Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugsėjo 16-23 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Pats metas dėti pamatus suplanuotai veiklai, pasirūpinti materialine gerove, verslo reformomis. Neblogai seksis tai, kas susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, namų apdaila ir remontu. Savaitgalį neskubėkite žadėti, įsipareigoti.

JAUTIS. Savaitė palanki kūrybai, socialinei, sportinei, pedagoginei veiklai. Galite rasti galimybių pasipelnyti, sustiprinti turtines pozicijas, pagerinti situaciją, susijusią su vaikais, meile. Pozityvus nusiteikimas bei kūrybiškumas padės įveikti ir nemažą problemą.

DVYNIAI. Šią savaitę bus mažiau energijos dirbti ir noro bendrauti. Labiau norėsis asmeninės erdvės, ramybės. Jei galite, tiktų rinktis tokią veiklą bei aplinką, kurioje jaučiatės neblaškomi, nespaudžiami, galite susikaupti. Asmeninių santykių srityje daugės romantikos.

VĖŽYS. Geriau seksis, jeigu dirbdami rimtai įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Galite užmegzti šaunią draugystę, partnerystę, o gal netgi aistringą meilės ryšį. Į savaitės pabaigą jau ims stigti energijos numatytiems užsiėmimams.

LIŪTAS. Būsite linkę spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį, numatyti būtinas reformas. Turėsite naudos iš verslo, dalykinių susitikimų, įvykdytų įsipareigojimų. Visos jūsų iniciatyvos bus įvertintos, jei neignoruosite kitų žmonių pastangų bei teisių.

MERGELĖ. Mintys vis suksis apie pinigus, meilę, vaikus. Jeigu investuojate į nekilnojamąjį turtą, turbūt nepasigailėsite. Darbe būsite darbštūs, atsakingi, tačiau galbūt pajusite, kad jums kraunama vis daugiau įpareigojimų.

SVARSTYKLĖS. Šią savaitę padaugės ūpo bendradarbiauti. Tai jums gali atverti daug durų, tik pasitikėkite savimi ir būkite geranoriški. Regis, teks tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus arba imtis reikalų, susijusių su nuosavybe.

SKORPIONAS. Svarbūs bus konkurencijos, savireklamos klausimai. Jums padės, patars pažįstami ir draugai. Jeigu laukiate atsakymo, susijusio su darbu, karjera, nuosavybe, jis neužtruks. Palanku tvarkyti partnerystės, bendradarbiavimo reikalus, spręsti teisinius klausimus.

ŠAULYS. Savaitė gana palanki įsidarbinti, meilei, sportui, užsiėmimams su vaikais. Turbūt pavyks išnarplioti painiavą, susijusią su darbu, verslu, turtu ar sveikata, o gal net palypėti karjeros laipteliu. Svarbu, kad reikalai būtų tvarkomi atsakingai, apdairiai.

OŽIARAGIS. Šią savaitę tikslui pasiekti pasitelksite žinias, įkvėpimą, žavesį. Galbūt vaikai arba meilė vers jus priimti ryžtingus sprendimus arba skatins šeimyniškai įsipareigoti, kurti rimtesnius santykius. Bent jau savo ūkyje jums išties pavyks įvesti tvarką, užbaigti susikaupusius darbus.

VANDENIS. Savaitės pradžioje jums turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus darbo, užsakymo, informacijos. Turbūt neišvengsite išlaidų komfortui, namų bei namiškių reikmėmis. Galite šiek tiek nerimauti dėl artimų žmonių.

ŽUVYS. Ši savaitė sužadins norą dirbti, sportuoti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata. Galbūt susidomėsite siūloma paslauga, darbu, tarpininkavimu. Pavyks išspręsti kai kuriuos keblius reikalus. Tik nesipykite su namiškiais, būkite pakantesni.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook