Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Rugsėjo 9-16 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Šią savaitę suaktyvės dalykinė, kolektyvinė veikla, teks labiau derintis prie kitų. Kai kurie susitikimai, pasiūlymai bus įdomūs, o jums seksis atkreipti į save dėmesį. Tik nepraraskite atidumo bei atsakomybės jausmo.

JAUTIS. Padaugės optimizmo, pasitikėjimo savimi. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Ryžtingai imsitės dalykinių reikalų. Nekelkite sau ir kitiems per didelių reikalavimų. Verčiau pagalvokite apie kitas alternatyvas, bet neįsipainiokite į abejotiną veiklą.

DVYNIAI. Savaitės pradžioje pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus bei imtis ūkinių darbų. Derėtų rimtai pasverti dalykinius planus, pažadus – jie turės pasekmių. Lengva apsigauti ir suklaidinti kitus.

VĖŽYS. Ši savaitė tikrins jūsų psichologinę stiprybę, veiklos kokybę, kompetenciją. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo, tarpininkavimo sutartį. Savaitės pabaiga gali atgaivinti pamąstymus apie esmines gyvenimo permainas.

LIŪTAS. Savaitės pradžioje teks suktis darbe. Gana sumaniai tvarkysite dalykinius ir ūkinius reikalus. Saugokitės sukčių, venkite piktnaudžiauti savo padėtimi, veltis į aferas. Nederėtų gvieštis ne savo pinigų, naudotis kitais.

MERGELĖ. Panirsite į profesinius arba asmeninius rūpesčius. Padaugės iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu pasitikėti savimi. Tik nekelkite scenų ir nekerštaukite.

SVARSTYKLĖS. Galimas kūrybinis polėkis arba norėsis užmegzti romantišką ryšį. Rasite laiko užsiimti tuo, kas jums įdomu. Tačiau nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Nerimausite dėl savo arba kieno kito sveikatos ar išvaizdos.

SKORPIONAS. Savaitės pradžioje domins įvairi informacija, galite sudaryti aktualias sutartis. Visgi galimi išbandymai. Jeigu pasiduosite abejotinoms pagundoms, nemalonių pasekmių turbūt neišvengsite. Saugokite turtą, nežaiskite azartinių žaidimų.

ŠAULYS. Nusimato pasiūlymas arba informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams, bet įmanoma ir klasta, veidmainystė. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus. Būkite atidesni artimųjų poreikiams. Savaitgalį saugokite sveikatą, nuosavybę.

OŽIARAGIS. Šią savaitę viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai pasiteisins. Būsite nusiteikę rūpintis naujais pajamų šaltiniais arba skolų susigrąžinimu. Būkite apdairesni, nes galite susidurti su sukčiais. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus.

VANDENIS. Aplinkybės turbūt privers atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais, o polinkis išlaidauti bus didesnis už galimybę užsidirbti. Ne visi pažadai bus pildomi, neapsirikite.

ŽUVYS. Emocijos trukdys atlikti praktinius darbus. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Lengva įsipainioti į meilės trikampį. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų. Savaitgalį galite pasielgti labai spontaniškai ir neatsakingai.

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook