Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugpjūčio 13-20 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Pravartu iš peties paplušėti ir atlikti neatidėliotinus darbus. Taip pat ir užsirašyti pas gydytoją, jei turite sveikatos problemų. Neblogas metas planuoti keliones, bet tikėtina, kad planai ir liks planais. Savaitgalį laukia siurprizas.

JAUTIS. Vilios nuotykiai. Ieškodami malonumų būsite išradingi ir apsukrūs. Tikėtina, kad pajutę lengvą grobį pasielgsite neatsakingai. Naujoves planuokite pasitarę su verslo partneriais, šeimos nariais. Savaitgalį pasipils visokie pasiūlymai.

DVYNIAI. Palanku konsultuotis ir spręsti svarbius klausimus, dairytis naujo darbo. Turėsite vikriai suktis, jei nesate ištesėję kažkokio pasižadėjimo. Pasitelkus atkaklumą jums pasiseks. Savaitgalį galite gauti naudingą patarimą ar pasiūlymą.

VĖŽYS. Sugebėsite sutvarkyti ne vieną reikalą, susitarti dėl įvairių smulkmenų. Nesusipratimų gali kilti dėl suplanuotų atostogų. Kils ūpas pertvarkyti namus ar pakeisti kažką savo dienotvarkėje. Savaitgalį tikėtini ypatingi įspūdžiai.

LIŪTAS. Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, transportu. Neblogas metas verslo ir kitokiems susitarimams. Keiskite įvaizdį, jei kažkuo esate nepatenkinti. Tačiau darbe stenkitės, kad nekiltų problemų. Planuosite išvyką.

MERGELĖ. Yra pavojus pervertinti savo jėgas ir galimybes, kitiems sukelti nepagrįstas iliuzijas. Būkite kuklesni. Pasisaugokite sukčių. Galite tikėtis ir naudingo pasiūlymo. Malonia staigmena gali nustebinti jums neabejingas asmuo.

SVARSTYKLĖS. Augs noras pasižmonėti, skirti pasimatymus, lepinti save ir artimus žmones maloniais ir gražiais dalykais. Dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Įmanomas netikėtas laimėjimas arba praradimas.

SKORPIONAS. Teks pasirūpinti daugybe reikalų. Pildysis kai kurie jūsų troškimai. Tačiau saugokite piniginę ir vaikus, augintinius. Rūpės paneigti ar išsklaidyti kažkokias paskalas. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite.

ŠAULYS. Sklandžiai bendrausite net su tais, kuriuos manėte esant netolerantiškais. Tai, kas atrodė sudėtinga, taps aišku. Kuo daugiau bendraukite. Kai pavargsite nuo šurmulio, laukia staigmena – rami aplinka ir dvasiniai potyriai.

OŽIARAGIS. Seksis įgyvendinti planus, atsinaujins sena meilė ar draugystė. Iš patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti turtinius, piniginius, verslo reikalus. Jeigu atostogaujate, pamirškite reikalus ir tiesiog pailsėkite.

VANDENIS. Galimos permainos asmeniniuose santykiuose arba išryškės problemos darbe. Aktuali bus ir pinigų tema, jei neatsakingai išlaidavote, skolinotės. Nuotaika pagerės, jei galėsite pakeisti aplinką, savaitgalį praleisti nekasdieniškai.

ŽUVYS. Gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Nebus sunku susitarti, jei būsite supratingas. Būkite kantrūs, korektiški, kurkite romantišką aplinką. Jūsų troškimai tuomet gali pradėti pildytis.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook