Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sausio 14-21 d. horoskopas

Savaitės horoskopas

AVINAS. Šią savaitę patirsite ir šilto, ir šalto. Galite turėti rūpesčių dėl nuosavybės, draudimo ar dėl komercinių susitarimų. Atsakomybės krūvis didės, reikalavimai augs. Tikėtini atsiskaitymai, tikrinimai. Meilės srityje – žaižaruojantys fejerverkai, ypač jei romanas mezgasi kelionėje ar užsienyje.

JAUTIS. Pasižymėsite neįprastu dosnumu, išlaidumu. Jeigu mėginsite sudaryti sutartis, derėtis, būkite apdairesni, nes kiti mielai pasinaudos jūsų patiklumu. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, venkite aferų. Slaptas meilės nuotykis ypač sujaudins, tačiau galite įsipainioti į keistas pinkles.

DVYNIAI. Verta labiau pasikliauti įžvalga. Turėtų sektis meninė kūryba, detektyvinis darbas. Tačiau jūsų organizmas bus neatsparus užkratams, peršalimui. Pamažu gali aštrėti finansinių įsipareigojimų klausimai, spausti darbų ir atsiskaitymų terminai.

VĖŽYS. Prasidedant savaitei, seksis įsilieti į kolektyvinę ar visuomeninę veiklą. Laisvalaikį galite praleisti su draugais. Antroje savaitės pusėje būsite gana neatsparūs infekcijoms, todėl bendrauti nesinorės.

LIŪTAS. Darbų krūva nemažės. Atrodys, kad tik jūs turite jaustis atsakingi ir nertis iš kailio. Tai gali kelti stresą ir priešiškumą. Nuo savaitės vidurio įtemptai plušėsite, bet jau galite pajusti didesnę paramą. Galbūt priežastis bus sveikatos problemos, tačiau džiugins asmeniniai reikalai.

MERGELĖ. Teks spręsti skolų, mokesčių problemas. Nuo savaitės vidurio ir darbo bus daug, ir vaikai kels rūpesčių. Jei namuose jausite meilę, palaikymą, tuomet su visomis problemomis dorositės nesunkiai.

SVARSTYKLĖS. Mėginsite palenkti į savo pusę konkurentus arba įveikti varžovus, tačiau šie gali elgtis labai neprognozuojamai. Bus rūpesčių ir dėl finansinių reikalų. Jeigu esate toli nuo namų, labai nerimausite dėl artimo žmogaus.

SKORPIONAS. Nepulkite įgyvendinti staiga kilusios minties, kol gerai visko neapsvarstėte. Kai kurios naujienos nenudžiugins. Tai gali būti susiję su sveikata, finansiniais reikalais.

ŠAULYS. Teks pasukti galvą dėl darbo, sveikatos, įvaizdžio. Kažkam norėsite padaryti ypatingą įspūdį. Jums gali prireikti partnerio, kaimynų ar giminaičio pagalbos sprendžiant kai kurias problemas, ieškant tarpininkų.

OŽIARAGIS. Rūpės veiklos perspektyvos ir naudingos pažintys. Nuo savaitės vidurio teks įtemptai mokytis, turėsite daug darbo arba techninių rūpesčių. Dėl jų gali tekti palengvinti piniginę. Savaitgalį galvos skausmu gali tapti partnerio arba kitų šalia esančių žmonių elgesys.

VANDENIS. Sulauksite neprognozuotų įvykių. Savaitės vidurys tinkamas romantiškam pasimatymui. Galite išleisti pinigų, kad įtiktumėte mylimam žmogui, patenkintumėte artimųjų poreikius. Kita vertus, galbūt teks spręsti sudėtingas bendravimo problemas.

ŽUVYS. Savaitė skatins tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus. Seksis bendrauti, derėtis, reklamuotis. Bus progų užmegzti glaudesnius dalykinius ryšius.

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook