Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Liepos 24-31 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Jums puikiai seksis gražbyliauti, girtis, vaidinti norimą vaidmenį ir stebinti aplinkinius. Galimas tam tikras avantiūrizmas išbandant naujoves, naują techniką ar galbūt naujus santykius. Savaitgalį jūsų širdyje suksis svaigus meilės viesuliukas. 
JAUTIS. Rūpinsitės meilės ir materialinės gerovės klausimais. Norai ir galimybės veikiausiai skirsis. Suintriguos artimo žmogaus išpažintis. Planuosite pramogas, bet labai rūpės ir buities bei darbo reikalai. Net savaitgalį išliksite darbštūs, ūkiški. 
DVYNIAI. Iš visų pusių liesis informacija, kuri jums svarbi arba intriguoja. Meilėje galimas atšalimas, įtampa. Nenusiminkite, nes rasis draugų, siūlančių gerai praleisti laiką. Artėjant savaitgaliui daugės romantiško polėkio bei progų meilės nuotykiams. 
VĖŽYS. Stiprės noras daugiau uždirbti arba rasti įdomesnį darbą. O galbūt keisti darbo pobūdį vers sveikatos problema. Išgirsite pasiūlymą, kuriuo pasinaudoti reikėtų nedelsiant, bet skubūs pokyčiai jauks planus. Savaitgalį trokšite atsiriboti nuo visko. 
LIŪTAS. Gausite neblogų žinių iš toli, sudomins naujos pažintys ir nauji pasiūlymai. Stiprės noras gauti daugiau naudos, o darbštumas ir energija padės pasiekti kai kuriuos tikslus. Savaitgalį tikėtina įdomi išvyka arba galbūt atvyks netikėtas svečias.
MERGELĖ. Seksis protinė veikla, konfidencialūs reikalai, tačiau liūdins meilės nesklandumai arba artimųjų problemos. Geriausia būtų atsiriboti nuo šurmulio, nes jums stinga atsparumo blogai įtakai. Nepraleiskite progos susitikti su miela draugija.
SVARSTYKLĖS. Aktyviai bendrausite su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis, seksis rasti sutarimą net su priešingai mąstančiais. Tačiau greitai pavargsite nuo žmonių, galbūt pasijusite nusivylę. Savaitgalis nudžiugins sportiniais ir kitokiais renginiais.
SKORPIONAS. Galvosite apie darbą, karjerą, reformas ir, jei neatostogaujate, įtemptai darbuositės. Jeigu atostogaujate taip pat nesėdėsite rankų sudėję. Vis dėlto raskite laiko draugams, renginiams. Savaitgalį pajusite nuovargį, reikės atsipalaiduoti. 
ŠAULYS. Jeigu esate kelionėje, toli nuo namų, atostogos jūsų nenuvils. Tačiau naujienos iš švietimo įstaigos ar darbovietės nedžiugins. Liūdnesnė situacija klostysis dėl asmeninių santykių. Savaitgalį parūps draugai, renginiai, nuotykiai. 
OŽIARAGIS. Savaitė bus prieštaringa. Galvosite apie kelionę, atostogas, bet nerimą kels sveikata arba situacija darbe. Negausite kažko, ką vylėtės gauti. Arba išleisite didesnę sumą nei planavote. Artėjant savaitgaliui, daugės ne laisvalaikio, o darbo reikalų. 
VANDENIS. Su partneriais galite pasiekti gerų rezultatų, dėl tikslo galite susivienyti net su oponentais. Kita vertus, draugiškumas gali virsti priešiškumu, tad išlikite budrūs ir galvokite, ką žadate. Savaitgalį bus progų pramogauti, plėsti akiratį.
ŽUVYS. Svarbiausia bus darbas ir konkurencija. Seksis, jei ieškote galimybių įsidarbinti, leistis į kelionę, įspūdingai priimti svečius. Tačiau yra pavojus nepastebėti reikšmingos informacijos. Savaitgalį kils noras pasikeisti, pagerinti gyvenimo kokybę.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook