Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugpjūčio 19-26 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Pasistenkite neišsibarstyti nereikalingiems kontaktams, o tuo pačiu atminkite, kad santykiuose su kitais būtinas taktas, susivaldymas.  Teigiamų emocijų turėtumėte patirti per įdomius pašnekovus, vaikus. Savaitgalį skirkite ne darbams, o pramogoms.

JAUTIS. Šią savaitę stokosite valios, ryžto, tačiau pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Tiktų gvildenti paslaptis. Nekenkite savo sveikatai, nes ji dabar lengvai pažeidžiama. Mokėsite sukurti traukos lauką ir darysite įtaką aplinkiniams.

DVYNIAI.  Kuo labiau darbuositės galva ir liežuviu, tuo labiau seksis. Visgi ne visi pažįstami bus jums palankūs. Pyksite, jei nesiseks paveikti aplinkybių ir kitų žmonių. Nusiraminkite ir nesistenkite pakeisti upės srovės. Seksis intuityviai suvokti, kaip elgtis, kad svajonės pildytųsi.

VĖŽYS. Jeigu ieškote naujo darbo, turbūt gausite pasiūlymą, kuris sudomins. Regis, būsite protingi, darbštūs, tačiau gana netolerantiški aplinkiniams. Savaitės viduryje jau ramiau įsiklausysite į kitų nuomones. Savaitgalį skrajosite padebesiais,  domins gyvenimo užkulisiai.

LIŪTAS. Ši savaitė žada kelionių įspūdžių, svarbių kontaktų. Turbūt pavyks susitarti dėl aktualių dalykų su nepažįstamais veikėjais. Jeigu ką tik ėmėtės naujų veiklų, jos pastebimai pajudės pirmyn, darbai ims įsibėgėti. Daug kas priklausys nuo to, kokią nuotaiką skleisite aplink save.

MERGELĖ. Šiuo metu jums labai pasitarnaus įžvalgumas. Galbūt pavyks išspręsti finansinius reikalus. Tik neįsipareigokite labiau, nei leidžia jūsų galimybės. Savaitės antroji pusė bus veikli, įdomi. Savaitgalį pasitelkę įkvėpimą galite realizuoti svarbų sumanymą.

SVARSTYKLĖS. Šią savaitę svarbiausios bus meilės bei draugystės aktualijos. Galbūt staiga teks tvarkyti reikalus, susijusius su bendrais pinigais, paveldėjimu, turto draudimu, dalybomis. Dėl grožio, komforto, sveikatos ar augintinių būsite linkę palengvinti piniginę.

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje pravartu šį tą keisti, ypač jei jaučiatės nusivylę išvaizda, dalykine veikla ar gyvenimo būdu. Ryšitės parodyti dėmesį tiems, kuriais žavitės. Galbūt išsipildys romantiniai troškimai arba tai, kas buvo jums labai svarbu.

ŠAULYS. Savaitę pradėsite su ugnele. Nuo savaitės vidurio neblogas metas verslo ir kitokiems susitarimams. Tiktų tartis dėl įsidarbinimo ar darbo sąlygų, keisti įvaizdį. Savaitgalį atkreipsite į save  dėmesį tam tikrais pasisakymais arba elgesiu.

OŽIARAGIS. Ši savaitė bus permaininga. Galbūt spręsis svarbus šeimos ar nuosavybės klausimas. Būsite linkę užsispirti ir nesiskaityti su kitais. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose, keliauti. Sieksite būti mylimi, populiarūs.

VANDENIS. Sumanumą demonstruosite paslaugų srityje, tvarkydami komercinius reikalus.  Daugiau laiko leiskite su artimais žmonėmis. Harmonijos atkūrimui šeimoje išnaudokite visas pasitaikančias progas. Savaitgalį  norėsis bendrauti, rizikuoti.

ŽUVYS. Gali spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Pravartu pasitarti su žinovais, jei ketinate investuoti ar ką nors brangaus pirkti, parduoti. Skleiskite geras emocijas, nes tai, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys.

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook