

ŽUVYS. Nudžiugins netikėtas jūsų darbo įvertinimas. Geros naujienos pasieks ir iš toli esančių draugų, o iš pažįstamų sulauksite profesinio pasiūlymo. Nenuvils ir meilė. Savaitgalį derėtų leisti ramiai, vengiant žmonių susibūrimų ir infekcijų.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook